The Vampire Diaries || a szerepjáték
Üdv köztünk idegen! (:
Regisztrálj oldalunkra, és fedezd fel Mystic Falls izgalmas mindennapjait. Amit garantálunk: remek társaság; tehetséges írók; unalom űzök, játékok, vetélkedők.
Csak rajtad áll. (:
The Vampire Diaries || a szerepjáték
Üdv köztünk idegen! (:
Regisztrálj oldalunkra, és fedezd fel Mystic Falls izgalmas mindennapjait. Amit garantálunk: remek társaság; tehetséges írók; unalom űzök, játékok, vetélkedők.
Csak rajtad áll. (:
The Vampire Diaries || a szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries || a szerepjáték

● Egy hely ahol te írod a történelmet, ahol a magad útjára terhelheted Mystic Falls lakosait. ●
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Üdvözlünk a Bloody Diariesen. Az oldal, a már nagy sikernek örvendő  The Vampire Diaries című sorozattal  foglalkozik, vagyis annak szerepjátékával.  Nézz szét, és érezd magad Mystic Fallsban.

Cannon lista Szabályzat   Karakterlap minta

Statistics
Összesen 38 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: JatekosAlice

Jelenleg összesen 1695 hozzászólás olvasható. in 158 subjects
Staff
 
Elena Gilbert
 
 
Katherine Pierce
Még keresett karakterek
● Szilveszteri party Tyler-Lockwood_www.kepfeltoltes.hu_ ● Szilveszteri party Tumblr_lrfvpvGFld1qknye3_www.kepfeltoltes.hu_ ● Szilveszteri party Img-thing_www.kepfeltoltes.hu_ ● Szilveszteri party Tvd-elijah-012712_www.kepfeltoltes.hu_ ● Szilveszteri party Kol__s_Physical_Appearance_www.kepfeltoltes.hu_
Legutóbbi témák
» Falls Motel
● Szilveszteri party EmptyVas. Márc. 03, 2013 12:53 pm by ✝ + Vezetéknév

» ✝ + Vezetéknév
● Szilveszteri party EmptyVas. Márc. 03, 2013 12:51 pm by Lorena Byron

» Simon Balázs ::Vámpír::
● Szilveszteri party EmptySzomb. Feb. 16, 2013 8:08 am by Simon Balázs

» Játékostárs kereső
● Szilveszteri party EmptyVas. Feb. 03, 2013 10:51 pm by Marcus Aquvinsur

» 3872 Curse of the past
● Szilveszteri party EmptyHétf. Okt. 01, 2012 4:39 am by Xiara Mendez

» Diariesfour
● Szilveszteri party EmptyVas. Aug. 05, 2012 12:11 am by Damon Salvatore

» Night Club
● Szilveszteri party EmptyPént. Jún. 22, 2012 2:11 am by Xiara Mendez

» Kedvenc zenéim
● Szilveszteri party EmptyPént. Jún. 22, 2012 1:08 am by Katherine Pierce

» 1860-ból fent maradt kilátó
● Szilveszteri party EmptyPént. Jún. 22, 2012 12:10 am by Caroline Forbes

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) Szomb. Dec. 16, 2017 12:48 pm-kor volt itt.
chat

 

 ● Szilveszteri party

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert
✘ Staff
✘ Staff
Elena Gilbert


✘ hozzászólások száma : 226
✘ regisztráció : 2011. Dec. 22.
✘ kor : 30
✘ tartózkodási hely : • Mystic Falls •

● Szilveszteri party Empty
TémanyitásTárgy: ● Szilveszteri party   ● Szilveszteri party EmptyPént. Dec. 30, 2011 1:28 pm

● Szilveszteri party Happy-new-year+2012
Vissza az elejére Go down
https://bloodydiaries.hungarianforum.com
Katherine Pierce
✘ Staff
✘ Staff
Katherine Pierce


✘ hozzászólások száma : 285
✘ regisztráció : 2011. Dec. 23.
✘ kor : 548
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

● Szilveszteri party Empty
TémanyitásTárgy: Re: ● Szilveszteri party   ● Szilveszteri party EmptySzomb. Dec. 31, 2011 4:56 am

Mindenkinek Wink

Hallottam így a városban jövet-menet, hogy valamilyen szilveszteri party lesz. Az volt az egyetlen bökkenő, hogy nem tudtam, hogy hol. Így hát utánajártam. Mikor megtudtam, az volt az első dolgom, hogy keressek valami irtó dögös ruhát estére. Elszaladtam egy butikba, ahol gyönyörű ruhák voltak. Némelyik dögös is, úgyhogy bementem választani. Hamar ki is szemeltem a legjobbat, aztán felpróbáltam. Nagyon jó volt, mintha rám öltötték volna, így hát meg is vettem. Elég gyorsan telt az idő, úgyhogy utána siettem vissza a Salvatore házhoz-ugyanis ott lakom-és kicsinosítottam magam. Felvettem a ruhát, megcsináltam a hajam, aztán kisminkeltem magam. Most kivételesen a hajamat nem vasaltam ki, hanem hagytam göndörnek. Jó móka egypárszor Elenának kiadni magam, de egy idő után unalmas. Mikor kész lettem, elindultam a partyra. Nem nagyon érdekelt az, hogy furcsának találják, ha "két Elena" van ott. Így hát csak céltudatosan mentem. Mikor megérkeztem, megpillantottam az embereket. De az utam viszont egyből az italokhoz vezetett. Valami erőset akartam, nem nagy dolgot. Közben az egyik szemem viszont az ismerős arcokat kereste, mint például Elena, Damon, stb. Viszont csak Elenát láttam meg.
-Ha Elena itt van, akkor biztosan a többiek is itt vannak valahol.
Aztán megfogtam egy pohárkát, a tartalma pedig pezsgő volt, aztán mentem, amerre láttam.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
✘ Staff
✘ Staff
Elena Gilbert


✘ hozzászólások száma : 226
✘ regisztráció : 2011. Dec. 22.
✘ kor : 30
✘ tartózkodási hely : • Mystic Falls •

● Szilveszteri party Empty
TémanyitásTárgy: Re: ● Szilveszteri party   ● Szilveszteri party EmptySzer. Jan. 04, 2012 5:57 am

● Szilveszteri party Tumblr_lx39jwGRiH1r01u0go1_500
Boldog új évet - Caroline

Bizonytalanul bicegtem be magassarkúmba a túlzsúfolt terembe. Egyenlőre nem sok ismerős alakot pillanthattam meg, legfeljebb csak látásból találkoztam össze egyesekkel. Akármennyire is felszabadultnak kellett volna éreznem magam, nem ment. Mindennél jobban vártam Caroline megérkezését. Rossz előérzet fogott el, kellemetlen érzés, és a rövid, szűk ruha ez kicsit sem tolerálta. Azt sem tudtam fentről, vagy lentről mutassak többet, és ez az egész csak még jobban feszített a helyzeten. Habár nem voltak ilyesfajta alkalmakra öltözékeim, még sem volt a legjobb döntés Jenna régi szekrényében turkálni. Maga a kutakodás, és az ismerős illatok is felkavaróak voltak. Jobb kezem ujján kezdtem eljátszadozni gyűrűmmel egy kis unalom elterelő ként, bár inkább csak nevetséges látványt nyújtottam. Tekintetemmel kíváncsian mértem fel az arcokat, ahol egy idő után felbukkant egy igazán ismerős lélek. Katherine.
- Ennek nem lesz jó vége. - dörmögtem magamnak, majd mielőtt összefuthatott volna tekintetünk háttal fordultam. Sietve kaptam ki retikülömből a mobilt, majd pár betűt kezdtem el pötyögni Damonnek az esetről. Nem akartam minden problémámat rásózni, de ez nem csak engem érintett, abban reménykedtem ,hogy jelenlétével legalább egy kis megfélemlítési előnyt nyerhetek vele. Közben néha-néha felkaptam fejem a bejárati ajtó felé, hátha megérkezik barátnőm.
Vissza az elejére Go down
https://bloodydiaries.hungarianforum.com
Caroline Forbes
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Caroline Forbes


✘ hozzászólások száma : 285
✘ regisztráció : 2011. Dec. 25.
✘ kor : 31
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

● Szilveszteri party Empty
TémanyitásTárgy: Re: ● Szilveszteri party   ● Szilveszteri party EmptySzer. Jan. 04, 2012 7:29 am

● Szilveszteri party Tumblr_lhrfu4r5Ty1qcljxso1_500
Happy New Year! - Elena

Miközben hazamentem egyre inkább szimpatikussá vált Elena ötlete. Rég voltam bulizni, kikapcsolódni. Egy kis időre el szeretném felejteni a problémáimat. Még Karácsonyra is ez volt az egyetlen egy kérésem, de sajnos ez percnyi nyugalom sem adatott meg nekem. A Salvatorék Mystic Fallsba érkezése óta felfordult az életem. Már nem árt egy kis pihenés.
Összekapartam valami partycuccot, feldobtam egy laza sminket, csak hogy a sápadtságomat eltakarjam, és indultam is a bulira. Az ajtóban találkoztam jó pár ismerőssel, akik szívesen ütötték el az időt beszélgetéssel. Engem is odahúztak és vagy egy negyed órán át hallgattam a hülyeségeket. Régen én is hozzájuk tartoztam. Órákon át képes voltam beszélni a semmiről. Viszont tudtam, hogy Elena vár rám és nagyon ideges lesz, ezért valahogy elkeveredtem a társaságtól. Beérve a buliba körbenéztem, hogy merre lehet a barátnőm. Meg is találtam. Láttam, hogy ír valamit és ijedt arcot is vágott, így a normálisnál kicsit gyorsabban mentem oda hozzá.
- Mi a baj? - kérdeztem aggódva Elenát - Történt valami?
Nem is kellett sokat várnom a válaszra, mert úgy 2 óránál megláttam Katherinet.
- Csodás! Már csak ez hiányzott!
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
✘ Staff
✘ Staff
Elena Gilbert


✘ hozzászólások száma : 226
✘ regisztráció : 2011. Dec. 22.
✘ kor : 30
✘ tartózkodási hely : • Mystic Falls •

● Szilveszteri party Empty
TémanyitásTárgy: Re: ● Szilveszteri party   ● Szilveszteri party EmptyVas. Jan. 29, 2012 11:07 pm

● Szilveszteri party Tumblr_lstlpySMjj1qeey9xo1_500
Boldog új évet - Caroline

- Csak szép lassan, feltűnés nélkül. - biccentek a kijárati ajtó felé Carolinenak, ezzel jelezve .hogy semmi szükség nincs Katherine társaságára. Csupán csak egy nyugodt estét szerettem, hát olyan sokat kívántam? Bár az én életemben, jobban mondva a mi életünkbe, már egy látszólag nyugodt nap is feltűnően gyanús.
Magam után kezdtem ráncigálni barátnőmet, közbe tekintetem mindvégig a hasonmáson tartva. Ahogy Car makacsságát ismerem, legszívesebben odamenne és a fejéhez vágná ,hogy nem szívesen látjuk erre felé, de ezzel az egész party sorsa megpecsételődne. Ha visszagondolok az álarcos bálra, nos az se végződött valami fényesen a mi ünneprontók miatt. Tyler átváltozott, egy lány belehalt, és nem sokon múlott ,hogy én is az ő sorsára jussak. Bár sikeresen a kriptába zártuk, kiszabadult.
Miután sikeresen eljutottunk Katherine látóteréből, mély lélegzetet véve kicsit lecsillapodtak aggodalmaim. Láttam a másikon ,hogy ő nem hagyná ennyiben, pedig muszáj volt.
- Eszedbe ne jusson. - ragadtam meg karját, majd komolyan szemeibe vontam tekintetem. - Azért jöttünk ide ,hogy jól érezzük magunkat, nem igaz? Ne tegyél azzal a kedvére ,hogy utána rohangássz egész este, és lesd minden mozzanatát.
Vissza az elejére Go down
https://bloodydiaries.hungarianforum.com
Caroline Forbes
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Caroline Forbes


✘ hozzászólások száma : 285
✘ regisztráció : 2011. Dec. 25.
✘ kor : 31
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

● Szilveszteri party Empty
TémanyitásTárgy: Re: ● Szilveszteri party   ● Szilveszteri party EmptyHétf. Jan. 30, 2012 4:04 am

● Szilveszteri party Tumblr_lhrfu4r5Ty1qcljxso1_500
Happy New Year! - Elena

Elena, miután végzett az üzenettel, biccentett az ajtó felé és ellenállást nem tűrően vitt magával ki az épületből.
- Elena! - szóltam közben rá, de tántorítatlanul ment előre.
Legszívesebben leütöttem volna és rárontottam volna Katherinere, hogy húzzon el innen, de Elena mégis csak a barátnőm.
Mikor kiértünk figyelmeztetően nézett rám, hogy eszembe se jusson visszamenni.
- Elena ezt most ugye nem gondolod komolyan?! Akár hányszor ide jön, mindig bajt csinál. Ki tudja mit talált ki most! Lehet, hogy éppen a desszertnél tart és mi meg hagyjuk békén? Néha egyáltalán nem értelek! És mellesleg csak miatta menjünk el a partiról? Csak azért ne érezzük jól magunkat, mert Miss Egoista megtisztelt minket a jelenlétével? Ez a baj velünk, hogy úgy ugrunk, ahogy ő fütyül! De nekem ebből elegem van! Ki ő, hogy megmondja, mikor mit csinálhatok? Az életemet én irányítom, nem pedig Katherine, vagy bárki más!
Ezzel hátat fordítottam Elenának és az ajtó felé indultam. Így visszagondolva, elégé nyersen fogalmaztam, és hát...dühösen beszéltem a barátnőmmel. Félúton megálltam és bocsánatkérően néztem vissza rá.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
✘ Staff
✘ Staff
Elena Gilbert


✘ hozzászólások száma : 226
✘ regisztráció : 2011. Dec. 22.
✘ kor : 30
✘ tartózkodási hely : • Mystic Falls •

● Szilveszteri party Empty
TémanyitásTárgy: Re: ● Szilveszteri party   ● Szilveszteri party EmptyPént. Feb. 17, 2012 4:19 am

LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
https://bloodydiaries.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





● Szilveszteri party Empty
TémanyitásTárgy: Re: ● Szilveszteri party   ● Szilveszteri party Empty

Vissza az elejére Go down
 
● Szilveszteri party
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries || a szerepjáték :: ▌MYSTIC FALLS ▌ :: Bálok, rendezvények-
Ugrás: