The Vampire Diaries || a szerepjáték
Üdv köztünk idegen! (:
Regisztrálj oldalunkra, és fedezd fel Mystic Falls izgalmas mindennapjait. Amit garantálunk: remek társaság; tehetséges írók; unalom űzök, játékok, vetélkedők.
Csak rajtad áll. (:
The Vampire Diaries || a szerepjáték
Üdv köztünk idegen! (:
Regisztrálj oldalunkra, és fedezd fel Mystic Falls izgalmas mindennapjait. Amit garantálunk: remek társaság; tehetséges írók; unalom űzök, játékok, vetélkedők.
Csak rajtad áll. (:
The Vampire Diaries || a szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries || a szerepjáték

● Egy hely ahol te írod a történelmet, ahol a magad útjára terhelheted Mystic Falls lakosait. ●
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Üdvözlünk a Bloody Diariesen. Az oldal, a már nagy sikernek örvendő  The Vampire Diaries című sorozattal  foglalkozik, vagyis annak szerepjátékával.  Nézz szét, és érezd magad Mystic Fallsban.

Cannon lista Szabályzat   Karakterlap minta

Statistics
Összesen 38 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: JatekosAlice

Jelenleg összesen 1695 hozzászólás olvasható. in 158 subjects
Staff
 
Elena Gilbert
 
 
Katherine Pierce
Még keresett karakterek
Green Cukrászda Tyler-Lockwood_www.kepfeltoltes.hu_ Green Cukrászda Tumblr_lrfvpvGFld1qknye3_www.kepfeltoltes.hu_ Green Cukrászda Img-thing_www.kepfeltoltes.hu_ Green Cukrászda Tvd-elijah-012712_www.kepfeltoltes.hu_ Green Cukrászda Kol__s_Physical_Appearance_www.kepfeltoltes.hu_
Legutóbbi témák
» Falls Motel
Green Cukrászda EmptyVas. Márc. 03, 2013 12:53 pm by ✝ + Vezetéknév

» ✝ + Vezetéknév
Green Cukrászda EmptyVas. Márc. 03, 2013 12:51 pm by Lorena Byron

» Simon Balázs ::Vámpír::
Green Cukrászda EmptySzomb. Feb. 16, 2013 8:08 am by Simon Balázs

» Játékostárs kereső
Green Cukrászda EmptyVas. Feb. 03, 2013 10:51 pm by Marcus Aquvinsur

» 3872 Curse of the past
Green Cukrászda EmptyHétf. Okt. 01, 2012 4:39 am by Xiara Mendez

» Diariesfour
Green Cukrászda EmptyVas. Aug. 05, 2012 12:11 am by Damon Salvatore

» Night Club
Green Cukrászda EmptyPént. Jún. 22, 2012 2:11 am by Xiara Mendez

» Kedvenc zenéim
Green Cukrászda EmptyPént. Jún. 22, 2012 1:08 am by Katherine Pierce

» 1860-ból fent maradt kilátó
Green Cukrászda EmptyPént. Jún. 22, 2012 12:10 am by Caroline Forbes

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) Szomb. Dec. 16, 2017 12:48 pm-kor volt itt.
chat

 

 Green Cukrászda

Go down 
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert
✘ Staff
✘ Staff
Elena Gilbert


✘ hozzászólások száma : 226
✘ regisztráció : 2011. Dec. 22.
✘ kor : 30
✘ tartózkodási hely : • Mystic Falls •

Green Cukrászda Empty
TémanyitásTárgy: Green Cukrászda   Green Cukrászda EmptySzomb. Dec. 24, 2011 2:51 am

Green Cukrászda 1595_7638142_b
Vissza az elejére Go down
https://bloodydiaries.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Green Cukrászda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Green Cukrászda   Green Cukrászda EmptySzomb. Márc. 31, 2012 11:41 pm

~ Elena ~

Lassú és határozott léptekkel sétálgatok ma egész nap. Egy kis bevásárló körút sosem árt. Ma legalább annyi ruhát vettem meg, ami vagy két évre elég lenne, de nem érdekelt. Sosem érdekelt, mennyi pénzt költök, hiszen annyi van belőle, hogy sosem fogy el. Mióta hibrid lettem, igézni is képes vagyok, így hála az égnek nem kell költenem a pénzt folyton. Még a házvásárlást kell elintéznem, és akkor senkit nem kell lássak, aki idegen, csak egy házvezetőnő, és a sofőr. Bár tudok vezetni, nem szeretek. A kocsim csomagtartója ruhákkal és cipőkkel van teli, és én unott arccal sétálgatok a kirakatok előtt, mikor megakad a szemem egy cukrászdán. Bevallom töredelmesen, imádom az édességet, és amint megláttam az üvegen át az édességek hatalmas tárházát, egyből be is nyitottam. A szemek rám szegeződtek, néhányan talán össze is súgtak. A pincér sebesen rohant a pult mögé, szólni akart, de leintettem.
- Előbb hadd nézzek körül rendben? - Hangom rideg, és kimért, nem sokra tartom az ő munkáját. Az egyik asztalhoz sietek, de belebotlok valakibe, nem is figyelem ki az, de egyből felkapom a vizet.
- Nézz a lábad elé nem látsz? Pedig eléggé feltűnő vagyok. - majd csak ezután pillantok fel. Megismerem a lányt, de nem mutatom, hanem eyből kedvesebb stílusra váltok át.
- Ne haragudj, ma rossz napom van. Torrey vagyok. Torrey Chadwick - Javítok a mogorva hangon, és barátságossá válik arcom is, mikor hatalmas őszintének látszó mosoly tölti be.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
✘ Staff
✘ Staff
Elena Gilbert


✘ hozzászólások száma : 226
✘ regisztráció : 2011. Dec. 22.
✘ kor : 30
✘ tartózkodási hely : • Mystic Falls •

Green Cukrászda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Green Cukrászda   Green Cukrászda EmptyKedd Ápr. 03, 2012 7:51 am

Green Cukrászda Tumblr_m1bfvpzDH51qzwoilo3_250 Green Cukrászda Tumblr_m1bfvpzDH51qzwoilo4_250
TORREY & ELENA



Épp elég idő telt el ahhoz, hogy nagy nehezen túl tegyem magam Jenna halálán, nem kis változás következett be ezzel a tragédiával az életünkbe, és amit legelőször is megemlítenék - akármilyen kicsinyesen is hangzik - az a házimunkai problémák. Rick eléggé igyekszik betölteni a pótapa szerepét, egy ember sem képes egyik napról a másikra két tinédzsert felnevelni. Így rám marad a szakács kuktája szerep, és mivel ezer másik elfoglaltságom van emellett, nem is említve az iskolába ejtett lemaradások behozását. Mivel nem erősségem az éheztetés, gondoltam beugrok a közeli cukrászdába pár falánkságért ebédre.
Magamra kaptam egy vékony bolerót, hajamba eligazításként egy csatot tűztem.
Pár percnyi kocogás után meg is érkeztem. Gyerekként is imádtam erre felé kószálni a barátaimmal, ez a hely mindig is kellemességet és melegséget sugallt maga után. Egy ideig válogattam a gusztábbnál gusztább finomságokból, mikor váratlanul egy göndör, szőke fürtös nőszemély belém ütközött.
- Semmi gond, megértem. - húzódott egy halványka mosoly arcomra miután előbbi enyhén mogorva modorát egy kedvesebb váltotta fel. Pontosan tudom milyen ha valaki bal lábbal kel fel.
- Elena Gilbert. - nyújtom felé üdvözlésként tenyerem, habár arcán enyhe felismerési meglepődöttséget véltem felfedezni. - Nem láttalak még erre felé, talán új vagy a városban?


A hozzászólást Elena Gilbert összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 09, 2012 1:18 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://bloodydiaries.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Green Cukrászda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Green Cukrászda   Green Cukrászda EmptySzomb. Ápr. 07, 2012 1:27 am

Elena & Torrey

Hálásnak kellene lennem Elenának, hiszen neki is hála, hogy már nem szenvedek attól az átkozott holdtól, de nem vagyok. Klausnak tartozom hálával, hogy kiválasztott engem, és most itt kémkedhetek neki. Bár itt nagyon unatkozom. Baromi unalmas ez a város, ahol soha semmi nem történik, de mégis mindenki pletykál a semmiről. Az egyetlen dolog, ami színt visz a város életébe az Klaus és a többi Ős. Bár csak Klausszal és Rebekah-val volt szerencsém találkozni, szívesen megismerném Elijah-t is, de ez most nem ide tartozik, hiszen van szerencsém a Hasonmással trécselni egy kicsit.
- Örülök Elena Gilbert, hogy megismerhetlek. - Szerintem tudja, vagy sejti, hogy felismertem, és így ki tudta következtetni, hogy vagy vámpír vagyok, vagy vérfarkas, vagy esetleg hibrid... Persze nem is rejtem véka alá az érzelmeim, hagyom hadd üljenek ki arcomra. Most jelenleg mosoly tükröződik, hiszen tudok kivel beszélgetni, és nem csak a szobalányok vannak, akikhez szólhatok.
- Hát ennyire látszik? Igen új vagyok, majd egyszer megmutathatnád a várost, és azt, hogy hol lehet itt szórakozni... - Vetem fel az ötletet mosollyal az arcomon.

//Bocsi a rövidségért... Neutral //
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
✘ Staff
✘ Staff
Elena Gilbert


✘ hozzászólások száma : 226
✘ regisztráció : 2011. Dec. 22.
✘ kor : 30
✘ tartózkodási hely : • Mystic Falls •

Green Cukrászda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Green Cukrászda   Green Cukrászda EmptyHétf. Ápr. 09, 2012 3:13 am


Green Cukrászda Tumblr_m1bfvpzDH51qzwoilo3_250 Green Cukrászda Tumblr_m1bfvpzDH51qzwoilo4_250
TORREY & ELENA

“ Ha valakivel találkozol,
gondolj arra, hogy a
találkozás mögött
ezer és ezeregy
ok rejlik. "

Stephen King


Első pillantásra észrevettem azt a hamiska csillogást Torrey szemeiben. Valami nem stimmelt vele, vagy csupán csak én vagyok paranoiás. Hisz ha találkozok egy nővel a cukrászdába, nem azt jelenti ,hogy Klaus egyik hibridje akit süti szerzésre avatott fel, nem de? Lehet ha csak a múltból az egyik ismerős arc vagyok számára, azért tűntem fel neki.
Előbbi kissé feszült hangnemét egy kedvesebb váltotta fel, amitől mondhatni ellazultam. Nem volt most szükségem épp egy balhéra.
- Nos, szívesen körbevezetlek, bár én nem vagyok az az "ereszd l a hajam" típus. - szélesedett ki arcomon a mosoly. Lassan feltűnt előttem az eladó, kinek fáradt szemei alatt erőltetett mosoly éktelenkedett. Valószínűleg már görcsben állt a szája az egész napos kényszer ráncok után. Biccentve mutattam rá a közelben lévő krémes finomságra, majd egy idő után már táskámba is csomagolhattam az édességeket. Szinte szúrt ahogy a mellettem álló nő kíváncsian fürkészte az arcomat, így muszáj volt hát kiböknöm azt a kérdést ami furdalta az oldalamat.
- Ne haragudj, de ismerjük egymást? - néztem rá zavart pislogással, majd egy kósza hajtincset fülem mögé tűrtem. - Ne vedd tolakodásnak, csak... - jobbnak láttam inkább nem is folytatni a mondatot, nem akartam ,hogy a helyzet fordítva süljön el és a végén még engem nézzen hülyének.
Vissza az elejére Go down
https://bloodydiaries.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Green Cukrászda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Green Cukrászda   Green Cukrászda Empty

Vissza az elejére Go down
 
Green Cukrászda
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries || a szerepjáték :: ▌MYSTIC FALLS ▌ :: Belváros-
Ugrás: