The Vampire Diaries || a szerepjáték
Üdv köztünk idegen! (:
Regisztrálj oldalunkra, és fedezd fel Mystic Falls izgalmas mindennapjait. Amit garantálunk: remek társaság; tehetséges írók; unalom űzök, játékok, vetélkedők.
Csak rajtad áll. (:
The Vampire Diaries || a szerepjáték
Üdv köztünk idegen! (:
Regisztrálj oldalunkra, és fedezd fel Mystic Falls izgalmas mindennapjait. Amit garantálunk: remek társaság; tehetséges írók; unalom űzök, játékok, vetélkedők.
Csak rajtad áll. (:
The Vampire Diaries || a szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries || a szerepjáték

● Egy hely ahol te írod a történelmet, ahol a magad útjára terhelheted Mystic Falls lakosait. ●
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Üdvözlünk a Bloody Diariesen. Az oldal, a már nagy sikernek örvendő  The Vampire Diaries című sorozattal  foglalkozik, vagyis annak szerepjátékával.  Nézz szét, és érezd magad Mystic Fallsban.

Cannon lista Szabályzat   Karakterlap minta

Statistics
Összesen 38 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: JatekosAlice

Jelenleg összesen 1695 hozzászólás olvasható. in 158 subjects
Staff
 
Elena Gilbert
 
 
Katherine Pierce
Még keresett karakterek
Shopping Center Tyler-Lockwood_www.kepfeltoltes.hu_ Shopping Center Tumblr_lrfvpvGFld1qknye3_www.kepfeltoltes.hu_ Shopping Center Img-thing_www.kepfeltoltes.hu_ Shopping Center Tvd-elijah-012712_www.kepfeltoltes.hu_ Shopping Center Kol__s_Physical_Appearance_www.kepfeltoltes.hu_
Legutóbbi témák
» Falls Motel
Shopping Center EmptyVas. Márc. 03, 2013 12:53 pm by ✝ + Vezetéknév

» ✝ + Vezetéknév
Shopping Center EmptyVas. Márc. 03, 2013 12:51 pm by Lorena Byron

» Simon Balázs ::Vámpír::
Shopping Center EmptySzomb. Feb. 16, 2013 8:08 am by Simon Balázs

» Játékostárs kereső
Shopping Center EmptyVas. Feb. 03, 2013 10:51 pm by Marcus Aquvinsur

» 3872 Curse of the past
Shopping Center EmptyHétf. Okt. 01, 2012 4:39 am by Xiara Mendez

» Diariesfour
Shopping Center EmptyVas. Aug. 05, 2012 12:11 am by Damon Salvatore

» Night Club
Shopping Center EmptyPént. Jún. 22, 2012 2:11 am by Xiara Mendez

» Kedvenc zenéim
Shopping Center EmptyPént. Jún. 22, 2012 1:08 am by Katherine Pierce

» 1860-ból fent maradt kilátó
Shopping Center EmptyPént. Jún. 22, 2012 12:10 am by Caroline Forbes

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) Szomb. Dec. 16, 2017 12:48 pm-kor volt itt.
chat

 

 Shopping Center

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert
✘ Staff
✘ Staff
Elena Gilbert


✘ hozzászólások száma : 226
✘ regisztráció : 2011. Dec. 22.
✘ kor : 30
✘ tartózkodási hely : • Mystic Falls •

Shopping Center Empty
TémanyitásTárgy: Shopping Center   Shopping Center EmptySzomb. Dec. 24, 2011 3:13 am

Shopping Center Southdale_shopping_center
Vissza az elejére Go down
https://bloodydiaries.hungarianforum.com
Caroline Forbes
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Caroline Forbes


✘ hozzászólások száma : 285
✘ regisztráció : 2011. Dec. 25.
✘ kor : 31
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

Shopping Center Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shopping Center   Shopping Center EmptySzomb. Jan. 14, 2012 5:38 am

Shopping Center Tumblr_lqr8ikGKsv1qbbne5o1_500
Bonnie


Shoppingolni indultam, hogy feldobjam a ruhásszekrényem és a szettjeimet egy-egy új darabbal, kiegészítővel. Imádok vásárolni. Általában egyedül járok, mert a pasik nem bírják a több órán át tartó föl-alá járkálást, de néha beszervezem a csajokat. Most azonban egyedül kóboroltam Mystic Falls Shopping Centerében és minden boltba bementem. Éppen egy boltból jöttem ki, egy magassarkú vásárlása után, elégedetten és észre sem vettem, hogy jön valaki velem szemben. Egymásnak ütköztünk, majdnem leordítottam a fejét, de Bonnie arca nézett rám.
- Hé, szia! - mondtam meglepetten, de kifejezetten boldogan - Mi járatban erre felé, már jobban vagy? Gyere igyunk meg valamit. A felső szinten van egy kávézó, amit imádok. Ott le tudunk ülni dumálni. - mondtam pattogva. Megszólalásnyi időt sem adtam Bonnienak, nehogy lerázzon. Megfogtam a kezét és húztam a mozgólépcső felé. Beültünk a kedvenc kávézómba és már jött is egy fiatal, jóképű pincér.
- Egy forró csokit kérnék. Neked? - fordultam Bonniehoz, akin nagyon is látszott, hogy nem fűlik a foga ehhez - Tudom, hogy nincs minden rendben a magánéletedben, de kérlek ne unj rám ennyire. Nem akarlak idegesíteni, de egyszerűen mindig elzárkózol. Azt hittem, hogy barátnők vagyunk, márpedig ők mindent elmondanak egymásnak. Ha nem mondod el, hogy hogy érzel, mégis hogyan segítsek?
Vissza az elejére Go down
Bonnie Benett
✘ Boszorkány
✘ Boszorkány
Bonnie Benett


✘ hozzászólások száma : 176
✘ regisztráció : 2012. Jan. 07.
✘ kor : 30
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

Shopping Center Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shopping Center   Shopping Center EmptySzomb. Jan. 14, 2012 9:35 am

Shopping Center Tumblr_lqr8ikGKsv1qbbne5o1_500
Caroline

-Figyelj Caro, tudom,hogy néha igen makacs és önző tudok lenni és ezt te is tudod...De még is! Ilyen a témát eddig csak a naplómmal osztottam meg. De ha van kedved, és ráérsz akkor szívesen elmondom neked.-majd elszégyelltem magam.Komolyan, eddig miért nem voltak ilyen kedves barátnőim akik meghallgatnak ha baj van.
-Engem nagyon nagyon bánt az a téma,hogy akármerre nézek mindenhol boldog párokat látok csókolózni.Néha magamat okolom emiatt.Annyira,de annyira irigyelem azokat,akik kézenfogva és nevetgélve sétálnak az utcákon. Miért nem lehet nekem is egy olyan helyes,kockahasú,sármos pasim,akit minden nap megölelhetek,és legalább nem egyedül kell suliba járkálnom és egyedül hazamennem. MIÉRT??-kérdeztem már majdnem bőgve.
És ezt az egész dolgot végig nézte az a helyes, jóképű pincér is, akinél
azt hitem sikerem lesz.Ezek után?? Dehogy!!-gondoltam magamban,majd
odanyögtem neki, hogy mit rendelek:
-Egy duplahabos forrócsokit! És egy százas sebkendőt!!!-majd bőgtem tovább. Caroline szép csendben hallgatott majd odaült mellém és barátian megölelt...
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Caroline Forbes


✘ hozzászólások száma : 285
✘ regisztráció : 2011. Dec. 25.
✘ kor : 31
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

Shopping Center Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shopping Center   Shopping Center EmptySzomb. Jan. 14, 2012 8:32 pm

Shopping Center Tumblr_lqr8ikGKsv1qbbne5o1_500
Bonnie


Bonnie végre megszólalt, de nem túl kedves hangnemben. Azt kezdte el ecsetelni, hogy neki nincs pasija, míg az összes többi embernek van. Nem tudtammit válaszolni csak leültem mellé és megöleltem.
- Nyugodj meg Bonnie. Azt gondoltam, hogy kiakadtál, de nem hittem, hogy ennyire súlyos a dolog. Figyelj! Majd egyszer biztos jönni fog a szőke herceg, de addig csak pazarolnád az idődet a többi idiótával. - hiába próbáltam nyugtatgatni csak sírt és sírt. Odanyújtottam egy papírzsepit, mert nem számítottam rá, hogy a pincér készségesen kiszolgálja a barátnőmet, pedig nagyon gyorsan visszatért egy százas papírzsepivel a kezében.
- Köszönjük! - köszöntem meg Bonnie helyett is, és a fiú szomorúan nézett rá. Mikor már eléggé kínos volt a szitu eltűnt.
- Bonnie! Nekem sem volt még sok barátom. Hidd el jobb így, mint múlatni az időd egy gyerekkel, akit nem is szeretsz. 18 év alatt rájöttem, hogy nagyon nehéz megszeretni valakit. Az nem megy egyik napról a másikra. Még akkor sem, ha a világ 99%-a így hiszi. Ne törődj másokkal, te legyél önmagad. - próbáltam visszaönteni belé a lelket, és simogattam a hátát, hogy érezze, nincs egyedül.
Vissza az elejére Go down
Bonnie Benett
✘ Boszorkány
✘ Boszorkány
Bonnie Benett


✘ hozzászólások száma : 176
✘ regisztráció : 2012. Jan. 07.
✘ kor : 30
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

Shopping Center Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shopping Center   Shopping Center EmptyVas. Jan. 15, 2012 5:43 am

Shopping Center Tumblr_lqr8ikGKsv1qbbne5o1_500
Caroline

Nagyon jól esett nekem amit Caro mondott.Annyira örültem neki,hogy végre valaki meghallgat és megért engem.
-Köszönöm Caroline-majd lassacskán elhallgatott bennem a síró csecsemő énem.Utána annyira boldog voltam,hogy már a pincérfiú is velünk nevetett.Kék szemű, barna hajú ˝szőke herceg˝kinézetű volt.Miután elment,odasúgtam Caro-nak nagyon halkan:
-Szerinted van esélyem nála??-kérdeztem izgatottan,amikor a pincérfiú is ott állt. Caroline elnevette magát,majd én is és a reménybeli pasim is,a pincérfiú.
-Persze,hogy van esélyed nálam-mondta a pincér.
-Tessék itt van a telefonszámom,amúgy a nevem Christian.
Annyira boldog voltam, végre nekem is összejött valami.
-Köszönöm,Christian, majd hívlak.-és olyan piros lett az arcom,mint a pipacs.
-Annyira,de annyira köszönöm Caro,hogy itt vagy mindig mellettem és te mindig megmondod a tutit.Köszönöm.-majd kiviharzottam a kávézó ajtaján és közben elköszöntem tőle-megszólalni sem hagytam,de annyira boldog voltam...
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Caroline Forbes


✘ hozzászólások száma : 285
✘ regisztráció : 2011. Dec. 25.
✘ kor : 31
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

Shopping Center Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shopping Center   Shopping Center EmptyVas. Jan. 15, 2012 6:04 am

Shopping Center Tumblr_lqr8ikGKsv1qbbne5o1_500
Bonnie


Bonnie hálálkodott egy sort, hogy örül, hogy ott vagyok neki és stb. Majd mikor felálltunk és már nem sírt, megkérdezte, hogy szerintem be jönne e a pincérfiúnak, aki szerintem is nagyon helyes volt. Egyszerre nevettük el magunkat és, Bonnie nagy szerencséjére, a fiú ott hallgatózott mögöttünk. Biztosította a barátnőmet a szimpátiájáról és a telefonszámát is átadta neki. Bonnie vidám és végre mosolyogva viharzott el a kávézóból. Még annyi időt sem hagyott, hogy elköszönjek tőle. De hát ez van, örülök, hogy örül.
- Köszi, hogy ilyen kedves voltál vele - fordultam a pincérfiúhoz - Nem mintha meglepődtem volna. Gyönyörű a lány - kacsintottam, majd odadobtam a forrócsokikért, no meg a százas papírzsepiért, a pénzt és én is távoztam a helyről.

/Vége/
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Shopping Center Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shopping Center   Shopping Center Empty

Vissza az elejére Go down
 
Shopping Center
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries || a szerepjáték :: ▌MYSTIC FALLS ▌ :: Belváros-
Ugrás: