The Vampire Diaries || a szerepjáték
Üdv köztünk idegen! (:
Regisztrálj oldalunkra, és fedezd fel Mystic Falls izgalmas mindennapjait. Amit garantálunk: remek társaság; tehetséges írók; unalom űzök, játékok, vetélkedők.
Csak rajtad áll. (:
The Vampire Diaries || a szerepjáték
Üdv köztünk idegen! (:
Regisztrálj oldalunkra, és fedezd fel Mystic Falls izgalmas mindennapjait. Amit garantálunk: remek társaság; tehetséges írók; unalom űzök, játékok, vetélkedők.
Csak rajtad áll. (:
The Vampire Diaries || a szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries || a szerepjáték

● Egy hely ahol te írod a történelmet, ahol a magad útjára terhelheted Mystic Falls lakosait. ●
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Üdvözlünk a Bloody Diariesen. Az oldal, a már nagy sikernek örvendő  The Vampire Diaries című sorozattal  foglalkozik, vagyis annak szerepjátékával.  Nézz szét, és érezd magad Mystic Fallsban.

Cannon lista Szabályzat   Karakterlap minta

Statistics
Összesen 38 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: JatekosAlice

Jelenleg összesen 1695 hozzászólás olvasható. in 158 subjects
Staff
 
Elena Gilbert
 
 
Katherine Pierce
Még keresett karakterek
~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ Tyler-Lockwood_www.kepfeltoltes.hu_ ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ Tumblr_lrfvpvGFld1qknye3_www.kepfeltoltes.hu_ ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ Img-thing_www.kepfeltoltes.hu_ ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ Tvd-elijah-012712_www.kepfeltoltes.hu_ ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ Kol__s_Physical_Appearance_www.kepfeltoltes.hu_
Legutóbbi témák
» Falls Motel
~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ EmptyVas. Márc. 03, 2013 12:53 pm by ✝ + Vezetéknév

» ✝ + Vezetéknév
~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ EmptyVas. Márc. 03, 2013 12:51 pm by Lorena Byron

» Simon Balázs ::Vámpír::
~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ EmptySzomb. Feb. 16, 2013 8:08 am by Simon Balázs

» Játékostárs kereső
~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ EmptyVas. Feb. 03, 2013 10:51 pm by Marcus Aquvinsur

» 3872 Curse of the past
~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ EmptyHétf. Okt. 01, 2012 4:39 am by Xiara Mendez

» Diariesfour
~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ EmptyVas. Aug. 05, 2012 12:11 am by Damon Salvatore

» Night Club
~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ EmptyPént. Jún. 22, 2012 2:11 am by Xiara Mendez

» Kedvenc zenéim
~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ EmptyPént. Jún. 22, 2012 1:08 am by Katherine Pierce

» 1860-ból fent maradt kilátó
~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ EmptyPént. Jún. 22, 2012 12:10 am by Caroline Forbes

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) Szomb. Dec. 16, 2017 12:48 pm-kor volt itt.
chat

 

 ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~

Go down 
+2
Stephanie Johnson
Katherine Pierce
6 posters
SzerzőÜzenet
Katherine Pierce
✘ Staff
✘ Staff
Katherine Pierce


✘ hozzászólások száma : 285
✘ regisztráció : 2011. Dec. 23.
✘ kor : 548
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ Empty
TémanyitásTárgy: ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~   ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ EmptyCsüt. Márc. 01, 2012 8:33 am

Sziasztok! Wink


Mivel már egy ideje eltűnt a láz a farsangi buliból, ezért unalom űző bulit tartok! Mivel az a cím, hogy "~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~", ezért a képzeletünkben ott vagyunk, csak írni ide fogunk. Remélem mindenki érti Wink Ha valaki gondolja, akkor belinkelheti saját laza kis öltözékét, illetve egy pörgős, vagy bármilyen számot, amire jól szórakozik a "nép"! Very Happy (természetesen bárkit hozhatsz magaddal!)

Buli kezdete: 2012. március 2.

Jó bulizást: Kat

Egy kis hangulat keltő:

Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce
✘ Staff
✘ Staff
Katherine Pierce


✘ hozzászólások száma : 285
✘ regisztráció : 2011. Dec. 23.
✘ kor : 548
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~   ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ EmptyPént. Márc. 02, 2012 4:16 am

-Egy buli...ez kell most...De hol tudnám megtartani? Hmm... - ezek a gondolatok kavarogtak a fejemben a buli megrendezése előtt.
-A suliba feltűnő lenne sunyi bulit tartani...Megvan! - emeltem fel a fejem - hát a Salvatore panzióban! Egy kis meglepetés a fiúknak...
Aztán elindultam a panzió felé. Bekopogtam, de senki sem nyitott ajtót. Gondoltam szabad, végül is nem hallottam nemet. Körbenéztem, hogy mi is kellene ide egy bulihoz. Miután meg volt, elmentem egy boltba, és ott néztem körül a kellékeknek.
Mikor mindent megtaláltam, már csak egy dolgom volt: berendezni a panziót. Nagy nehezen elcipeltem a táskákat, aztán kiszórtam mindent a padlóra, majd egyesével mindenhova tettem valami kis dolgot.
Mikor végeztem, már csak egy dolgom volt: elterjeszteni a bulit. Nagyon egyszerű feladat volt. Szóltam egy embernek a buliról, és azt is hozzátettem, terjessze el. Azaz megkértem mást, hogy fejezze be az utolsó lépést.
Elindultam hazafelé, hogy kiválasszak valamilyen ruhát. Valami szexit és dögöset. Gyorsan ki is választottam egyet, majd felkaptam magamra, mert a buli pár percen belül kezdetét vette. Egyre több és több vendég érkezett. Viszont azt furcsálltam, hogy a Salvatore testvérek akkorra még nem érkeztek meg, hisz végül is az ő házukban tartottam/tartom a bulit.

ÖLTÖZÉK:

~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ Sienna2

ZENE:

Vissza az elejére Go down
Stephanie Johnson
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Stephanie Johnson


✘ hozzászólások száma : 196
✘ regisztráció : 2012. Jan. 24.
✘ kor : 845
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~   ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ EmptySzomb. Márc. 03, 2012 11:29 pm

~ Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban ~
~ Damon & Stephanie ~
-Postám érkezett volna? – kérdeztem magamtól érthetetlenül a postaládára tekintve. Kíváncsian nyitottam ki a ládácskát, majd egy gyors mozdulattal kikotorásztam belőle a borítékot. Igen, nekem szólt. – Úgy látszik igen, de kitől? – folytattam a kérdezősködést önmagamtól, tudva, hogy ha nem bontom fel végre a borítékot, sohasem fogom megtudni. A kíváncsiság vitt el odáig, hogy hanyagul széttépjem a borítékot, hogy láthassam ennek a tartalmát. – Mi? – vágtam kérdő arcot. Kat bulija a Salvatore panzióban? Azt hiszem mégiscsak lesznek itt ismerős arcok. Kat... azt hiszem vele találkoztam nemrég a Hotel Aurumban. És milyen emlékem is fűződik hozzá? Ja persze, megvan már: a szemembe hazudta, hogy ő Charlotte. És Salvatore panzió? Igen, valószínűleg ott lakik az a bizonyos Damon Salvatore... De mit veszíthetek? Meglepő, de szerintem semmit. – Ott leszek! – jelentettem ki.
Nem volt nehéz kiválasztani a megfelelő öltözéket, hisz ez csak egy házibuli lesz, ha jól tudom. A lényeg, hogy jól nézzen ki... azaz, hogy én nézzek ki jól benne. – Új ruha, új cipő. Tökéletes lesz... – majd e szavak után magamra is kaptam a szerencsés szettet. Hátramaradt még a frizura és smink. Sima ügy... Elrendeztem és elindultam a Salvatore panzióba a városon keresztül. Hihetetlen, de újra összefutottam Damon-nel. Azt hittem, ha a házában szervezik a bulit, ott a helye, de attól tartok tévedtem. Utálok tévedni... Na de ha újra összefutottam vele, nem lehet véletlen. A sors újra huncutkodni kezd. Talán a Kat iránti ellenszenvem miatt árultam el neki, hogy mi is folyik épp a Salvatore panzióban, amiről rögtön kiderült, hogy ő nem is sejtett mindebből semmit. Nem volt meglepő, fogy a fecsegés helyett inkább a bulira rohan majd, de azt hiszem ragadt benne a múltkori után egy kis udvariasság. Azt mondta szívesen lenne a kísérőm. Hát jó, fátylat a múltkorira, indulhat az igazi buli, nem kevés szórakozással fűszerezve. Bepattantam az autójába, és elindultunk a házibuli helyszíne felé, a Salvatore panzióba.
Nem volt rossz, amikor benyitottunk és a végtelen bulit megszakítottuk. Minden tekintet ránk szegeződött...

Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Damon Salvatore


✘ hozzászólások száma : 55
✘ regisztráció : 2012. Jan. 28.
✘ kor : 179
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~   ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ EmptyVas. Márc. 04, 2012 12:53 am

Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban
Stephanie & Damon


öltözékem:
~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ Image-A2FA_4F5356ED

A fél napom azzal telt hogy Stefan-t keresgéltem mert meg kéne dumálni hogy mivel csináljuk ki Klaus-t. Hívtam a telefonján is már vagy ötször de nem veszi fel elég dühítő a mostani viselkedése. Elena-t is hívtam de ő se tudja merre van Stefan. Majd miután kifogytam az ötletetekből be ültem a Grillbe inni két pohárral. Amíg iszogattam halottam hogy pár jó csaj a Salavatore panziót emlegetik. Ebben Stefan keze van mondtam magamba amint hallom nem fog unatkozni már társasága is lesz éjszakára. Amint le nyomtam az utolsó pohár italt kiléptem a Grillből és a kocsival elindultam haza. De még megálltam az egyik boltnál mikor kiszálltam Stephanie-val találkoztam azzal a lánnyal akivel a Grill-ben elég mély benyomást raktam rá. Majd beszámolt arról hogy a Salvatore panzióba tart mert valami házi buli lesz ott. Én csak felhúzót szemöldökkel figyeltem amiket mondd majd megkérdeztem e hogy lehetek e a kísérője egy röpke mosolyt is hozzá raktam. Persze igen volt a válasz majd udvariasan kinyitottam a kocsi ajtót neki majd mikor én is beszálltam elindultunk. Az úton csak két név járt az eszembe hogy ki tarthat bulit Stefan meg Katherine de jobban hajlottam arra hogy Katherine tartja a bulit. Amint megérkeztünk és beléptünk a házba Stephanie-val egy óriási ricsaj zene pia volt na meg a sok vendég.
-Egy pillanat és itt is vagyok csak elkel beszélgessek a házi gazdával. -mondtam oda Stephanie-nak és néztem Katherine felé. Majd Stephanie-t ott hagyva léptem Katherine felé ki kerülve a nagy tömeget majd Katherine felé értettem.
-Jó a buli mi ? -kérdeztem Katherine-től. -Látom volt képed csinálni egy bulit a tudtunk kívül. Majd otthagytam Katherine-t és felmentem a szobámba mert ha már buli akkor jól kell kinézzek felmentem kikaptam a fekete ingemet és a fekete nadrágomat a szekrényből majd mikor felöltöztem a tükör előtt megcsináltam a hajamat is. Ahogy kész lettem sétáltam le Stephanie-hoz 2 pohár whisky-vel.
-Tessék. és nyújtottam felé a poharat. -Nagyon jól nézel ki ebben a ruhába.



Vissza az elejére Go down
Stephanie Johnson
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Stephanie Johnson


✘ hozzászólások száma : 196
✘ regisztráció : 2012. Jan. 24.
✘ kor : 845
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~   ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ EmptyVas. Márc. 04, 2012 2:47 am

~ Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban ~
~ Damon & Stephanie ~

Még a bulizás előtt, amikor beléptünk a Salvatore panzió ajtaján, Damon udvariasan bocsánatot kért, hogy neki egy kis elrendeznivalója van a házigazdával, - aki mint már tudjuk, Kat – majd ezután lelépett. Nem hiszem, hogy hallotta, vagy akarta egyáltalán hallani, amit utána mondok, de egy mellékes mondat volt. Egy beleegyező mondat. – Menj csak, én elleszek. – szóltam utána, a mondat végét kicsit felemelt hanggal kihangsúlyozva. Egy ideig csak álltam az ajtóban elbambulva, Damont figyelve, hogy merre megy és mit csinál. Azt tette, amit mondott, Katherine-hez közeledett és megállt váltani vele pár szót. Nem volt se kedvem, se szándékom hallgatózni, így nyilván nem tettem. Két opció létezett: hogy Damon leordítja Kat fejét a titokban rendezett buli miatt, vagy pedig megköszöni neki, hogy egy csodálatos bulit varázsolt. Valószínűleg a másodikkal folytatódik a történet, az arckifejezésekből ítélve. Mit mondhatnék, örülök. A fiú rövidre fogta a beszélgetést, ezek után pedig elviharzott. A lépcsőn keresztül, fel az emeletre. Amikor láttam, hogy nem szándékoz visszajönni hozzám, nemtörődően vállat vontam, majd elindultam elvegyülni az emberek között.
Tánc közben nem erőltettem meg se a halló, se a megfigyelő képességem, így meglepett, amikor a hátamnál megjelent Damon két pohárka whiskyvel a kezében. Látható volt a változás, más öltözék, más frizura. Mit ne mondjak, jól nézett ki... Laza mozdulattal az egyik poharat felém nyújtotta, majdhogynem leöntött, de mivel mégsem tette, elnézem neki. – Köszönöm, ez biztos jól fog esni. – bólogattam fülig érő mosollyal – Esetleg... koccintunk is? – toldottam meg ezzel az aprócska kérdéssel a mondandómat. Damon megdicsérte a ruhámat. Vagyis remélem nem csak a ruhámat, hanem a „Jól nézel ki”-ben engem is. Nem tagadom, kétszer is átgondoltam, hogy mit veszek fel, de elég lett volna egyszer is. Igen-igen csodás a stílusom... – Köszönöm, csak épp felvettem, amit találtam. – nevettem, bár ez nem épp úgy volt igaz, ahogy elmondtam. Úgy éreztem, én is kell neki valami szépet mondjak, és mivel én tényleg jónak találtam, ami épp rajta volt, nem gondolkodtam sokat és kimondtam: - Úgy látom, te azért kitettél magadért. – néztem tengerkék szemeibe őszintén. Itt következett egy apró kis hatásszünet, majd a csöndet megtörve szólaltam meg. – Azt hittem, hogy már vissza sem akarsz jönni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~   ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ EmptyVas. Márc. 04, 2012 4:43 am

~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ Scaled.php?server=849&filename=tumblrlxaprvebno1qm2vhi
~ Damon & Charlotte ~

Eljött ez a nap is. Felkeltem, majd egy pezsgőfürdővel kényeztetem magam. Miután végeztem meghallottam, hogy valaki csenget az ajtónál. Hamar magamra kaptam egy selyem fürdőköppenyt, majd ajtót nyitottam, ám váratlanul senkit sem találtam ott csakis egy borítékot. Meglepetten nyitottam fel, majd megpillantottam egy meghívást egy partira, melyet a hasonmásom, Katherine Pierce szervez. ~ Még szép, hogy ott leszek! ~ gondoltam és egyből elmentem megvásárolni a megfelelő ruhát és a kiegészítőket. Miután hazaértem mentem tussolni és egyből jöhetett a készülődés. Persze a frizura és a smink sem maradhatott ki. ~ És kész is vagyok. ~ mondtam, s beültem a kocsimba és elindultam a Salvatore panzió felé. Egész úton csak az járt a fejembe, hogy milyen lesz a találkozás Kathel és a Salvatore testvérekkel. ~ Itt is vagyok.~ mondtam és bementem a házba. Egyből kiszemeltem a legjobb barátnőmet, Stephiet és mellette Damon Salvatoret. ~ Mindjárt bemutatkozok a sármos szívtiprónak, de előbb szükségem van egy italra. ~ gondoltam és el is mentem keríteni egy kis piát, majd Damon felé vettem az irányt.
- Lám, lám. A híres Damon Salvatore személyesen, én Charlotte vagyok. ~ mondtam mosolyogva.

~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ Tumblr_ly9ffzakNn1qh91jxo4_250
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Damon Salvatore


✘ hozzászólások száma : 55
✘ regisztráció : 2012. Jan. 28.
✘ kor : 179
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~   ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ EmptyVas. Márc. 04, 2012 8:04 am

Megtudva hogy buli lesz a Salvatore panzióban nyomban elindultam haza egy lánnyal az oldalamon akit Stephanie-nak hívtak ahogy beértünk minden tekintett rajtunk volt. Majd miután váltottam egy pár szót Katherine-nel és át öltöztem újra Stephanie társaságát élvezhettem majd hozzánk szólt egy Charlotte Petrova hölgy.
Egy mély hang szólt a hátam mögül majd hátra fordulva egy újabb Petrova mutatkozott be majd kezet csókoltam neki és köszöntem neki.
-Hali Charlotte. -majd végig futott a tekintettem rajta és hirtelen a szemébe néztem. -Nincs kedved később táncolni Charlotte ? -kérdeztem meg és egy mosollyal zártam az egészet
-Most valahogy nem jó mivel ki kéne engesztelnem Stephanie-t a múltkoriért. -súgtam a fülébe majd egy lágy puszit nyomva az arcára.
-Most pedig ha nem haragszol beszélgetnék Stephanie-val. -majd egy vígyórral visszafordultam Stephanie-hoz. A szemem sarkából láttam hogy Charlotte ott hagy minket.
-Nincs kedved leülni ? -kérdeztem meg a lánytól. -Ha jó kislány leszel még táncolhatunk is. -vágtam oda Stephanie-hoz


Vissza az elejére Go down
Stephanie Johnson
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Stephanie Johnson


✘ hozzászólások száma : 196
✘ regisztráció : 2012. Jan. 24.
✘ kor : 845
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~   ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ EmptyHétf. Márc. 05, 2012 4:35 am

~ Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban ~
~ Damon & Stephanie ~

Alig hittem a szemeimnek, amikor megfordultam és a hátam mögött kit pillantottam meg? Hát Charlotte-ot. Még mielőtt kijelentettem volna a megállapításomat, megbizonyosodtam róla, hogy ez most Char, Kat vagy netán Elena. De az én orromat ismerve, ez Charlotte. Alig jutottam szóhoz, a lány rögtön Damora akadt. Tipikus Char... Nagyban mutatkozott be Damonnak, engem pedig csak egy sziával és öleléssel köszöntött. Mit is mondhatnék, még mindig egy igazi kis pasifaló, talán azért voltunk olyan jóban. De visszatérve a lényegre, nem túl szép tőle, hogy már vagy 100 éve nem láttuk egymást, és levegőnek néz. Nem szerettem volna a nagy újratalálkozást veszekedéssel kezdeni, ezért olyan tükrösen reagáltam. – Neked is szia, Charlotte. – dörmögtem az orrom alatt flegmán. Azt hiszem nem tett túl jót nekünk ez a távollét, újra bele kell zökkenjünk a régi kerékvágásba. Damon átlagosan állt hozzá a lányhoz, mintha nem is kiköpött Elena illetve Katherine lenne. Ez engem természetesen nem zavart, sőt még örültem is, hogy így én legalább több törődést kapok. A hosszú gondolkodásomat Damon hangja zavarta meg, egy kérdéssel, méghozzá Charlotte felé. Nyugi Steph, ennyi a barátnődnek is kijár. A fiú lassan közeledett Charlotte felé, majd a fülébe súgott valamit. Valószínűleg csak a hatás kedvéért, mivel tisztán hallottam az egészet... Miközben a történtek lassan játszódtak lefelé, én csak figyeltem, figyeltem és figyeltem. Ameddig meg nem untam természetesen. És mi következett? Hát az, hogy Damon enyhén lepattintotta Chart miattam. Így már jobb... Damon felém fordult, és egy elég rusnya ajánlatot tett. Méghogy a buli közepén leülni? Ne már... Épp földbe taposni szerettem volna az ötletét, amikor a mondatát megtoldotta egy kihívóbb ajánlattal, méghozzá egy táncolós ötlettel. Ez már jobban tetszik. – Nem, leülni nincs kedvem... – ráztam meg a fejem – Ahhoz viszont túl türelmetlen vagyok, hogy kivárjam, míg jókislány leszek. – mondtam szomorú arckifejezéssel – Szóval...? – fogtam meg a kezét, s elindultunk a táncparkett közepére.
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Damon Salvatore


✘ hozzászólások száma : 55
✘ regisztráció : 2012. Jan. 28.
✘ kor : 179
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~   ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ EmptyPént. Márc. 09, 2012 8:55 am

Elég könnyen leráztam Charlottet bár tuti hogy nehezen viselte hogy leráztam magamról de hát ez van valaki mindig veszít. Nagyon rám akart hajtani Charlotte még Stephanie-hoz is alig szólt pedig úgy köszöntették egymást mint ha barátok lennének. Szerintem Stephanie meglepődőt hogy őt választottam, majd nagyon nem tetszett neki az az ötlet hogy üljünk le és beszélgessünk. Nekem se tetszett azt hittem hogy Stephanie egy kicsit visszahúzódó lány de nem kiderült hogy türelmetlen is. Majd hirtelen megfogta a kezem és a táncparkett felé semmi ellenkezést nem mutattam feléje.
-Persze mehetünk. -majd gyorsan lehúztam a maradék whiskyt és a poharat hátra lökve mentem tovább Stephanie-val a táncparkett felé. De mielőtt oda értünk volna beforgattam nagyon gyorsan Stephanie-t a tömegbe majd 1 percet váratva vámpír futással ott termetem előttem és már el is kezdtük a táncot.
-Csak nem megilyedtél hogy eltűntem ? -kérdeztem meg Stephaniet aki elég kívánatosan táncolt én lazán folytattam a táncunkat oda se vetve hogy mi történik meg hogy kijön és ki távozik csak Stephanie-val voltam elfoglalva. Majd hogy a maradék távolságot leszűkítsem köztünk magamhoz forgattam Stephaniet nem nagyon ellenkezett nekem látszott rajta hogy nem tud ellenállni.
-Nem lepet meg hogy téged választottalak Charlotte helyet ? -kérdeztem meg a lányt belenézve a zöld szemeibe ami csak úgy ragyogót felém. Majd az egyik kezem a derekán a másik meg a hátán tartottam és közelebb is érezzem magamhoz és a választ is jobban halljam. De inkább a finom tapintását akartam élvezni ami olyan jó volt hogy jobban éreztem magam ahányszor csak hozzám nyúlt
Vissza az elejére Go down
Stephanie Johnson
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Stephanie Johnson


✘ hozzászólások száma : 196
✘ regisztráció : 2012. Jan. 24.
✘ kor : 845
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~   ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ EmptyPént. Márc. 09, 2012 9:46 am


~ Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban ~
~ Damon & Stephanie ~


Damon láthatólag kicsit meglepődött, amikor látta, hogy mégsem olyan vagyok, mit amilyennek elképzelt: szerény és visszahúzódó. Kár, hogy még nem ismer... azt hiszem, fogják még meglepetések érni velem szemben. De nem gond, szeretek meglepetéseket okozni az embereknek, de mit ne mondjak, vámpíroknak is. A fiú igennel felelt, a kérdésemre, már ha ezt lehet kérdésnek venni. Nem, inkább nem lehet, de a lényeg, hogy beleegyezett, lehúzta a pohárka alján megmaradt whiskyt, a végül üresre ivott poharat ellökte, persze jó messzire, ezzel is a keménységét mutatva, és tisztességtudóan jött utánam egészen a táncparkett közepéig. – Ez a beszéd. – mondtam lazán. Még mielőtt beindult volna a vad tánc, Damon gyorsan, vámpírsebességgel beleforgatott a tömegbe, majd egy röpke percet várva, ugyanilyen gyorsasággal termett előttem, elkezdve a várva-várt táncot. – Dehogy... Nagy valószínűséggel találtam volna magamnak más táncpartnert, de ha már itt vagy... – fejeztem be a mondatot egy aprócska gondolkodással a hatás miatt. Őszintén szólva, nem nagyon örültem volna, ha egyszerűen, köszönés nélkül otthagy, már így is eljátszott nálam egy partit. De ha el akart volna menni, az ő dolga. A lényeg, hogy nem tette... Folytattuk a táncot, s időről időre, egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Látszott, nem csak én, vagy nem csak ő, hanem mindketten élvezzük a helyzetet. De hát, ha jól emlékszem, egyrészt ezért jöttem... Erre mással nem is tudtam volna, ezért csak egy csábos mosollyal feleltem. Végig tudtam, hogy mit csinálok, és amúgy sem volt mit veszítenem. Az eszeveszett táncot Damon hangja szakította meg. Mit mondhatnék, mindig a legjobbkor, ő aztán tudja, hogy lehet húzni az ember agyát. Charlotte-ről kérdezett. Újra, újra és újra előjött ez a Char-os téma, nem tudom, kezdjek-e féltékeny lenni. Inkább nem, hisz mégiscsak engem választott. Ehhez kapcsolódott a kérdés is, hogy meglepődtem-e a választásán. – Nem. Miért, talán meg kellett volna? – kérdeztem a fejemet kissé oldalra fordítva – Akárhogy is van... Már megszoktam. – mondtam valamennyire dicsekvő hangon. Amit neki elmondtam, az nagy általánosságban igaz is volt. Miért hazudtam volna, olyasmiről, ami nekem még büszkeség is? Badarság... Damon belenézett a szemeimbe és egy ideig csak követtük egymás tekintetét, lassabban táncolva, mit eddig.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
✘ Staff
✘ Staff
Elena Gilbert


✘ hozzászólások száma : 226
✘ regisztráció : 2011. Dec. 22.
✘ kor : 30
✘ tartózkodási hely : • Mystic Falls •

~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~   ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ EmptySzomb. Márc. 10, 2012 11:05 am

~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ Tumblr_m0mi6hxFXQ1qi6xn8o1_250 ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ Tumblr_m0mi6hxFXQ1qi6xn8o2_250
Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban .::. bonnie
.::.ruha.::.zene (Razz).::.



Lassan nyújtóztam ki a fürdőkádban, hagytam ,hogy elnyeljenek a habtenger. Telefonom rezgése keltette fel a figyelmemet a víz alól, hirtelen felbukva kaptam automatikusan kezem a készülék után. " Bonnie: Buli van a Salvatore háznál, ott találkozunk! " Felvont szemöldökkel olvastam újra és újra a sorokat, megdörzsölve a szemeimet. Buli? Mégis kitartana ott bulit, Damon? Esetleg Stefan? Ha igen miért, mégis mi folyik itt? Bonnie ilyesmivel nem ugratna. Habár a bennem felmerült kérdések inkább szórakoztatóak voltak, mintsem idegtépőek, muszáj volt utána járnom. Gyorsan kipattanva a vízből, felkaptam a mobilom, magamra tekertem a törülközőmet, majd a hálószobába léptem, mind ezt pár másodperc leforgása alatt, közben még mindig az smsre meredtem értetlenkedve.
Lekaptam a fogasról azt a tavaszi szoknyát ami legelőször a kezembe akadt, amit az ágyra hajítottam. Megszárítottam barna hajzuhatagom, majd pár göndör tincset csempésztem bele. Felöltöztem, egy nyakéket a nyakamra kötöttem, arcomat pedig enyhe sminkkel ékesítettem. Ha mégis csak egy partyra megyünk adjuk meg a módját - ne legyünk igénytelenek - meg persze ne tűnjünk ki a tömegből. A szó legszorosabb értelmében lerohantam az emeletről, minél előbb szembesülni akartam azzal, mi lehet ez az egész. Magamra terítettem egy vékony fehér bolerót, az után beleléptem egy hozzáillő lapos talpú 'balerina' cipőbe. Alaric felé biccentettem a fejem, amolyan egy perc és itthon leszek tekintettel. Beszálltam az autómba, majd már célba is vettem a Salvatore panziót, közben fejemben újra és újra visszaforgottak a kádban ejtett kérdések. Lassan meg is érkeztem, távolról már fel is tűnt Bonnie mosolygós arca. Úgy tűnik nem csak engem lepett meg a dolog. Kiszálltam a kocsiból, barátnőmhöz lépkedtem.
- Mi történik itt? - vontam kérdőre szemeimet félmosollyal, miközben hasonló kérdéseket szűrtem le arcáról. A bejárati ajtó irányába pillantottam, majd elindultam afelé, magam után invitálva Bonniet. Fülemet azonnal megcsapta a dübörgő zene, mikor benyitottam. Elkerekedett szempárral vizslattam körbe a helyet, ahol tömegek táncoltak és iszogattak, bár sok ismerős arcot nem találtam.


A hozzászólást Elena Gilbert összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 16, 2012 1:08 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://bloodydiaries.hungarianforum.com
Bonnie Benett
✘ Boszorkány
✘ Boszorkány
Bonnie Benett


✘ hozzászólások száma : 176
✘ regisztráció : 2012. Jan. 07.
✘ kor : 30
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~   ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ EmptySzer. Márc. 14, 2012 4:06 am

~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~

Elena&Bonnie
::Ruha:: ::Zene::


Miután megtudtam,hogy buli lesz a Salvatore panzióban,egyből küldtem egy smst Elenának.Én magam is felöltöztem,egy halványrózsaszín ruha mellett döntöttem.Hozzá egy fekete magassarkút vettem fel,és egy nyakláncot hozzáillő fülbevalóval.Eléggé siettem,de egy gyors sminkelésre volt még időm.Egy erős rózsaszínű szemfestéket kentem magamra,meg szempillaspirált,és elindultam az ajtó felé.Nem vettem fel semmi kabátot sem,mert egyáltalán nem volt hideg.Beültem a kocsiba és elindultam a Salvatore panzió felé.Nem sokkal később Elena is megérkezett és kicsit mérgesen nézett rám,és azt kérdezte,hogy mi van itt?
-Bulit szerveztek a Salvatore testvérek,ennyit tudok.Gyere menjünk!-mondtam.De mikor beléptünk az ajtón észrevettük,hogy nem a Salvatore tesók hanem Katherine a főszervező.Elenával gyorsan odarohantunk Katherine-hez,hogy megkérdezzük mit csinál:
-Katherine!Mit művelsz?Nem jött rá válasz,mert annyira el volt foglalva,hogy nem figyelt oda.
-De minek is törjük magunkat?Bulin vagyunk nem?Akkor meg nyomás és táncoljunk!-mondtam Elenának.
-Figyelj,itt a pia ingyen van,fosszuk ki Katherine kisasszonyt és vedeljünk ameddig csak tudunk!Nem nagyon tetszett Elenának az ötlet.De utána kapcsoltam én is:
-De inkább ne is,mert Katherine biztos,hogy a Salvatore tesók piáiból szervezte ezt a partit.Még a neve is annyira alattomos:Kat SUNYI bulija a Salvatore panzióban.Ez az ötlet hamar átsuhant a fejem fölött.
-Akkor pedig bulizzunk!-ordítottam...



Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
✘ Staff
✘ Staff
Elena Gilbert


✘ hozzászólások száma : 226
✘ regisztráció : 2011. Dec. 22.
✘ kor : 30
✘ tartózkodási hely : • Mystic Falls •

~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~   ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ EmptyPént. Márc. 16, 2012 3:35 am

Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban .::. bonnie
.::.ruha.::.zene.::.




Kénytelen voltam megérteni ,hogy lehet Bonnie ilyen...közömbös. Katherine itt van, csak idő kérdése mikor tűnik fel az embereknek ,hogy találtam magamnak egy "ikertestvért". Még hang is alig jött ki a torkomon mikor megpillantottam, egyedül szemeim elkerekedésével tudtam jelezni meglepettségemet. Habár igaza van Bonnienak ,hogy felesleges magunkat törnünk a dolgon - amit Miss. Pierce akar azt véghez is viszi. Nem valószínű ,hogy Stefan és Damon beleegyeztek volna a buli megtartásába, mint ha őt érdekelné az ilyen kis apróság.
Gondosabban körbevizslattam a részvevőket, miközben szemem sarkából követtem ahogy barátnőm az italok közül válogat, úgy tűnik mindketten rákaptunk manapság az alkohol ízére. A tömegből csupán csak egy ismerős arcot tudtam felméri, egy összekeverhetetlen türkizkék szempárral és a jellemző fekete inggel, egy nem épp ismert alak partnere ként. Úgy tűnik Damon sem nagyon zavartatja magát Katherine jelenlététől, mondjuk miért kéne? De kénytelen voltam tagadni ,hogy nem furakodott bennem a kíváncsiság annak a lánynak a kilétéről akivel táncolt.
Talán jobb lett volna ha otthon maradok, így nem kéne azon idegeskednem ,hogy éppen ki téveszti össze velem a hasonmásom. Mostanság így is épp elégszer "kapcsolódhattam" ki a bulikon, hisz minden hétre jutott egy. Nem is kellett hozzá sok ,hogy elmenjen a kedvem ettől az egész "Kat sunyi bulis" hercehurcától. Élesen kifújtam a tüdőmben feszengő levegőt, majd hirtelen Bonnie felé biccentettem, ezzel mutatva ,hogy egy pár perc türelmet kérnék.
- Egy pillanat és jövök. - szólaltam fel rekedten. A hasam minden egyes lépésemtől bukfencet hányt, lassan kiválva a tömegből az egyik emeleti szoba ajtajához siettem. Nem válogattam, csupán csak egy kis magányra vágytam ami ebben az esetben bármelyik hálóra alkalmas. Persze amilyen szerencsés vagyok, pont a fiatalabb Salvatore szobáját kellett kifognom.
Vissza az elejére Go down
https://bloodydiaries.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~   ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ EmptyPént. Márc. 16, 2012 7:35 am

~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~

Klaus+Caroline

~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ Klaroline-klaus-and-caroline-29257803-437-239

Mikor meghallottam, hogy Katerina bulit szervez, azonnal eszembe jutott, hogy meghívom Carolinét, és együtt megnézzük, hogy milyen is lehet. Ahogy általában, most is egy meghívóval szíveskedtem jelöltemnek. Ez állt benne:

"Kedves Caroline!
Sok szeretettel meghívlak Katerina bulijába, ami a Salvatore panzióban kerül megtartásra. Remélem eljössz velem.
Klaus"


Hamar megkaptam levelemre a választ, ami nem volt más, mint igen. El is mentm a lányért, aki egyszerűen lélegzetelállító ruhában várt rám. Mikor köszöntöttem Carolinét, kezen csókoltam, és azt mondtam:
-Üdv, Caroline.
Majd mutattam az autóra és kinyitottam az ajtaját. A lány beszált, és elindultunk. Az út csendes volt, így hát kénytelen voltam megtörni a hallgatagságot.
-Milyen gyönyörű vagy ma este!
Viszont épp megkapva a reagálást, megérkeztünk a célhoz. Kiszáltam, ajtót nyitottam Carolinének, és karon fogva bekísérem. Ahogy beléptünk, rengeteg ember fogadott minket, rengeteg részeg ember. A zene hangos és ricsajos volt. Bár...Katerinától mi mást várhatnánk. Razz
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Caroline Forbes


✘ hozzászólások száma : 285
✘ regisztráció : 2011. Dec. 25.
✘ kor : 31
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~   ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ EmptyPént. Márc. 16, 2012 9:09 am

~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ Tumblr_lzajduL5rQ1r2gugdo1_500
Klaus & Caroline


Most, hogy Bonnie elment és rendbe szedtem magam már végre újra a normális Caroline járkált fel-alá a lakásban. Jó, hogy anya papírmunka miatt az irodában maradt, most nem bírnám elviselni a folytonos kérdezősködést. Valamiért nagyon idegesnek éreztem magam. Talán csak a kínos szitu Bonnival.... Lepuffantam a TV előtti kanapéra és mikor már készültem bekapcsolni megszólalt a csengő."Ki van még fenn ilyenkor?" - kérdeztem magamban értetlenül és kicsit indulatosan, hiszen már későre járt. Kicsoszogtam az ajtóhoz, kinyitottam az ajtót és a nagy senki állt előttem.
- Na, remek! - akartam volna bevágni az ajtót, de ekkor egy apró borítékot találtam a verandán - Ez meg mi? Klaus!
Nem igaz, komolyan mondom! Mit akar már? Nem nyilvánvaló, hogy senki sem kíváncsi rá?
- Ahh! Buli? Hm... - furfangos, tudja, hogy egy jó kis bulit sosem hagynék ki. Viszont az egyetlen rossz pont az az, hogy ez Katherine bulija. - Nagyon remélem, hogy még itt vagy! Igen, de kell egy kis idő, hogy összeszedjem magam! Addig tűnj el! - a végét már egy apró mosollyal mondtam, beletörődve a ténybe, hogy Klaussal megyek valahová. Semmi félreértés, nem a személye miatt megyek, hanem a barátaim miatt. Katherine mindig tervez valamit és ez most sincs másképp. Valószínűleg...
- Üdv! - nyitottam ajtót Klausnak, mikor már készen álltam az indulásra. Az autóra mutatott és elindultunk. Az ajtót udvariasan kinyitotta nekem.
- Köszönöm! - a lehető legkevesebbet szerettem volna hozzá szólni, de azért az már tényleg bunkóság lett volna, ha ezt nem köszönöm meg. Utálhatom, de illedelmesnek kell maradnom. Az út csöndesen telt, sikerült elmerülnöm a gondolataimban és nem a mellettem ülő férfit figyelni. Egészen addig, míg ő meg nem törte a csendet.
- Köszönöm! - most komolyan egész este csak köszöngetni fogok? Istenem, legyek már normális! - Mi ez a nagy bulivágy? Azt hittem így ezer évesen már nem a zene és a pia a fontos.
Kíváncsi vagyok én milyen leszek öregen. Nem azt mondom, hogy megérem az ezer éves kort, de nekem már a száz is sok. Látni, ahogy a szeretteim meghalnak és tudni, hogy soha többé nem látom őket viszont. Fájdalmas. Klaus még jól járt, mivel ő megkarózta a testvéreit és így örökké együtt lesznek. Éljen a családi szeretet!
Megérkeztünk és a kocsi leállt, majd mindketten kiszálltunk és Klaus a karját nyújtotta, hogy karoljak bele.
- Tényleg? - húztam fel a szemöldököm, de elfogadtam a karját és oldalra nevettem cinikusan. Ha ezt látná Elena...
- Azta! Katherine nem sajnálta a piára a pénzt! - mondtam meglepődve, mikor beléptünk és részeg emberek látványa fogadott minket. A hangos zene nem volt akadály a beszélgetésben, hiszen a kifinomult hallásunknak köszönhetően, tisztán értettük egymás szavát. - Ó, bocs. Nem is kell pénz. Elég, ha megigézi az eladót!
Igen, ezt megvetem. Saját érdekünkben használni az igézést nem szép dolog. Csak nagyon kivételes esetekben tolerálom.
- Mit szólsz, Üdvözöllek a XI. században! Felcsigázó, nem igaz? - játszottam egy kicsit és kimásztam a karjából. Már mindenki látta, hogy együtt jöttünk ennyi elég volt. Megbékéltem vele a látszat miatt, de ne vigyük túlzásba a dolgot. Ő mégiscsak Klaus, a gonosz hibrid...
Vissza az elejére Go down
Bonnie Benett
✘ Boszorkány
✘ Boszorkány
Bonnie Benett


✘ hozzászólások száma : 176
✘ regisztráció : 2012. Jan. 07.
✘ kor : 30
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~   ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ EmptySzomb. Márc. 17, 2012 8:05 am

~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~

Elena&Bonnie
::Ruha::::Zene:
Elenán nagyon látszott,hogy valami nincs vele rendben,de nem mertem neki szólni,mert hátha rosszat mondok.Inkább hagytam.
-Ha akarja úgy is elmondja-gondoltam.Kis idő múlva felmentem hozzá az egyik szobába,nehogy valami baj történjen?
-Szia!Bejöhetek?-kérdeztem.
-De,ha nem, én akkor is bemegyek,hisz tudod,mert ismersz!Bementem és leültem mellé az ágyra.
-Elena,elmondanád,hogy mi nyomaszt?De tényleg mi baj van?-kérdeztem egy kicsit komolyabbra fordítva a szót.
Nem kaptam rá választ.
-Elena,ne haragudj,de én inkább hazamegyek,ha te nem vagy éppen jókedvedben.Tudom,hogy én hívtalak ide,de...már indultam is az ajtó felé,de nem tudtam folytatni,mert visszarántott az ágyra. Azt hittem,hogy talán elmondja mi a gondja,de nem annyira akarta.
-Most nekem kell kiráncigálni belőled,hogy mi bajod van? Ha akarod elmondod.
-Van kedved táncolni?
-Neharagudj Elena,de én nem nagyon értelek.De lehet,hogy csak én vagyok a hülye.Gyere táncoljunk!
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
✘ Staff
✘ Staff
Elena Gilbert


✘ hozzászólások száma : 226
✘ regisztráció : 2011. Dec. 22.
✘ kor : 30
✘ tartózkodási hely : • Mystic Falls •

~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~   ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ EmptyHétf. Márc. 26, 2012 4:36 am

Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban .::. bonnie
.::.ruha.::.zene.::.



Szinte éreztem ahogy a padló dübörgése eggyé válik a zene ritmusával. Talán csak a buli szervezője váltotta ki belőlem ezeket a negatív előérzeteket. Érzem ,hogy valami nincs rendjén.
Pár perc elteltével ajtó nyitódásra kaptam figyelmemet, amit egy bájos, ismerős hang követett. Számíthattam volna rá ,hogy utánam fog jönni.
- Gyere csak. - köszörültem meg zavartan torkomat. Persze ahogyan ilyenkor minden barát megtenné, egyből megkérdőjelezte kedvemet. Habár minden porcikám azt kívánta ,hogy valakinek kiadhassam a bennem gyülemlő tömérdek feszültséget, de nem akartam ismét egy olyan személyt terhelni a problémáimmal akit szeretek, inkább elfojtom. Bár a hazamenetelről felhozott ötletét már kénytelen voltam szó nélkül hagyni, kezem automatikusan utána kapott, majd magam felé húztam.
- Ugyan már Bonnie, eszedbe ne jusson. - emeltem kissé hangomat. - Csak bal lábbal keltem, nem hiszem ,hogy most én vagyok a legjobb társaság számodra. - húzódott ajkaimra egy halványka, erőltetett mosoly, miközben ujjaimba zártam kezét. Reméltem ,hogy nem veszi észre azt a hamiska csillogást, ami ideiglenesen szemeimbe gyűlt.
- Caroline is biztosan itt van valahol. Ismered, ahol buli van, ott őt is megtalálod. - lassan felkeltem az ágysarkáról, közben pár lépést tettem az ajtó felé. Erőt vetve magamba próbáltam valami hihető kifogást találni ,hogy minél előbb elszabadulhassak innen, bár az eredmény elég gyatrára sikeredett.
- Amúgy is, most Rick mellett a helyem. Ez az egész Meredith dolog... - hangomon és reakcióimból is látni lehetett ,hogy nem épp legkedélyesebb hangulatomba talált. - Azt hiszem most jobb ha megyek. Ne haragudj rám, ígérem majd bepótoljuk. Jó szórakozást. - az előbbi vigyoromat egy őszintébb váltotta fel, mikor megragadtam a kilincset és a lány felé biccentettem. Csak remélni mertem ,hogy megérti a helyzetet, de őt ismerve biztosan.
Lehajtott fejjel átvágtam magam a tömegen, majd beülve a kocsimba hazasiettem.


Játék vége, köszönöm! (:
.....................................................
ezzel én távoznék is ha nem gond
Vissza az elejére Go down
https://bloodydiaries.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~   ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ EmptySzer. Márc. 28, 2012 8:00 am

~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~


Caroline + Klaus

~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ Klaroline-klaus-and-caroline-29257803-437-239

-Tudod, ha majd annyi ideig tündököl szépséged, csak örülni fogok, és akkor majd te is tudni fogod, hogy pár száz évesen már nem igazán számít a pénz. De igen, igazad lehet.
Ez volt a remélhetőleg kielégítő válaszom Carolinénak. Ugyanis az ő felvetése az volt, hogy Katerina nem sajnálja az italra a pénzt, de nem is költ, hanem igéz. De azokban a pillanatokban nem is tudtam mást nézni, mint Carolinét, nem is tudtam másra gondolni, mint a gyönyörű, elkápráztató személyiségére, kinézetére.
-Ooooh, köszönöm!
Hát igen, a XXI. század. Mennyit változott azóta minden! Az utcák, a kert, maga a város. És hát...sokkal szebb nők járkálnak most az utcákon. (Caroline)
Viszont egyszer csak megéreztem, hogy Caroline kihúzza karjaim közül a kezét. Hirtelen reagálva utána nyúltam, majd Mélyen belenézve a szemébe mondtam gondolatom.
-Félsz, hogy meglátnak a barátaid? - kérdeztem kérdőre vonva, mikor megláttam Elenát kifele sétálni, és odaintegettem neki, de nem vett észre, majd azután tekintetem újra Carolinéra szegeződött - most már mindegy! Jaj gyerünk már! Ez mégis csak egy buli! Ne hagyj cserben! Gyerünk!
Így biztattam a lányt, egy kis mosoly keretében. Végül is ami igaz, az igaz. Azután Pár másodperc szünet volt, míg reagált, de láttam a tekintetén a nevetést. A nevetést, ami az egyik indok, hogy elbűvölt. Elbűvölt, hogy nem egy vérengző vadállatnak tart, elbűvölt, hogy nem fél tőlem, és még sorolhatnám...Azelőtt soha nem gondoltam volna arra, hogy mi lenne, ha...(gondolom értendő a célzás)
Mivel a hatás szünetnek hitt csendes idő nem hatás szünet lett, hanem az, hogy Caroline nem tudott mit válaszolni, ezért kénytelen voltam megtörni a mosolygós hallgatagságot. Viszont előtte felmértem a terepet, azaz körülnéztem, hogy ki táncol, s ki van a környéken. Pár ismerős arc tűnt fel, semmi több. Voltak természetesen olyanok is, akikről fogalmam sem volt, hogy kik, de nem érdekelt. Előttem csak egyetlen egy ember volt...
-Hm...Úgy látom, még mi is odaférünk a táncolók sorába. Esetleg...egy táncra Miss Forbes?
Majd kezet nyújtva, egy kis mosolyt csalva az arcomra vártam a hőn szeretett lány válaszát...
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Caroline Forbes


✘ hozzászólások száma : 285
✘ regisztráció : 2011. Dec. 25.
✘ kor : 31
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~   ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ EmptySzer. Ápr. 04, 2012 8:13 am

~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ Tumblr_lzajduL5rQ1r2gugdo1_500
Klaus & Caroline


- Szerintem a bókolást hagyhatjuk! - fordultam el kicsit idegesen és zavarban lévő vörösödő fejjel. Ezt nem róhatja fel Elena vagy Bonnie, ők is belepirultak volna egy ilyen dicséretbe. Lefogadom. - Lehet, hogy nem számít a pénz, de valójában kihasználjátok az embereket a céljaitok eléréséhez. - vágtam oda durcásan majd megragadta a kezem és nem engedett.
- Nem félek csak nem akarom, hogy pletyka tárgya legyek. Őszintén, nem vagy a legsármosabb. - húztam fel a szemöldököm és végigpásztáztam a tekintetemmel lekezelően. Sajnálom Klaus, de te soha nem fogsz változni hasonlóan a Tyler iránti érzéseimmel. Én hű maradok még akkor is, ha te elvetted őt tőlem. De nem gond most még játszom a szerepet, egy ideig... Jókedvűen a távozó Elena felé intett, de hála az égnek barátnőm nem vette őt észre.
- Mit vagy úgy ráakadva? Szegénynek nélküled is borzalmas élete volt, miért kellett idejönnöd és tönkretenni mindent? - fakadtam ki, de a következő kérdésére már nem válaszoltam. Buli buli, de vele sosem tudok felhőtlenül kikapcsolódni. Nagyon reménykedtem benne, hogy elfelejtkezik a zenéről és a tánclehetőségekről, de sajnos a szerencse elhagyott.
- Rendben - mondtam csak ennyit és egyedül belevágtam a tömegbe. Nem érdekelt, hogy Klaus lemaradt e és nem talál meg vagy esetleg a sarkamban van. Az utóbbi opció sokkal nagyobb esélyekkel indult és nem kellett sokat várnom, hogy újra egymásra találjunk.
- Tényleg nem tudom mit akarsz tőlem. Azt várnád el, hogy értessem meg Elenával miért jó neki, hogy lecsapolod és a buta hibridjeiddel fenyegeted a szeretteit? Azt hiszem ezt benéztem! Nem fog menni! - folytattam a beszélgetést szúrós hangon. Biztos voltam benne, hogy tudja mi a véleményem róla, de azért nem árt újrapontosítani a helyzetet. Még a végén azt hiszi, hogy szimpatikus nekem...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~   ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ EmptyKedd Ápr. 10, 2012 9:46 am

~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~


Caroline+Klaus

~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ Klaroline-klaus-and-caroline-29257803-437-239

Természetesen nem akartam udvariatlan lenni Carolinével, ezért szépen végig hallgattam mit mondd. Közben mosolyogtam, a földre szegeztem tekintetem, de senki sem mondhatja azt, hogy nem figyeltem a lány szavaira. Ugyanis még most is visszatudnám idézni azokat a szavakat, mondatokat.
Miután befejezte a nagy beszédét, elindult a tömegbe, mintha más nem is lenne mögötte. Csak követtem, amíg ment. Megállt a tánctér kellős közepén, majd ott is magyarázni kezdett. Nem tudtam mást, mint mosolyogni, és ugyan úgy kommunikálni.
-Olyan aranyos vagy, amikor így magyarázol. De hagyjuk a beszédet, inkább táncoljunk.
Majd a derekához múltam, megfogtam a kezét, és mélyen a szemébe néztem. Egy kis hatás szünet után már a táncolásnak fogtunk. Pár lépés arra, pár lépés erre. Körülbelül 15-20 perc után úgy gondoltam, hogy már Carolinénak is elég lehetett a táncból. Úgyhogy illedelmesen megköszöntem, majd az italos pulthoz vezettem.
-Esetleg kérsz valamit?
Amikor a pultos fiatalember közeledett felénk, és kérhettünk volna, megszólalt a telefonom. "ki lehet az?" kéreztem magamban egy kicsit mérgesen, hisz mégis csak egy idilt zavart
meg.
-Ha megbocsájt!-szóltam Carolinénak, és gyorsan kerestem egy zugot, és felvettem a telefont. A készülékből a fivérem hangja, Kol hallatszott, aki annyit mondott, hogy:
-Bátyám, azonnal haza kell jönnöd, vészhelyzet van itthon! Rebekah teljesen kibukott valamiért, és embereket hoz haza, majd fájdalmasan, lassan, s könyörtelenül végez velük! Csak te tudod leállítani!
-A fenébe! Rendben, máris indulok!
Visszafelé tartva Carolinéhoz letettem a telefont, és semmit sem szólva a lányhoz kértem egy italt. Míg kihozták, elmondtam neki, hogy el kell mennem. Amikor a fiatalember lerakta az italt, lehúztam, majd kihúztam a zsebemből egy kis pénzt, Caroline elé raktam majd annyit mondtam, hogy:
-Itt van egy kis pénz, vegyél ebből azt, amit akarsz. És kérlek, mielőtt elmegyek, add meg a telefonszámod, hogy felhívhassalak!

(a telefonszámra azt értettem, hogy ugye van ott az a telefonok, sms-k, és úgy adj meg egy kamu számot Wink )
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Caroline Forbes


✘ hozzászólások száma : 285
✘ regisztráció : 2011. Dec. 25.
✘ kor : 31
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~   ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ EmptySzomb. Ápr. 14, 2012 7:36 pm

~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ Tumblr_lzajduL5rQ1r2gugdo1_500
Klaus & Caroline


- Hát, köszönöm - mondtam félénken, majd már a kezeit éreztem a derekamon. Mikor a szemembe nézett elvesztem a mélységben, ami fogadott, de érzéseket nem tudtam kivenni belőle. Csak az arcán ülő mosoly árulhatta azt el, hogy jól éri magát. Azonban tudjuk, hogy játszani nagyon könnyű.
Sokáig táncoltunk és én is kifejezetten jól éreztem magam, ami azért elég furcsa volt. De észnél kellett lennem, hiszen mégiscsak Klausról beszélünk.
- Igen, jól esne valami - követtem a pulthoz, de ekkor megcsörrent a telefonja és felvette. Nem akartam hallani melyik alattvalójával beszél. Kicsit feldühített a tudat, hogy ártatlan vérfarkasokat használ fel, mint Tylert, és a jó kedvem azonnal elszállt.
- Majd a hülye kis talpnyalóid kiderítik neked. Amúgy is ott van Tyler, Ő tudja. - vetettem oda neki és kiviharzottam a Salvatore házból.

/Játék vége - köszönöm szépen I love you /
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce
✘ Staff
✘ Staff
Katherine Pierce


✘ hozzászólások száma : 285
✘ regisztráció : 2011. Dec. 23.
✘ kor : 548
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~   ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ EmptyKedd Május 01, 2012 6:33 am

Vége a bulinak, remélem jól szórakoztatok Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~   ~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~ Empty

Vissza az elejére Go down
 
~Kat sunyi bulija a Salvatore panzióban~
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Salvatore panzió
» • Elena & Damon • Salvatore panzió

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries || a szerepjáték :: ▌MYSTIC FALLS ▌ :: Bálok, rendezvények-
Ugrás: