The Vampire Diaries || a szerepjáték
Üdv köztünk idegen! (:
Regisztrálj oldalunkra, és fedezd fel Mystic Falls izgalmas mindennapjait. Amit garantálunk: remek társaság; tehetséges írók; unalom űzök, játékok, vetélkedők.
Csak rajtad áll. (:
The Vampire Diaries || a szerepjáték
Üdv köztünk idegen! (:
Regisztrálj oldalunkra, és fedezd fel Mystic Falls izgalmas mindennapjait. Amit garantálunk: remek társaság; tehetséges írók; unalom űzök, játékok, vetélkedők.
Csak rajtad áll. (:
The Vampire Diaries || a szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries || a szerepjáték

● Egy hely ahol te írod a történelmet, ahol a magad útjára terhelheted Mystic Falls lakosait. ●
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Üdvözlünk a Bloody Diariesen. Az oldal, a már nagy sikernek örvendő  The Vampire Diaries című sorozattal  foglalkozik, vagyis annak szerepjátékával.  Nézz szét, és érezd magad Mystic Fallsban.

Cannon lista Szabályzat   Karakterlap minta

Statistics
Összesen 38 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: JatekosAlice

Jelenleg összesen 1695 hozzászólás olvasható. in 158 subjects
Staff
 
Elena Gilbert
 
 
Katherine Pierce
Még keresett karakterek
   nyertesek    Tyler-Lockwood_www.kepfeltoltes.hu_    nyertesek    Tumblr_lrfvpvGFld1qknye3_www.kepfeltoltes.hu_    nyertesek    Img-thing_www.kepfeltoltes.hu_    nyertesek    Tvd-elijah-012712_www.kepfeltoltes.hu_    nyertesek    Kol__s_Physical_Appearance_www.kepfeltoltes.hu_
Legutóbbi témák
» Falls Motel
   nyertesek    EmptyVas. Márc. 03, 2013 12:53 pm by ✝ + Vezetéknév

» ✝ + Vezetéknév
   nyertesek    EmptyVas. Márc. 03, 2013 12:51 pm by Lorena Byron

» Simon Balázs ::Vámpír::
   nyertesek    EmptySzomb. Feb. 16, 2013 8:08 am by Simon Balázs

» Játékostárs kereső
   nyertesek    EmptyVas. Feb. 03, 2013 10:51 pm by Marcus Aquvinsur

» 3872 Curse of the past
   nyertesek    EmptyHétf. Okt. 01, 2012 4:39 am by Xiara Mendez

» Diariesfour
   nyertesek    EmptyVas. Aug. 05, 2012 12:11 am by Damon Salvatore

» Night Club
   nyertesek    EmptyPént. Jún. 22, 2012 2:11 am by Xiara Mendez

» Kedvenc zenéim
   nyertesek    EmptyPént. Jún. 22, 2012 1:08 am by Katherine Pierce

» 1860-ból fent maradt kilátó
   nyertesek    EmptyPént. Jún. 22, 2012 12:10 am by Caroline Forbes

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) Szomb. Dec. 16, 2017 12:48 pm-kor volt itt.
chat

 

  nyertesek

Go down 
SzerzőÜzenet
Katherine Pierce
✘ Staff
✘ Staff
Katherine Pierce


✘ hozzászólások száma : 285
✘ regisztráció : 2011. Dec. 23.
✘ kor : 548
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

   nyertesek    Empty
TémanyitásTárgy: nyertesek       nyertesek    EmptySzomb. Feb. 11, 2012 7:00 am

TVD kérdéses verseny

Mint tudjátok, ez volt az oldal 1. versenye, és ez igazán nagy kitüntetés, ha valaki megnyeri. De sajnálatos módon nem tolakodtak a játékosok, hogy megnyerjék! Remélem ilyen esetre nem lesz több példa, de most örüljünk a nyertesnek!

Nyertese: Caroline Forbes

Nyeremény: egy oklevél, egy kicsit másképp+interjú

Oklevél: http://desmond.imageshack.us/Himg338/scaled.php?server=338&filename=carolineforbesrszre.jpg&res=medium (ezt azért így tettük csak ki, mert széthúzta volna az oldalt, és ha átméretezzük nem olyan szép/ezt a képet le is töltheted, s kinyomtathatod/ha a képet szebben szeretnéd látni, töltsd le)

Interjú:

Örülsz, hogy te nyerted meg ezt a versenyt? Sőt, figyelembe kell vennünk, hogy ez az oldal 1. versenye, és ez nagy "mérföldkő".
Igen nagyon örülök neki, főleg azért, mert nagyon jó kérdések voltak, így tényleg rájöhettem mekkora "TVD fan" vagyok. Meglepő volt, hogy egy csomó mindent kapásból tudtam, lehet hogy a sok újranézés miatt volt ez. Remélem lesz még ilyesfajta megmérettetés és ez úton is bíztatok mindenkit, hogy próbálja ki magát. Izgalmas a játék maga, de amikor megnézed az oklevelet az az igazán felemelő érzés.

Miért pont ezt a szereplőt választottad usernek?
Caroline mindig is nagyon szimpatikus volt nekem. Az első évadban talán túl idegesítő volt, de ezt ellensúlyozta, hogy Damon-nel járt és imádtam őket együtt. Amióta vámpír lett egy kicsit lenyugodott és komolyabbá, érettebbé vált, de néha előtör a rendezkedő énje és ezt nagyon jól kombinálja. E mellett Candice gyönyörű.

Hogy akadtál rá erre az oldalra?
Felmentem az egyik blogomra és a chat box-ban volt egy hirdetés névtelenül. Már korábban is volt, hogy így akadtam rá egy jó oldalra, ezért ráléptem és itt teremtem.

Már első benyomásra is tetszett az oldal, vagy először még jobban megnézted, és utána alkottál véleményt?
Ha jól emlékszem első látásra is tetszett, mert minden fekete és lila volt - a kedvenc párosításom - és a helyek, ahol eddig játszottam nem voltak ennyire jól desingolva és nem volt ennyire "modern", hogy úgy mondjam. De egy darabig nézegettem, hogy regisztráljak e. És végül itt vagyok.

Melyik a kedvenc jeleneted a Vámpírnaplókban?
Sok jó jelent van a Vámpírnaplókban, de kétség kívül a kedvencem a 2. évad 12. részének vége, amikor Damon kiönti a lelkét Jessicanak. Többször megnéztem egymás után, Ian lenyűgöző teljesítményt nyújtott. Úgy megcsinálta, hogy még én is beleéltem magam Damon helyzetébe.


Hogy kezdted el nézni a Vámpírnaplókat? Tehát valaki rábeszélt, vagy megnézted a reklámot, ilyesmi.
Őszintén megvallva utáltam a sorozatokat a VD előtt, mert azokról nekem mindig az öreg mamák jutottak eszembe, akik a tévét bámulják naphosszat. De egyik barátnőm nagyon ajánlgatta, többször is megígértette velem, hogy belenézek és végül is azzal vett rá, hogy van benne egy kék szemű pasi, akitől mindenki elájul. Én nem vagyok az a fajta, aki pár kockától összepisili magát, de mondom most már megnézem, ha mindenki isteníti azt a pasit. Így kezdtem el nézni a sorozatot.

Gratulálunk!!! Very Happy
Vissza az elejére Go down
 
nyertesek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries || a szerepjáték :: ▌ SZÓRAKOZÁS ▌ :: Verseny-
Ugrás: