The Vampire Diaries || a szerepjáték
Üdv köztünk idegen! (:
Regisztrálj oldalunkra, és fedezd fel Mystic Falls izgalmas mindennapjait. Amit garantálunk: remek társaság; tehetséges írók; unalom űzök, játékok, vetélkedők.
Csak rajtad áll. (:
The Vampire Diaries || a szerepjáték
Üdv köztünk idegen! (:
Regisztrálj oldalunkra, és fedezd fel Mystic Falls izgalmas mindennapjait. Amit garantálunk: remek társaság; tehetséges írók; unalom űzök, játékok, vetélkedők.
Csak rajtad áll. (:
The Vampire Diaries || a szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries || a szerepjáték

● Egy hely ahol te írod a történelmet, ahol a magad útjára terhelheted Mystic Falls lakosait. ●
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Üdvözlünk a Bloody Diariesen. Az oldal, a már nagy sikernek örvendő  The Vampire Diaries című sorozattal  foglalkozik, vagyis annak szerepjátékával.  Nézz szét, és érezd magad Mystic Fallsban.

Cannon lista Szabályzat   Karakterlap minta

Statistics
Összesen 38 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: JatekosAlice

Jelenleg összesen 1695 hozzászólás olvasható. in 158 subjects
Staff
 
Elena Gilbert
 
 
Katherine Pierce
Még keresett karakterek
Nyílvánísd véleményed Tyler-Lockwood_www.kepfeltoltes.hu_ Nyílvánísd véleményed Tumblr_lrfvpvGFld1qknye3_www.kepfeltoltes.hu_ Nyílvánísd véleményed Img-thing_www.kepfeltoltes.hu_ Nyílvánísd véleményed Tvd-elijah-012712_www.kepfeltoltes.hu_ Nyílvánísd véleményed Kol__s_Physical_Appearance_www.kepfeltoltes.hu_
Legutóbbi témák
» Falls Motel
Nyílvánísd véleményed EmptyVas. Márc. 03, 2013 12:53 pm by ✝ + Vezetéknév

» ✝ + Vezetéknév
Nyílvánísd véleményed EmptyVas. Márc. 03, 2013 12:51 pm by Lorena Byron

» Simon Balázs ::Vámpír::
Nyílvánísd véleményed EmptySzomb. Feb. 16, 2013 8:08 am by Simon Balázs

» Játékostárs kereső
Nyílvánísd véleményed EmptyVas. Feb. 03, 2013 10:51 pm by Marcus Aquvinsur

» 3872 Curse of the past
Nyílvánísd véleményed EmptyHétf. Okt. 01, 2012 4:39 am by Xiara Mendez

» Diariesfour
Nyílvánísd véleményed EmptyVas. Aug. 05, 2012 12:11 am by Damon Salvatore

» Night Club
Nyílvánísd véleményed EmptyPént. Jún. 22, 2012 2:11 am by Xiara Mendez

» Kedvenc zenéim
Nyílvánísd véleményed EmptyPént. Jún. 22, 2012 1:08 am by Katherine Pierce

» 1860-ból fent maradt kilátó
Nyílvánísd véleményed EmptyPént. Jún. 22, 2012 12:10 am by Caroline Forbes

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) Szomb. Dec. 16, 2017 12:48 pm-kor volt itt.
chat

 

 Nyílvánísd véleményed

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Katherine Pierce
✘ Staff
✘ Staff
Katherine Pierce


✘ hozzászólások száma : 285
✘ regisztráció : 2011. Dec. 23.
✘ kor : 548
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

Nyílvánísd véleményed Empty
TémanyitásTárgy: Nyílvánísd véleményed   Nyílvánísd véleményed EmptySzomb. Dec. 24, 2011 6:55 am

Sziasztok! Very Happy

Eljött hát ez a nap is, amikor megnyitottuk kapuinkat egy új oldal kezdete felé. Tudom, lehet, hogy valaki csak megnyitja ezt az oldalt, és azt mondja: Ohh, az előző is ilyen oldal volt, minek nézzem meg jobban!, és már el is kattintott innen. De ez az oldal nem olyan, mint a többi. Esetleg csak kinézet, vagy tartalom illik össze. Viszont ennek az oldalnak különböző sajátosságai is vannak. Lehet, hogy itt sokkal jobb a társaság, mint máshol. De az is lehet, hogy máshol lekezelően viselkednek veled, lenéznek. Nagyon szeretnénk, és teszünk is ennek érekében, hogy mindenki jól érezze magát itt, és egy hét után ne hagyja abba a játszást. Mi, a Staff tagok próbálunk mindig újítani, és mindig új lehetőséget nyújtani. De most térjünk rá a szavazásra. Azt szeretném tőletek megkérdezni, hogy:

Szerintetek annak ellenére, hogy mostanában kezdtük az oldalt, jól működik?


Válaszodat légy szíves indokold, és hozzászólásban írd is le!

Staff
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Caroline Forbes


✘ hozzászólások száma : 285
✘ regisztráció : 2011. Dec. 25.
✘ kor : 31
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

Nyílvánísd véleményed Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyílvánísd véleményed   Nyílvánísd véleményed EmptyCsüt. Jan. 05, 2012 8:53 am

Szerintem nagyon jó az oldal. A kinézet nekem nagyon tetszik - imádom a lilát *.* - és ti Staffok is mindenben segítetek és segítőkészek vagytok. A játékpartnerek sem utolsók, mindenki nagyon rendes, csak szerintem az a baj, hogy nem merünk játszani. Néha zavaró, hogy ennyi minden van itt, mert nincs időm végignézni Smile De ezt ne vegyétek rossz pontnak, mert ötletes dolgok vannak az oldalon.
Remélem egyre többet játszunk majd Very Happy
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce
✘ Staff
✘ Staff
Katherine Pierce


✘ hozzászólások száma : 285
✘ regisztráció : 2011. Dec. 23.
✘ kor : 548
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

Nyílvánísd véleményed Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyílvánísd véleményed   Nyílvánísd véleményed EmptySzomb. Feb. 04, 2012 6:26 am

Sziasztok!! Very Happy

Amit már nem bírok emlegetni, hogy nagyon jó érzéssel tölt el minket, hogy ennyien vagyunk az oldalon! Csak remélni tudjuk, hogy egyre többen! Azért írok, mert már nagyon sokat gondolkoztam, hogy milyen programmal lehetne az oldalt feldobni, azaz, hogy ne csak azt csináljuk, hogy fellépünk, reagolunk, meg ilyesmi... Eredetileg a TVD kérdéses verseny is erre alapult volna, de nem lett nagy szám, és ez sajnálatos dolog. Úgyhogy arra gondoltam, hogy nektek kéne kitalálni, hogy ti mit szerettek csinálni legjobban...De itt most csak arra gondolok, hogy amit itt interneten keresztül, vagyis amit neten szeretsz csinálni, azt kérlek titeket, hogy írjátok le hozzászólásba, vagy pedig ha cikinek gondoljátok, akkor pü-be. Nyugi, tőlem nem kerül k9i semmilyen bizalmas infó. Na szóval, amit neten szeretsz csinálni írd, és kihozunk belőle valamit Very Happy

xoxo Staff Very Happy
Vissza az elejére Go down
Stephanie Johnson
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Stephanie Johnson


✘ hozzászólások száma : 196
✘ regisztráció : 2012. Jan. 24.
✘ kor : 845
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

Nyílvánísd véleményed Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyílvánísd véleményed   Nyílvánísd véleményed EmptySzomb. Feb. 04, 2012 6:41 am

Én például személy szerint szeretek képet szerkeszteni... Szóval, lehetne:
~képszerkesztő verseny
~videószerkesztő verseny


Bár az utóbbihoz lehet, hogy kevesebben értenek...:')
Vissza az elejére Go down
Bonnie Benett
✘ Boszorkány
✘ Boszorkány
Bonnie Benett


✘ hozzászólások száma : 176
✘ regisztráció : 2012. Jan. 07.
✘ kor : 30
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

Nyílvánísd véleményed Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyílvánísd véleményed   Nyílvánísd véleményed EmptyVas. Feb. 05, 2012 6:32 am

Szerintem lehetne olyan is,hogy egy teljesen más szereplőkkel játszunk.Tehát,hogy mondjuk kitalálsz ilyen álneveket és az ő történetüket írod le.Pl.:Katherine:Alison Damon:Cristian Ír mondjuk Katherine és folytatja Damon.
/bocs a kínai beszédért és hogy titeket vettelek példának/

Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Caroline Forbes


✘ hozzászólások száma : 285
✘ regisztráció : 2011. Dec. 25.
✘ kor : 31
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

Nyílvánísd véleményed Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyílvánísd véleményed   Nyílvánísd véleményed EmptyVas. Feb. 05, 2012 7:16 am

Most magamból kiindulva mondom, hogy ha már a kép-és videószerkesztésről van szó, akkor lehetne egy oktatórészleg, ahol feltehetnénk kérdéseket, de persze ha vállalnátok. Pl én ezekből semmit sem tudok :S És nagyon szeretném kapizsgálni, de az interneten csomó minden kínaiul van. Vagy bármi más. De lehetnének mondjuk megrendezett és előre bejelentett események is, úgy mint a szilveszteri buli, csak oda még nem nagyon írtunk. Olyat lehetne, hogy csak egy nap az egész és aki bejelentkezik az játszik.
Vissza az elejére Go down
Stephanie Johnson
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Stephanie Johnson


✘ hozzászólások száma : 196
✘ regisztráció : 2012. Jan. 24.
✘ kor : 845
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

Nyílvánísd véleményed Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyílvánísd véleményed   Nyílvánísd véleményed EmptyVas. Feb. 05, 2012 7:26 am

Caroline Forbes írta:
Most magamból kiindulva mondom, hogy ha már a kép-és videószerkesztésről van szó, akkor lehetne egy oktatórészleg, ahol feltehetnénk kérdéseket, de persze ha vállalnátok. Pl én ezekből semmit sem tudok :S És nagyon szeretném kapizsgálni, de az interneten csomó minden kínaiul van. Vagy bármi más. De lehetnének mondjuk megrendezett és előre bejelentett események is, úgy mint a szilveszteri buli, csak oda még nem nagyon írtunk. Olyat lehetne, hogy csak egy nap az egész és aki bejelentkezik az játszik.

Az ötlet második része nekem is tetszik... Mondjuk meg lehetne rendezni a Miss Mystic Fallst. És ebben most nem azt értem, hogy feltétlenül meg kell választani a "királynőt" - bár a neve ezt sugallja - ,hanem hogy legyen egy ilyen táncos bál...: )
Vagy a legjobb, ha kitalálunk neki valami egyedi nevet.
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Caroline Forbes


✘ hozzászólások száma : 285
✘ regisztráció : 2011. Dec. 25.
✘ kor : 31
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

Nyílvánísd véleményed Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyílvánísd véleményed   Nyílvánísd véleményed EmptyVas. Feb. 05, 2012 7:32 am

Stephanie Johnson írta:
Caroline Forbes írta:
Most magamból kiindulva mondom, hogy ha már a kép-és videószerkesztésről van szó, akkor lehetne egy oktatórészleg, ahol feltehetnénk kérdéseket, de persze ha vállalnátok. Pl én ezekből semmit sem tudok :S És nagyon szeretném kapizsgálni, de az interneten csomó minden kínaiul van. Vagy bármi más. De lehetnének mondjuk megrendezett és előre bejelentett események is, úgy mint a szilveszteri buli, csak oda még nem nagyon írtunk. Olyat lehetne, hogy csak egy nap az egész és aki bejelentkezik az játszik.

Az ötlet második része nekem is tetszik... Mondjuk meg lehetne rendezni a Miss Mystic Fallst. És ebben most nem azt értem, hogy feltétlenül meg kell választani a "királynőt" - bár a neve ezt sugallja - ,hanem hogy legyen egy ilyen táncos bál...: )
Vagy a legjobb, ha kitalálunk neki valami egyedi nevet.

Óó de kár :S Pedig akkor én nyernék Smile (na jó bocsi, de ezt nem lehetett kihagyni Razz )
Vissza az elejére Go down
Stephanie Johnson
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Stephanie Johnson


✘ hozzászólások száma : 196
✘ regisztráció : 2012. Jan. 24.
✘ kor : 845
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

Nyílvánísd véleményed Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyílvánísd véleményed   Nyílvánísd véleményed EmptyHétf. Feb. 20, 2012 7:26 am

Lenne egy ötletem a taggyűjtögetésre. Van a társoldalak topic, de ugye még nincs benne semmi. Kéne társoldalnak tenni több oldalt és ezt az oldalt hírdetjük majd a társoldalon, a társoldalt pedig ezen az oldalon a társoldalaknál.
Elég kínai, de remélem azért érthető.; )
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce
✘ Staff
✘ Staff
Katherine Pierce


✘ hozzászólások száma : 285
✘ regisztráció : 2011. Dec. 23.
✘ kor : 548
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

Nyílvánísd véleményed Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyílvánísd véleményed   Nyílvánísd véleményed EmptyHétf. Márc. 19, 2012 7:57 am

Sziasztok csajok Wink

Mivel elkezdődött a ti kis hetetek, ezért készültünk egy kis meglepivel! Most eldönthetitek, hogy melyik vámpírnaplós pasi a legjobb! Azaz, írjátok le hozzászólásban, hogy melyik pasi a legszexisebb, legjobb, és...legeslegjobb! Viszont csak egyet jelölhettek, és arra figyeljetek, hogy ne az oldalbeli embereket vegyétek szempontként, hanem a sorozatbeli személyeket. Tehát például ha Damonra szavaztok, akkor azt ne azért, mert bírjátok őt az oldalon, hanem például azért, mert bírjátok azt a néha kemény, néha pedig elérzékenyülő személyiségét, ilyesmi. Wink

Szóval hajrá csajszik Wink
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Caroline Forbes


✘ hozzászólások száma : 285
✘ regisztráció : 2011. Dec. 25.
✘ kor : 31
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

Nyílvánísd véleményed Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyílvánísd véleményed   Nyílvánísd véleményed EmptyHétf. Márc. 19, 2012 8:45 am

Előre elnézést kénék az összes jelenlévő pasitól, de az én kedvencem Kol! Smile *.* Szerintem Step meg tud érteni Smile
Vissza az elejére Go down
Stephanie Johnson
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Stephanie Johnson


✘ hozzászólások száma : 196
✘ regisztráció : 2012. Jan. 24.
✘ kor : 845
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

Nyílvánísd véleményed Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyílvánísd véleményed   Nyílvánísd véleményed EmptyKedd Márc. 20, 2012 7:30 am

Természetesen Kol-t választanám, DE mivel még nem szerepelt túl sokat a sorozatban, helyette inkább egy állandó szereplőre voksolnék, aki nem más, mint DAMON SALVATORE.:"D
Vissza az elejére Go down
Bonnie Benett
✘ Boszorkány
✘ Boszorkány
Bonnie Benett


✘ hozzászólások száma : 176
✘ regisztráció : 2012. Jan. 07.
✘ kor : 30
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

Nyílvánísd véleményed Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyílvánísd véleményed   Nyílvánísd véleményed EmptyKedd Márc. 20, 2012 7:48 am

Én Damon Salvatore-t választoom!!
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce
✘ Staff
✘ Staff
Katherine Pierce


✘ hozzászólások száma : 285
✘ regisztráció : 2011. Dec. 23.
✘ kor : 548
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

Nyílvánísd véleményed Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyílvánísd véleményed   Nyílvánísd véleményed EmptyCsüt. Márc. 22, 2012 7:43 am

Hölgyeim!

Fight! Ezt szokás írni, mikor valaki valamiért harcol. Hát itt most eldönthetitek, hogy melyik TVD felsőtest jön be nektek a legjobban Wink Viszont ahhoz, hogy ne legyen korrupció, csak a felsőtestet látjátok Wink

Közülük választhattok:

Nyílvánísd véleményed Scaled.php?server=29&filename=4749171277404028708full

Nyílvánísd véleményed Scaled.php?server=9&filename=meztelenfelstest

Nyílvánísd véleményed Scaled.php?server=855&filename=michaeltrevinobeachbody
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nyílvánísd véleményed Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyílvánísd véleményed   Nyílvánísd véleményed Empty

Vissza az elejére Go down
 
Nyílvánísd véleményed
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries || a szerepjáték :: ▌AZ OLDAL ▌ :: Szavazások-
Ugrás: