The Vampire Diaries || a szerepjáték
Üdv köztünk idegen! (:
Regisztrálj oldalunkra, és fedezd fel Mystic Falls izgalmas mindennapjait. Amit garantálunk: remek társaság; tehetséges írók; unalom űzök, játékok, vetélkedők.
Csak rajtad áll. (:
The Vampire Diaries || a szerepjáték
Üdv köztünk idegen! (:
Regisztrálj oldalunkra, és fedezd fel Mystic Falls izgalmas mindennapjait. Amit garantálunk: remek társaság; tehetséges írók; unalom űzök, játékok, vetélkedők.
Csak rajtad áll. (:
The Vampire Diaries || a szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries || a szerepjáték

● Egy hely ahol te írod a történelmet, ahol a magad útjára terhelheted Mystic Falls lakosait. ●
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Üdvözlünk a Bloody Diariesen. Az oldal, a már nagy sikernek örvendő  The Vampire Diaries című sorozattal  foglalkozik, vagyis annak szerepjátékával.  Nézz szét, és érezd magad Mystic Fallsban.

Cannon lista Szabályzat   Karakterlap minta

Statistics
Összesen 38 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: JatekosAlice

Jelenleg összesen 1695 hozzászólás olvasható. in 158 subjects
Staff
 
Elena Gilbert
 
 
Katherine Pierce
Még keresett karakterek
• Elena & Damon  •  Salvatore panzió Tyler-Lockwood_www.kepfeltoltes.hu_ • Elena & Damon  •  Salvatore panzió Tumblr_lrfvpvGFld1qknye3_www.kepfeltoltes.hu_ • Elena & Damon  •  Salvatore panzió Img-thing_www.kepfeltoltes.hu_ • Elena & Damon  •  Salvatore panzió Tvd-elijah-012712_www.kepfeltoltes.hu_ • Elena & Damon  •  Salvatore panzió Kol__s_Physical_Appearance_www.kepfeltoltes.hu_
Legutóbbi témák
» Falls Motel
• Elena & Damon  •  Salvatore panzió EmptyVas. Márc. 03, 2013 12:53 pm by ✝ + Vezetéknév

» ✝ + Vezetéknév
• Elena & Damon  •  Salvatore panzió EmptyVas. Márc. 03, 2013 12:51 pm by Lorena Byron

» Simon Balázs ::Vámpír::
• Elena & Damon  •  Salvatore panzió EmptySzomb. Feb. 16, 2013 8:08 am by Simon Balázs

» Játékostárs kereső
• Elena & Damon  •  Salvatore panzió EmptyVas. Feb. 03, 2013 10:51 pm by Marcus Aquvinsur

» 3872 Curse of the past
• Elena & Damon  •  Salvatore panzió EmptyHétf. Okt. 01, 2012 4:39 am by Xiara Mendez

» Diariesfour
• Elena & Damon  •  Salvatore panzió EmptyVas. Aug. 05, 2012 12:11 am by Damon Salvatore

» Night Club
• Elena & Damon  •  Salvatore panzió EmptyPént. Jún. 22, 2012 2:11 am by Xiara Mendez

» Kedvenc zenéim
• Elena & Damon  •  Salvatore panzió EmptyPént. Jún. 22, 2012 1:08 am by Katherine Pierce

» 1860-ból fent maradt kilátó
• Elena & Damon  •  Salvatore panzió EmptyPént. Jún. 22, 2012 12:10 am by Caroline Forbes

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) Szomb. Dec. 16, 2017 12:48 pm-kor volt itt.
chat

 

 • Elena & Damon • Salvatore panzió

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert
✘ Staff
✘ Staff
Elena Gilbert


✘ hozzászólások száma : 226
✘ regisztráció : 2011. Dec. 22.
✘ kor : 30
✘ tartózkodási hely : • Mystic Falls •

• Elena & Damon  •  Salvatore panzió Empty
TémanyitásTárgy: • Elena & Damon • Salvatore panzió   • Elena & Damon  •  Salvatore panzió EmptyPént. Feb. 17, 2012 10:18 pm

• Elena & Damon  •  Salvatore panzió Tumblr_lzo9lxpO0l1r7cy7s
Elena & Damon



Láttam ahogy a Salvatore ház lassan feltűnik a közelben. Muszáj volt kiszabadulnom otthonról, ki kellett szellőztetnem egy kicsit a fejem, és elvonni a gondolataimat a problémákról. Sokkal nehezebb Jeremy nélkül ,mint azt reméltem, de tudom ,hogy neki így a legjobb. Hálás vagyok Damonnek amiért segített biztonságba helyezni őt, nem is tudom mi lenne velem nélküle, főleg az utóbbi időkben. Mi tagadás sok mindenen mentünk keresztül ez a pár év leforgása alatt. Nem telik el nap mikor ne gondolnék arra ,hogy mi lehet volna ha nem ismerkedem meg annak idején Stefannal. Miképp alakult volna az életem ha nem tudok a vámpírokról, vérfarkasokról, és már természetfeletti lényekről. Könnyebb lehetne az életem, de hiányosabb is. Az biztos ,hogy a korombeli lányok csak álmodni mernek az ilyen izgalmakkal teli mindennapokról. Lassan megérkeztem a régi módi ház ajtaja elé. Mélyen felsóhajtva kopogtattam be, majd pár másodperc múlva már egy igézően türkizkék szemű alak jelent meg előttem.
- Szia. - köszöntem Damonnek, miközben halványka mosoly csücsült ajkaimon. - Nem zavarok? - kérdeztem ártatlanul, bár nem számítottam rá ,hogy haza küldene.
Vissza az elejére Go down
https://bloodydiaries.hungarianforum.com
Damon Salvatore
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Damon Salvatore


✘ hozzászólások száma : 55
✘ regisztráció : 2012. Jan. 28.
✘ kor : 179
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

• Elena & Damon  •  Salvatore panzió Empty
TémanyitásTárgy: Re: • Elena & Damon • Salvatore panzió   • Elena & Damon  •  Salvatore panzió EmptySzomb. Márc. 10, 2012 5:32 am

• Elena & Damon  •  Salvatore panzió -damon-salvatore-29300617-500-281

Elena+Damon


Az estém elég hamar eltelt mivel Caroline-t kellet vigasztalnom de azért több ilyet nem fogok csinálni csak Elena-nak vagy még neki se, ott van Stefan neki. Nem tudom elhinni hogy ellentud állni nekem bármit tetszek neki nem visz előre nála. Idegesítő ez a helyzet igen szeretem Elena-t és mi van tőle ? Nem mondok le róla egykönnyen majd elválik hogy kit választ Elena engemet vagy Ripper Stefant. Leérve a nappaliba kitöltve egy pohár italt magamnak majd leülve a fotelbe gondolkodtam el a tegnapi estén melyben nagyban vigasztaltam Caroline-t. Komolyan annyi alkoholt iszok mostanába hogy joggal nevezhetem magamat alkoholistának de inkább iszok mint hogy panaszkodjak másnak.. Mindegy amit megtudtam és ami a lényeg hogy Klausnak tetszik Caroline de ha ezek összejönnek akkor nehezebb lesz elintézni mint most. Most se könnyű de ha bekövetkezik két valakit kell kinyírni de nem lesz nagy gond. Majd miután megittam az utolsó csepp whiskyt a pohárból egy újabb pohárral akartam inni de meghallottam hogy kopognak az ajtónál le téve az üveget és a poharat sétáltam ajtót nyitni. Az ajtónál Elena állt miután köszönt nekem egy halvány mosoly tűnt fel az arcán.
-Szia. -köszöntem én is Elena-nak az ajtóra támaszkodva egy félmosollyal villantva. Majd kedvesen megkérdezve hogy nem zavar e engemet hátra nézem hogy nincs e senki nálam persze hogy nem volt egy lélek se.
-Nem zavarsz most per pillanat nincs itt Rebekah. -mondtam a lánynak mosolyogva majd miután bejött becsukva az ajtót gyorsan felraktam egy röpke kérdést.
-Miért van az hogy mikor hozzám jössz egy nagyot sóhajtasz ? -Majd Elena elé érve figyeltem a választ és kiöntöttem magamnak egy pohárral majd udvariasan megkínálta őt is.
-Kérsz egy pohárral ? -és nyújtottam felé a poharat



A hozzászólást Damon Salvatore összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 11, 2012 5:39 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
✘ Staff
✘ Staff
Elena Gilbert


✘ hozzászólások száma : 226
✘ regisztráció : 2011. Dec. 22.
✘ kor : 30
✘ tartózkodási hely : • Mystic Falls •

• Elena & Damon  •  Salvatore panzió Empty
TémanyitásTárgy: Re: • Elena & Damon • Salvatore panzió   • Elena & Damon  •  Salvatore panzió EmptySzomb. Márc. 10, 2012 11:55 am

• Elena & Damon  •  Salvatore panzió Tumblr_lzo9lxpO0l1r7cy7s
Elena & Damon

Fogalmad sincs róla hány ember próbál
nap ,mint nap a közeledbe férkőzni, de te
mégis képes vagy rám pazarolni az időd.

Tudod pont ezért kedvellek, barátom.


Daylle Deanna Schwartz




Jól esett végre egy kölcsönös mosolyt látni valakitől. Belépkedtem a panzióba, majd visszafordultam Damon irányába mikor az az idegtépő mondat elhagyta a száját: " Nem zavarsz most per pillanat nincs itt Rebekah. " - csak egy röpke szemforgatásos megjegyzést tettem rá, majd követtem tekintetemmel a férfi cselekedeteit miközben töltött magának egy pohárka whiskeyt.
- Az a sóhaj.. Tudod, amikor az ember az ajtótok előtt áll, mindig fel kell készülnie a legrosszabbra. - szélesedett ki a mosolyom, egy pillanatra ismét leforgott bennem az ősi vámpírral való Damon incidens. Mikor felém nyújtotta az alkohollal teli üveget akaratlanul is összevontam szemöldököm. Felejtsd el Elena, tudod ,hogy az a kicsi is megárthat. Mégis vállat vonva elvettem a poharat az ujjai közül.
- Miért is ne? - feleltem kicsit rekedten. Sosem tartottam jó ötletnek a problémáimat az italba fojtani - ahogy egyesek teszik - bár a dolog e pillanatokban nem foglalkoztatott. Túl rövid az élet ahhoz ,hogy állandóan magunkat sajnálgassuk, és ha egy kis whiskey kell ahhoz ,hogy pár percre ellazuljak, vagy elfelejtsem a problémáimat, állok elébe.
- Minden rendben? - érdeklődtem, majd kicsit megemeltem italom. - Mostanság elég sokat iszogatsz. - helyet foglaltam a közeli fotelben, miközben a poharam tartalmába szürcsöltem. Szinte égette a torkomat, amit ki is fejezhetett a feltörő köhögésem. - Egek.. - reagáltam halkan. - Ez elég.. erős.
Vissza az elejére Go down
https://bloodydiaries.hungarianforum.com
Damon Salvatore
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Damon Salvatore


✘ hozzászólások száma : 55
✘ regisztráció : 2012. Jan. 28.
✘ kor : 179
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

• Elena & Damon  •  Salvatore panzió Empty
TémanyitásTárgy: Re: • Elena & Damon • Salvatore panzió   • Elena & Damon  •  Salvatore panzió EmptyHétf. Márc. 12, 2012 12:00 am

• Elena & Damon  •  Salvatore panzió -damon-salvatore-29300617-500-281

Elena+Damon

Ahogy beértünk a nappaliba kiöntve magamnak egy pohár italt majd azt gyorsan lehúztam hogy felébredjek. Elena egyből választ adott a kérdésemre miért sóhajt nagyot mikor hozzám jön.
-Legrosszabbra ? -kérdeztem meg Elena-tól
-De azért voltak jó pillanatok is mint például a csókjelenetünk. -csillant fel a szemem majd megemelve a poharat bele ittam a whiskybe. -Gondolom emlékszel. mosolyogtam Elena-ra majd a poharat feltettem az asztalra és karba tett kézzel figyeltem a mondókáját. Amint elfogadta az italmeghívásomat kiöntve egy pohárral adtam neki.
-Tessék. nyújtottam a lány felé a poharat egy mosollyal a szemébe nézve majd a fotelbe hátra dőltem. Elena következő kérdése az volt hogy minden rendben van e velem. Elképesztő hogy Elena milyen együttérző pedig mindenki tudja hogy miket csináltam régebben neki meg mennyi fájdalmat okoztam neki.
-Persze jól vagyok. -mondtam is a hazugságot majd elterelve a szót kérdeztem meg Elena-t hogy ő vele mi van.
-Na és veled mizu ? -nem volt kedvem elmondani mi is a bajom mostanság észre vette hogy sokat iszogatok nem tagadom tényleg sokat iszok de inkább ez mint hogy nyafogjak másoknak ezt szóvá is tettem Elena-nak
-Ja eléggé de inkább ez mint hogy másoknak nyafogjak hogy ha valami bánt. -Néztem Elena-ra komoly egy kicsit szomorú arccal majd a maradék whiskyt megittam a pohárból és a tekintettem máris Elena-n volt. Majd miután bele kortyolt az italába eléggé csípte a torkát és köhögőt is egy kicsit az egész jelenetem csak mosolyogni tudtam
-Lassan idd -szóltam neki mikor köhögni kezdet. -Tényleg erős lenne ? nekem nem tűnt fel. -röhögtem el az egész dolgot .
-Na és miről akarsz beszélgetni ? -érdeklődve vártam Elena válaszát .


Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
✘ Staff
✘ Staff
Elena Gilbert


✘ hozzászólások száma : 226
✘ regisztráció : 2011. Dec. 22.
✘ kor : 30
✘ tartózkodási hely : • Mystic Falls •

• Elena & Damon  •  Salvatore panzió Empty
TémanyitásTárgy: Re: • Elena & Damon • Salvatore panzió   • Elena & Damon  •  Salvatore panzió EmptyKedd Márc. 13, 2012 8:16 am

• Elena & Damon  •  Salvatore panzió Tumblr_lzo9lxpO0l1r7cy7s
Elena & Damon

Fogalmad sincs róla hány ember próbál
nap ,mint nap a közeledbe férkőzni, de te
mégis képes vagy rám pazarolni az időd.

Tudod pont ezért kedvellek, barátom.


Daylle Deanna Schwartz



"Csókjelenet".. azokban a pillanatokban ez az egy szó futott át a fejemben több ezerszer. Zavarba ejtő számomra a téma, még akkor is ha ezt magamban kell megvitatnom, ezért inkább nem is próbálkoztam feleleveníteni azokat a perceket.
- Megvagyok, mondhatni. - szökött egy halványka mosoly ajkaimra. Azt hiszem életem ritka jeleneteibe tartozik ez a mostani; már rég nem kellett hazudnom a lelki állapotomról. Nincs értelme minden pillanatban azon törni az agyam, hogy Stefan mit érez, vagy mit fog cselekedni a jövőre nézve - végre vissza akar e találni ahhoz a vámpírhoz aki a ripper előtt élte mindennapjait vagy sem.
Miután ismét felmeredtem gondolataimból, és abba hagytam a poharam vizslatását Damonre tereltem tekintetem. A vak is látja ,hogy valami nincs rendben, előlem ezt amíg élek ezt kénytelen lesz elrejteni.
- Nézd Damon. - keltem fel a fotelből, majd pár lépést tettem felé. - Ha bánt valami, nekem elmondhatod. A két kezemen nem tudnám megszámolni hányszor terheltelek az én problémáimmal. - ujjaim közül lecsúsztattam italom, majd a padló felé siklott szempárom.

*bocsi a mennyiségért, de rám tört az ihlet hiány. Sad *
Vissza az elejére Go down
https://bloodydiaries.hungarianforum.com
Damon Salvatore
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Damon Salvatore


✘ hozzászólások száma : 55
✘ regisztráció : 2012. Jan. 28.
✘ kor : 179
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

• Elena & Damon  •  Salvatore panzió Empty
TémanyitásTárgy: Re: • Elena & Damon • Salvatore panzió   • Elena & Damon  •  Salvatore panzió EmptySzer. Márc. 14, 2012 2:14 am

• Elena & Damon  •  Salvatore panzió -damon-salvatore-29300617-500-281

Elena+Damon

A lány gyorsan elterelte a témát a csókjelenetről csak megmaradhatott benne mélyen a szívében Very Happy. Majd a lány nem nagy meggyözödéssel azt mondta hogy " Megvagyok, mondhatni" majd aztán mélyen elgondolkodott biztos Stefan-non gondolkozik mert ha Stefan nem lenne még mindig ripper meg ha nem vágót volna olyan dolgokat szegény Elena-hoz akkor még mindig együtt lennének majd csendbe a figyeltem és meg nem zavarva majd vártam még vissza tér a jelenbe. Majd mikor visszatért egyet rá mosolyogtam Elena csak nem hitte el hogy minden rendben velem ezért egy kicsit meglepődtem mikor felállt és elkezdett felém jönni és 2 lépésnyi távolságra megállt előttem. Azt mondta hogy meséljem el neki mi is a bajom majd elkezdett azzal "befolyásolni" hogy én már a bajait sokszor meghallgattam. Majd felállva a fotelből oda mentem Elena-hoz az arcát a két kezem közzé lágyan oda fogtam.
-Csak az bánt hogy tudom hogy sosem lehetsz az enyém. -Stefan jobban megérdemel téged folytattam magamban és egy afféle semleges mosoly jött ki az arcomon magamban a sort majd a hüvely ujjammal elkezdtem simogatni az arcát és egy homlokára egy puszit nyomtam utána újra a két barna szemébe néztem. -Szerintem meg ha annyi éves lennék ahány sok rossz dolgot tettem ellened akkor Klaust simán ellehetne intézni és nem azon gondolkozni hogy milyen fegyver kéne ellene. -Löktem be egy poént csak hogy ne legyen olyan fagyos a levegő a nappaliban.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
✘ Staff
✘ Staff
Elena Gilbert


✘ hozzászólások száma : 226
✘ regisztráció : 2011. Dec. 22.
✘ kor : 30
✘ tartózkodási hely : • Mystic Falls •

• Elena & Damon  •  Salvatore panzió Empty
TémanyitásTárgy: Re: • Elena & Damon • Salvatore panzió   • Elena & Damon  •  Salvatore panzió EmptySzer. Márc. 14, 2012 11:13 am

• Elena & Damon  •  Salvatore panzió Tumblr_m0dul8oT6g1qh7609o1_r1_500
Elena & Damon

Fogalmad sincs róla hány ember próbál
nap ,mint nap a közeledbe férkőzni, de te
mégis képes vagy rám pazarolni az időd.

Tudod pont ezért kedvellek, barátom.


Daylle Deanna Schwartz


Mintha minden egy perc leforgása alatt történt volna; ahogy Damon előttem állt, és arcom két tenyere közt hevert. Az elhangzott mondatok tőle, és az az apró csók amit homlokomra ejtett...még magam se tudnám megmagyarázni leginkább milyen érzelmeket keltett bennem. Akárhogy is, élveztem a történteket, hisz melyik élőlénynek ne esne jól egy kis törődés? Az utóbbi időkben rettentő egyedül érzem magam, természetesen nem ,mint barátok, családtagok terén. Az embernek szüksége van az életben egy társra, aki mellette áll, vagy akinek a vállán néha kisírhatja magát - de ami a legfontosabb, hogy őszintén szeresse őt.
Csak tétlenül meredtem a felettem lévő türkizkék szemekbe, ujjaim akaratlanul is körbefonódtak csuklóin. Mikor rákérdeztem arra ,hogy bántja e valami, más válaszokra számítottam. Olyasmikre amitől nem keletkezik görcs a gyomromba, és nem szembesülök az ilyesfajta dolgokkal. De legalább Damon őszinte, amit díjaztam. Viszont az idősebbik Salvatorehez keletkező érzelmeimnek nem nyithatok kaput amíg ilyen érzelmi elfogultság köt az öccséhez.
- Damon...kérlek. - suttogtam miközben lassan levontam tekintetem a padlóra. Automatikusan tört fel belőlem ismételten egy mély sóhaj, talán az ilyen helyzetek váltanák ki belőlem? - Na tessék, megint. - húzódott egy halványka mosoly ajkaimra, miután levontattam arcomról Damon kezeit. Hátat fordítva nyúltam ismét a whiskey-is poharamért, melynek tartalmába hirtelen hörpintettem bele.
- Ne haragudj, én csak... - köszörültem meg halkan torkomat, majd csak kémleltem az italomat. Egyáltalán miért kértem elnézést, az számomra is rejtély.
Vissza az elejére Go down
https://bloodydiaries.hungarianforum.com
Damon Salvatore
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Damon Salvatore


✘ hozzászólások száma : 55
✘ regisztráció : 2012. Jan. 28.
✘ kor : 179
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

• Elena & Damon  •  Salvatore panzió Empty
TémanyitásTárgy: Re: • Elena & Damon • Salvatore panzió   • Elena & Damon  •  Salvatore panzió EmptyPént. Ápr. 06, 2012 1:02 am

• Elena & Damon  •  Salvatore panzió -damon-salvatore-29300617-500-281

Elena+Damon

Az egész nappaliban lehetett érezni az érzelmek kitörését ami árat belőlem és Elena-ból. Azt hiszem Elena nem számított rá hogy ezt fogom mondani de más kínom nincs ami megviselne engem. Majd Elena ajkát egy "Damon...kérlek" mondat hagyta el. Tényleg hülyeség volt elmondani neki de ha tudni akarta mi bánt hát ez a dolog.
-Nem kérlek semmire. -néztem Elena-ra majd egy furcsa de valami mosolygós vigyort ejtettem az arcomon. Majd a lány egyre jobban sóhajtót a lány utalt is hogy már megint sóhajt majd mind kettőnk arcára egy halvány mosoly tért elő. Elena mikor már nem bírta a kezeimet levonta magáról és hátat fordítva beleivott a pohár whiskyébe. Azután nem tudom miért de elnézést kért gondolom az ilyen dolgok ezt hozzák ki belőle.
-Inkább te ne haragudj Elena. -feleltem Elena-nak ki hátal állt nekem. -Jobb lett volna ha nem hallod ezt. -majd a whiskys poharam felé nyúltam és belekortyoltam.
-Most hogy tudjuk mi az én bajom/kínom halljuk mi a tiéd ? -feleltem oda a lánynak majd lezuppantam a fotelbe.
-Jobb lenne ezt a beszélgetést ülve folytatni nem ? -kérdeztem meg Elena-tol ki már felém fordult és újra bele tudott nézni a szép kék szemeimbe xd. Miután leültem bevillant az a dolog hogy jó lenne megigézni Elena-t hogy felejtse el ezt az egész Szeretlel téged dolgot. Igaz hogy nem lenne rossz mert most még a nyaklánca sincs rajta és tudnám kezelni. Még jegelem ezt a dolgot és majd a vége felé eldöntőm mi lesz.
-Nos elmondod ? vagy most nézzük egymást a nappaliban ? -kérdeztem meg Elena-tól és megtörtem a 2 percen át lévő csendet.

Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
✘ Staff
✘ Staff
Elena Gilbert


✘ hozzászólások száma : 226
✘ regisztráció : 2011. Dec. 22.
✘ kor : 30
✘ tartózkodási hely : • Mystic Falls •

• Elena & Damon  •  Salvatore panzió Empty
TémanyitásTárgy: Re: • Elena & Damon • Salvatore panzió   • Elena & Damon  •  Salvatore panzió EmptyVas. Ápr. 08, 2012 7:46 pm

• Elena & Damon  •  Salvatore panzió Tumblr_m0dul8oT6g1qh7609o1_r1_500
Elena & Damon

Fogalmad sincs róla hány ember próbál
nap ,mint nap a közeledbe férkőzni, de te
mégis képes vagy rám pazarolni az időd.

Tudod pont ezért kedvellek, barátom.


Daylle Deanna Schwartz




Talán nem ez volt a legalkalmasabb pillanat, hogy Damont kellett volna felkeresnem. Túl sok ki nem mondott szó, és elengedett megbeszélni valók vannak köztünk, amikről ha akár csak véletlenül is szót ejt a másik, biztos nagy zűrt kavar maga után. Elég ha csak az utóbbi jelenetre tekintünk. Habár, legalább ha valaki, akkor ő eltűri a szerencsétlenségeimet mind fizikailag, mind lelkileg. Akkor mikor még vérfarkas harapás éktelenkedett a karján, és azon az ágyon bevallotta valós érzéseit, kimondta ,hogy többet érez ,mint puszta kötődést, talán egy életre megmaradt bennem. Attól a pillanattól kezdve tudtam ,hogy ez a tény még számtalanszor fog zavarba ejtő "problémákat" okozni. Problémák...valószínűleg erre ez a legrosszabb jelző.
Még háttal állva a vámpírnak hallgattam szavait, majd kérdésére lassan felé fordultam. Egy ideig kínos csend állt be a szobába...egyszerűen kénytelen voltam ésszerű szót kibökni a számon. Nem is értem, Damon ,hogy kezelheti ilyen lazán ezt a dolgot. Talán azért mert férfiből van, méghozzá ő Damon Salvatore...nem a legjellemzőbb tulajdonsága együtt pityeregni egy emberrel, aki ráadásul még egy nő is.
Bizonytalan léptekkel elindultam a kanapé felé a pohár italommal, majd nagy ívben elkerülve a fotel területét leültem. Nagyot nyelve próbáltam magamban csillapítani a dadogás lehetőségét, mielőtt bármit is mondanék.
- Biztosan erről kéne beszélgetnünk? - vontam felé tekintetem egy másodpercre, arcomon valami zavart mosoly féleség tükröződött.
- Legyen... - szisszentem fel megadóan, majd tenyeremmel dörzsölni kezdtem combomat a bennem áradó feszültség következtében. - • Elena & Damon  •  Salvatore panzió Moz-screenshot-155- Tudom ,hogy ez nem épp a legkellemesebb téma, de tennünk kell valamit...Stefannal. - az utolsó szót szinte alig lehetett érteni rekedtségemtől. Féltem Damon reakciójától, talán nem itt volt az alkalom felhozni ezt a témát, de valahogyan el kellett vonnom a gondolataimat az utóbbi jelenetről.

Vissza az elejére Go down
https://bloodydiaries.hungarianforum.com
Damon Salvatore
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Damon Salvatore


✘ hozzászólások száma : 55
✘ regisztráció : 2012. Jan. 28.
✘ kor : 179
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

• Elena & Damon  •  Salvatore panzió Empty
TémanyitásTárgy: Re: • Elena & Damon • Salvatore panzió   • Elena & Damon  •  Salvatore panzió EmptySzomb. Ápr. 14, 2012 9:39 pm

Elena and Damon

• Elena & Damon  •  Salvatore panzió -damon-salvatore-29300617-500-281

Egyre jobban éreztem hogy nem kellet volna elmondjam neki hogy mi is bánt ezért elhatároztam hogy megigézem hogy felejtse el ezt az egész dolgot. Sosem voltam együtt érző senkivel és sosem leszek nem veszi be a gyomrom hogy valakivel együtt fújjam a zsepiket inkább az italba fojtom és csak én érzem így hogy valami bánt. Majd Elena kérdezte hogy tényleg most beszéljük meg a bajainkat egy gyors választ vágtam rá. -Persze. -mutattam felé a poharat majd miután beleegyezett elkezdte a történetet. A téma ugye Stefan volt érdekes tényleg nem a legjobb de olyan ideg uralkodott el rajtam hogy a pohárt eltörtem úgy megszorítottam. Majd a pohárdarabok le hulltak a földre majd Elena-ra néztem és gyorsan elkezdtem az igézését. összeszedni -Elena felejtsd el ezt a szerelmes vagyok beléd dolgot meg a Stefanos téma dolgot ami most lett volna . -néztem bele a lány barna szemébe majd elmerültem benne miután észhez tért Elena eltereltem a témát. -Jól vagy Elena ? -térgyepeltem a kanapé előtt és az arcát simogattam. -Szerintem már ne igyál. -vettem ki a lány a kezéből a poharat és az asztalra raktam majd a lány haját a füle háta mögé raktam hogy tisztán lehessen látni szép ragyogó arcát. -Rendben vagy ? -nem bírtam elengedni az arcát majd hátra dőltettem a kanapén. Elindultam összeszedni a pohár darabokat ahogy szedve a pohárdarabokat hoztam elő gyorsan egy témát hogy hol hagytuk abba. -Épp ott tartottunk hogy beszéltél már Caroline-nal ? Nem ? -kérdeztem a lánytól ahogy szedtem a pohárdarabjait . -Nos ha hiszed ha nem egész este őt kellet vigasztalnom eléggé látszott rajta milyen szomorú majd elmesélte hogy az apja elvesztése miatt Tyler miatt meg Klaus udvarlása miatt el is sírta magát, de a reggel fele már látszott a szemében ugyan az a szerelem ami régen volt köztünk de csak az övében majd egy csókot is adott nekem a végén. -meséltem el a röviden Elena-nak elég furcsa hogy ezt a témát vettem elő de gondolom befog válni és Elena elhiszi hogy nem beszéltünk semmi Szeretlek téged dologról.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
✘ Staff
✘ Staff
Elena Gilbert


✘ hozzászólások száma : 226
✘ regisztráció : 2011. Dec. 22.
✘ kor : 30
✘ tartózkodási hely : • Mystic Falls •

• Elena & Damon  •  Salvatore panzió Empty
TémanyitásTárgy: Re: • Elena & Damon • Salvatore panzió   • Elena & Damon  •  Salvatore panzió EmptyHétf. Ápr. 23, 2012 6:08 am

• Elena & Damon  •  Salvatore panzió Tumblr_m0dul8oT6g1qh7609o1_r1_500
Elena & Damon

Fogalmad sincs róla hány ember próbál
nap ,mint nap a közeledbe férkőzni, de te
mégis képes vagy rám pazarolni az időd.

Tudod pont ezért kedvellek, barátom.


Daylle Deanna Schwartz





Csak kábán, hunyorogva pislogtam a nagyvilágba, mikor erőt véve magamon tekintetem egy ismerős türkizkék szempárral találkozott. Puha, enyhén fagyos ujjainak siklása arcomon holmi megnyugvást költöztetett belém. Kénytelen voltam bármiféle emlékfoszlányt találni az utóbbi pár percről, de egyedül csak egy kézzelfoghatóra tudtam hagyatkozni, az pedig a padlón heverő szilánkokra tört pohár volt. Damon megjegyzése alapján valószínűleg a whiskey az oka, amit a férfi szaporán tüntetett el markomból. Az utóbbi időben elég gyakran nyúltam alkoholért, habár volt is okom rá, nem hiszem ,hogy ez lenne a legjobb variáció a problémák megoldására. Még ha magamra próbáltam is elvonakodni az imént megtörtént esetről, nem ment. Valahogy érzem ,hogy ez a férfi szempontjából ez nem csupán egy kedves, baráti gesztus akart lenni.
- Persze..minden rendben. - feleltem rekedten, majd biccentettem egy bágyadt mosoly keretében. - De mi történt? - utaltam az üvegdarabkákra kezében, miközben kissé meginogva hátradőltem a kanapén. Mielőtt még választ kaphattam volna kérdésemre egy igen érdekes, de mindenekelőtt furcsa téma szúrta meg fülemet. Nem igazán volt a fontos számomra, hogy miért is térhettünk ki a Carolineval kapcsolatos témákra, sokkal jobban érdekeltek azok a szavak. amik elhangoztak a nappaliban.
- Caroline megcsókolt?! - emelkedett meg hangom egy kis hitetlenkedéssel megízesítve. Felvont szemöldökkel kémleltem Damon keserédes mosolyát, amit valószínűleg az az apró féltékenységgel megejtett hangsúly váltott ki belőle. Fogalmazzunk úgy ,hogy inkább meglepett a dolog, főleg azok után ,hogy Tyler képes volt elhagyni Mystic Fallsat miatta ,hogy egy jobb ember lehessen. - Ne haragudj, nem mintha rám tartozna. Hisz, két felnőtt emberről van szó, gátlások nélkül... - feleltem egyszerűen, miközben kezem automatikusan nyúlt az asztalon lévő pohárért, de útközben jobbnak láttam megállítani a kezem. Verd ki a fejedből Elena Gilbert!


*bocsi a késésért! Crying or Very sad*
Vissza az elejére Go down
https://bloodydiaries.hungarianforum.com
Damon Salvatore
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Damon Salvatore


✘ hozzászólások száma : 55
✘ regisztráció : 2012. Jan. 28.
✘ kor : 179
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

• Elena & Damon  •  Salvatore panzió Empty
TémanyitásTárgy: Re: • Elena & Damon • Salvatore panzió   • Elena & Damon  •  Salvatore panzió EmptyVas. Ápr. 29, 2012 9:56 am

• Elena & Damon  •  Salvatore panzió -damon-salvatore-29300617-500-281

Elena and Damon

Elena elég rendesen bevette tőlem hogy megszédült közben csak igézés volt de hát így lesz a legjobb kettőnknek. Majd Elena egyből a lényegre tért hogy mi is történt hátat fordítva egy szemforgatás után szólt is a hazugság.
-Ahogy felugrottam a fotelból a kezem a pohárba akadt és levertem a földre. -mondtam Elena-nak a földön félig térgyepelve és onnan néztem a lányra. Röviden elmeséltem mi is történt az este meg is lepődött hogy "Caroline megcsókolt" éreztem tisztán a hangjában hogy egy kicsit féltékeny.
-Igen meg csókolt. -mondtam egy kicsit önelégült mosollyal a szemébe nézve. Majd az utolsó pohár darabot is felszedtem a földről és elindultam kidobni de végig Elena tekintetét figyeltem remélem azért ennyitől még nem jön zavarba. Viszont Elena megint bocsánatot kért elképesztő 167 évemen át nem kértem ennyiszer bocsánatot
-Nem haragszom Elena de ne kérj mindig bocsánatot mert már egy kicsit zavaró érzést vált ki belőlem. -feleltem neki visszaérve. A szemem sarkából figyeltem ahogy Elena megint a pohárhoz nyúl. -A-a azt szerintem most hagyd elég egy darab piás itt a nappaliban. - felé lépkedtem és eléje hajoltam és egy olyan pillantást vetettem rá mint ha a szememmel súgtam volna hogy " nem lesz baj, minden rendben lesz". Pár percig néztünk egymás szemét majd a whiskys üveget és a poharat átraktam a másikra asztalra és utána leültem Elena mellé egy mosollyal kezdtem a következő mondatót feléje. -Mondtam már hogy nem vagy könnyű esett ? -kérdeztem a lánytól egy félmosollyal az arcomon. -Nem vagy éhes ? -kérdeztem meg utána hogy viselkedjek jó kis házigazda ként.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
✘ Staff
✘ Staff
Elena Gilbert


✘ hozzászólások száma : 226
✘ regisztráció : 2011. Dec. 22.
✘ kor : 30
✘ tartózkodási hely : • Mystic Falls •

• Elena & Damon  •  Salvatore panzió Empty
TémanyitásTárgy: Re: • Elena & Damon • Salvatore panzió   • Elena & Damon  •  Salvatore panzió EmptySzomb. Május 05, 2012 4:26 am

• Elena & Damon  •  Salvatore panzió Tumblr_m0dul8oT6g1qh7609o1_r1_500
Elena & Damon

Fogalmad sincs róla hány ember próbál
nap ,mint nap a közeledbe férkőzni, de te
mégis képes vagy rám pazarolni az időd.

Tudod pont ezért kedvellek, barátom.


Daylle Deanna Schwartz




Kissé meginogtam. Mintha 5 percre kikapcsolt volna az agyam, vagy akár egy pillanatnyi emlékezetkimaradás áldozata lennék. És ,hogy mindezt a rövidke időt Damon társaságában töltöttem, kicsit sem javít a közérzetemen.
Még mindig nem tudtam, igazán mit kéne hinnem a Carolineról szóló esetről. Meglepő, az egyszer biztos, de nem kell mindenáron beleütnöm az orromat. Ahogy mondtam, két gátlástalan, felnőtt emberről van szó. Féltékenységre...azt hiszem...nincs semmi okom, ahogy arra ,hogy elítéljem őket. Persze Damon arcán ez az idegtépően elégedett vigyor, nos, fogjuk rá ,hogy jogos.
Mikor épp a whiskeyvel teli pohárért nyúltam, a férfi habozás nélkül az utamba állt. Igen, azt hiszem ennél jobbat nem is tehetett volna értem ebben a pillanatban. Mégis mit képzeltem?! Az a nő, aki egész életében ellenezte az alkoholt, most pont ő akar az italba menekülni. De Elena Gibert az a típus volt, aki a problémáit inkább a naplójába fojtotta el, és azzal osztotta meg. Sosem akart másokat terhelni vele. Aztán jött egy férfi, akiről történetesen kiderült ,hogy vámpír, de mégis támaszkodhatott rá. Felhagyott az írással. De mikor a biztos pont, Stefan is elhagyta egy csábítóbbnak látszó életért, úgy érezte teljesen egyedül maradt. Legalábbis így érezte. Nagyot tévedett. Sosem maradt egyedül. Bonnie, Caroline, Matt és még annyian mások is támogatták ebben a nehéz időszakban, legfőképp Damon, akinek most szintén szüksége van egy támaszra. Épp itt lenne a megfelelő alkalom, hogy Elena viszonozza mind azt amit érte tett, de amit ő kíván, egyszerűen nem adhatja meg. Hogy miért? Még magának is rejtett ok ez.
- Nem vagyok könnyű eset? Ezt meg hogy értsem? - kérdeztem egy zavarodott mosoly keretében, míg megkönnyebbülve éreztem ,hogy a felgyülemlett feszült levegő szétoszlott az előtérben. Az étvágyamról tett érdeklődést elintéztem egy gyors fejrázással.
- Köszönöm, nem igazán. Na és te? - érdeklődtem kölcsönösen, mikor a bennem lévő hangocska már túl későn parancsolt megálljt. - Oh, nem úgy értettem. - temettem tenyerembe arcomat, hogy elrejthessem vörös árnyalatot öltött arcomat. Mégis csak csak egy olyan lénnyel nézek szembe, akinek a majdnem egyedüli kosztja történetesen az ereimbe csordogál.
Vissza az elejére Go down
https://bloodydiaries.hungarianforum.com
Damon Salvatore
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Damon Salvatore


✘ hozzászólások száma : 55
✘ regisztráció : 2012. Jan. 28.
✘ kor : 179
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

• Elena & Damon  •  Salvatore panzió Empty
TémanyitásTárgy: Re: • Elena & Damon • Salvatore panzió   • Elena & Damon  •  Salvatore panzió EmptyKedd Május 08, 2012 8:07 am

Damon and Elena


• Elena & Damon  •  Salvatore panzió -damon-salvatore-29300617-500-281

Hiába töröltem ki Elena emlékét az agya csak Stefan-non járt csodálom hogy nem örül bele Elena hogy ennyire vágyakozik Stefan-nért. Nehéz lesz neki mikor választani kell neki Stefan és én köztem, de egyben igazságos is lesz. Valahogy nem fog nagyon meglepni ha Stefan-t választja mert valahogy érthető is hisz nem okozott annyi fájdalmat neki mint én valaha. Szerintem Elena fejében a Damon és Caroline csók járt az eszembe ha így van elképesztő hogy mennyit tud agyalni rajta. A lány megkérdezte hogy miért nehéz esett hát ezt még én se tudtam megmagyarázni de valamiért az.
-Hogy miért vagy nehéz eset ? -gondolkodtam el rajta. -Mert az vagy. -és egy lassú mosolyt ejtettem Elena-nak. Majd mikor mondta hogy nem éhes majd megkérdezte hogy én nem vagyok e hát elég furcsán jött ki mert én vérrel táplálkozok és ezt ő is tudja majd hirtelen egy nevetés tört fel belőlem.
-Én se vagyok még. -kacagtam oda neki. -Tudom hogy értetted. -kezdtem el komolyodni majd Elena-ra pillantottam. -Dee hogy most mondod az lettem. -majd elkaptam a csuklóját és úgy csináltam mint egy kutya morogtam rá de nem haraptam meg. Majd elkezdtem csiklandozni Elena oldalát ami hangos nevetést váltott ki.
-Máskor meggondolod miket kérdezel. -feleltem oda a lánynak majd csiklandtam tovább. -És még azt mondod hogy "- Oh, nem úgy értettem. Majd a cipőét levettem és azt kezdtem elcsiklandani.


bocsi hogy kevés lett :S
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
✘ Staff
✘ Staff
Elena Gilbert


✘ hozzászólások száma : 226
✘ regisztráció : 2011. Dec. 22.
✘ kor : 30
✘ tartózkodási hely : • Mystic Falls •

• Elena & Damon  •  Salvatore panzió Empty
TémanyitásTárgy: Re: • Elena & Damon • Salvatore panzió   • Elena & Damon  •  Salvatore panzió EmptyVas. Május 20, 2012 6:22 am

• Elena & Damon  •  Salvatore panzió Tumblr_llzft3nVGs1qedewno1_500
Elena & Damon
Fogalmad sincs róla hány ember próbál
nap ,mint nap a közeledbe férkőzni, de te
mégis képes vagy rám pazarolni az időd.

Tudod pont ezért kedvellek, barátom.


Daylle Deanna Schwartz



- Damon, hagyd abba! - tört fel egy kacagással teli sikoly torkomból, miközben kitartóan kapálózva próbáltam kitérni Damon karjai elől. Kész kínzás volt számomra a csikizés, már egész kicsi korom óta, bár kinek nem az? Mégis ez az egyik legpraktikusabb és egyben legegyszerűbb módja annak, hogy a másiknak "örömöt" szerezzünk. Vagy csupán téma terelésként vetette be volna a vámpír? Bármelyik lehetőség is legyen is, hatásos volt. - Damon, kérlek... - préselődött ki egy olyan szavacska számon, ami a mai napon legalább századjára ismétlődött. Megragadtam mindkét csuklóját, majd gyengéden a kanapé támaszához taszítottam azokat. Megpróbáltam az adott pillanathoz mért, komolynak mondható vonásaimat megmutatkoztatni, tekintetemet magabiztosan a türízkék íriszekbe fúrtam.
- Ez nem vicces! - mihelyst elhagyta ajkaimat a mondat, akaratlanul is hatalmas röhögőgörcs kerített hatalmába. Erőtlenül Damon mellé vetődtem, fejem a véletlen folytán mellkasára borult. Éreztem ahogy arcomon megjelennek a vörös foltocskák, valószínűleg erre az időre elvégezte feladatát az a kevéske whiskey.
- Ah, kibírhatatlan vagy... - buktak belőlem elő az esetlen szavak, miközben mutatóujjammal megböktem oldalát. Már az elején tudtam ,hogy nem lett volna szabad elfogadnom az ital ajánlatot. Elvesztem az irányítást magam felett, még ha csak egy pár kortyról, esetleg pohárkáról van szó. Ráadásul a Salvatore házban való whiskeyek elég ütősek, nem kell hozzá 10 perc ,hogy egy embert a padlóra külgyön.
Az ideiglenes csendet a mobilom csörgése törte meg, amit végül nagy nezen előhalásztam a zsebemből. Összefojtak a képernyőre vésett betűk, de nagyjából kitudtam venni belőle egy J betűt az elején. Átmásztam a fotel másik felére, lábaimat a férfire fektettem.
- Elnézést, de valakinek épp eszébe jutottam. - biccentettem Damon felé gúnyos arckifejezéssel, hangomból kivehető volt az enyhe részegség. Pár mondatnyi duruzsolást hallottam mikor fülemhez emeltem a telefont, de hamar, reagálás nélkül a férfi felé tartottam a készüléket. - Nem mehetek haza, beszélned kell vele. - hangnemem leginkább egy duzzogó óvodáséhoz volt mérhető.
Vissza az elejére Go down
https://bloodydiaries.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





• Elena & Damon  •  Salvatore panzió Empty
TémanyitásTárgy: Re: • Elena & Damon • Salvatore panzió   • Elena & Damon  •  Salvatore panzió Empty

Vissza az elejére Go down
 
• Elena & Damon • Salvatore panzió
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Salvatore panzió
»  • I forgive, but I never forget • Elena jegyzetei
» Elena Gilbert - Miss Mystic Falls
» ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries || a szerepjáték :: ▌MYSTIC FALLS ▌ :: Privát játékok-
Ugrás: