The Vampire Diaries || a szerepjáték
Üdv köztünk idegen! (:
Regisztrálj oldalunkra, és fedezd fel Mystic Falls izgalmas mindennapjait. Amit garantálunk: remek társaság; tehetséges írók; unalom űzök, játékok, vetélkedők.
Csak rajtad áll. (:
The Vampire Diaries || a szerepjáték
Üdv köztünk idegen! (:
Regisztrálj oldalunkra, és fedezd fel Mystic Falls izgalmas mindennapjait. Amit garantálunk: remek társaság; tehetséges írók; unalom űzök, játékok, vetélkedők.
Csak rajtad áll. (:
The Vampire Diaries || a szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries || a szerepjáték

● Egy hely ahol te írod a történelmet, ahol a magad útjára terhelheted Mystic Falls lakosait. ●
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Üdvözlünk a Bloody Diariesen. Az oldal, a már nagy sikernek örvendő  The Vampire Diaries című sorozattal  foglalkozik, vagyis annak szerepjátékával.  Nézz szét, és érezd magad Mystic Fallsban.

Cannon lista Szabályzat   Karakterlap minta

Statistics
Összesen 38 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: JatekosAlice

Jelenleg összesen 1695 hozzászólás olvasható. in 158 subjects
Staff
 
Elena Gilbert
 
 
Katherine Pierce
Még keresett karakterek
Mystic étterem Tyler-Lockwood_www.kepfeltoltes.hu_ Mystic étterem Tumblr_lrfvpvGFld1qknye3_www.kepfeltoltes.hu_ Mystic étterem Img-thing_www.kepfeltoltes.hu_ Mystic étterem Tvd-elijah-012712_www.kepfeltoltes.hu_ Mystic étterem Kol__s_Physical_Appearance_www.kepfeltoltes.hu_
Legutóbbi témák
» Falls Motel
Mystic étterem EmptyVas. Márc. 03, 2013 12:53 pm by ✝ + Vezetéknév

» ✝ + Vezetéknév
Mystic étterem EmptyVas. Márc. 03, 2013 12:51 pm by Lorena Byron

» Simon Balázs ::Vámpír::
Mystic étterem EmptySzomb. Feb. 16, 2013 8:08 am by Simon Balázs

» Játékostárs kereső
Mystic étterem EmptyVas. Feb. 03, 2013 10:51 pm by Marcus Aquvinsur

» 3872 Curse of the past
Mystic étterem EmptyHétf. Okt. 01, 2012 4:39 am by Xiara Mendez

» Diariesfour
Mystic étterem EmptyVas. Aug. 05, 2012 12:11 am by Damon Salvatore

» Night Club
Mystic étterem EmptyPént. Jún. 22, 2012 2:11 am by Xiara Mendez

» Kedvenc zenéim
Mystic étterem EmptyPént. Jún. 22, 2012 1:08 am by Katherine Pierce

» 1860-ból fent maradt kilátó
Mystic étterem EmptyPént. Jún. 22, 2012 12:10 am by Caroline Forbes

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) Szomb. Dec. 16, 2017 12:48 pm-kor volt itt.
chat

 

 Mystic étterem

Go down 
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert
✘ Staff
✘ Staff
Elena Gilbert


✘ hozzászólások száma : 226
✘ regisztráció : 2011. Dec. 22.
✘ kor : 30
✘ tartózkodási hely : • Mystic Falls •

Mystic étterem Empty
TémanyitásTárgy: Mystic étterem   Mystic étterem EmptySzomb. Dec. 24, 2011 2:34 am

Mystic étterem 000001381_peppers_restaurant.jpg
Vissza az elejére Go down
https://bloodydiaries.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Mystic étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic étterem   Mystic étterem EmptyVas. Feb. 19, 2012 5:00 am

Mystic étterem V7317cc2kgek61878c7a
Elijah and Charlotte


A nap sugarai rásütöttek az arcomra és felébredtem. Szívesen aludtam volna még, hisz egy régi szerelmemmel: Elijah-val álmodtam. De hamar kiábrándultam, "Egy átlagos nap kezdődik" - gondoltam. Ahol megszálltam, a hotelben megigéztem az alkalmazottakat, hogy hozzanak a helyi butikból nekem divatos, stílusos ruhákat, mert már az enyémeket unom. Míg az alkalmazottak a ruhákat vásárolgatták, én egy habfürdővel kényeztettem magam egy pohár whiskey társaságában. Később megmostam a hajam és kivasaltam. Végül megjöttek a ruhák is és kiválasztottam a nekem tetszőket. Mivel már nem volt szükségem az alkalmazottakra megigéztem őket, hogy felejtsék el mi történt velük és megkértem mindegyikőjüket, hogy távozzanak. De hamar meggondoltam magam, és az utolsó embert aki távozni akart az ajtón megöltem. Így már frissen állhattam neki a mai ruhaviselet kiválasztásának. "És megvan mit veszek fel" - mondtam ki hangosan örömmel teli. Felöltöztem és elmentem mulatozni. Olyan este 20:00 óra körül hazamentem, letussoltam és megmostam a hajam. Kiválasztottam egy szép mini estélyi ruhát és megcsináltam a hajam, mert egy híres "Mystic étterem"-be készülődtem. Azt hallottam, hogy itt ötcsillagos a kiszolgállás és a körzetben ez a legjobb. Elmentem hát és kértem egy asztalt...persze nem akartak adni egy üres asztalt sem, mivel mindegyik foglalt volt, de az én bűbájom nem tűr határt. Leültem hát egy kiürített asztalhoz és kértem az étlapot. Kiválasztottam az vacsorám és ekkor egy ismerős arc tűnt fel....Elijah volt az. Nagyon meglepődtem és örültem, nem is hittem el, hogy ő az. Odajött hozzám és leült. Pár másodpercnyi hallgatás után megtörtem a csendet:
-Jó estét! ~nem mertem többet mondani. Mindig is akartam találkozni vele, de féltem is attól, hogy ismét a szemébe kell néznem.

Mystic étterem Tumblr_lz6akg0pvK1qjs23to1_250Mystic étterem Tumblr_lz6akg0pvK1qjs23to5_250
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mystic étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic étterem   Mystic étterem EmptyVas. Feb. 19, 2012 6:39 am

Mystic étterem V7317cc2kgek61878c7a
Elijah and Charlotte


Felkelt a nap és eljött egy újabb hét. Lementem Klaushoz a földszintre és rajtakaptam, hogy egy lányról, Caroline Forbesról rajzol egy portrét. Csodálkoztam, hogy az én keménylelkű testvérem szelíd, szerető kiskutya is tud lenni. Megkérdeztem tőle, hogy nem-e akar csatlakozni hozzám egy italra a Grillben. Elfogadta a meghívásom és lementünk a bárba. Mikor meguntuk hazamentünk és én egy könyvet olvasva eltöprengettem a régi szép időkön, mikor még ember voltam. Nagyon csodás élmény volt. Már késő délután lehetett, mikor kedvem támadt beülni egy étterembe, ezért megfürödtem és felvettem az új szmokingomat. Meghívtam a testvéreimet is, ám ők inkább egymással szórakoztak. Én mit sem törődve velük elmentem a város legjobb hírnevű éttermébe, a "Mystic étterem"-be. Bementem az ajtón és egyből megpillantottam az egyik hasonmást. Nem is kértem magamnak egy másik asztalt, inkább a hölgy társaságában kívántam vacsorázni. Leültem az asztalhoz és a szemébe néztem. Láttam, éreztem, hogy ő nem Elena és nem is Katherine. Ám egyszer csak megszólalt és köszönt nekem...egyből éreztem, hogy Charlotte az. Válaszoltam:
-Jó estét! Túlzás lenne azt állítanom, hogy az a nő, aki szembe ül velem, az nem más mint Charlotte Petrova?
A lány elmosolyodott, és egyből válaszolt, hogy ő az. Ekkor kijött a pincér és felszolgálta Charlottenak a vacsoráját. Közben megkérdeztem Charlottetól:
-Látom épp vacsorázni készülsz, csatlakozhatok én is?

Mystic étterem Tumblr_lza70z7LJE1r3e4kgo3_250
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mystic étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic étterem   Mystic étterem EmptyHétf. Feb. 20, 2012 7:47 am

Mystic étterem V7317cc2kgek61878c7a
Elijah and Charlotte


Ránéztem és elmosolyodva válaszoltam:
-Igen, leülhetsz. Nagyon örülök, hogy ismét találkoztunk ennyi idő után. Sokat változtál, jól áll az öltöny és a rövid haj.
Elijah elmosolyodott és ő is elmondta a véleményét rólam. Jól esett amit mondott. Majd kijött a pincér, s Elijah elmondta mit kér. Én hozzátettem a listához egy pezsgőt is, hogy ünnepeljük meg a találkozásunkat. Pár perccel később kihozták a pezsgőt és koccintottunk.
Mystic étterem Tumblr_lz5o93Q4wK1r8fcs2o1_250 Mystic étterem Tumblr_lz5o93Q4wK1r8fcs2o4_250
Később pár flörtölés, bókolás és hülyéskedés után felvettük a kabátunkat és Elijah felajánlotta, hogy hazavisz a kocsijával. Úgy is lett, miután elköszöntünk felmentem a szobámba, lezuhanyoztam és lefeküdtem az ágyamra és átgondoltam az egész estét, majd elaludtam.

| Részemről lezárva |
Köszönöm a játékot.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mystic étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic étterem   Mystic étterem Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mystic étterem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mystic Grill
» Mystic Vidámpark
» Mystic Fallsi Kórház
» Mystic Fallsi Templom
» Mystic Falls főtere

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries || a szerepjáték :: ▌MYSTIC FALLS ▌ :: Belváros-
Ugrás: