The Vampire Diaries || a szerepjáték
Üdv köztünk idegen! (:
Regisztrálj oldalunkra, és fedezd fel Mystic Falls izgalmas mindennapjait. Amit garantálunk: remek társaság; tehetséges írók; unalom űzök, játékok, vetélkedők.
Csak rajtad áll. (:
The Vampire Diaries || a szerepjáték
Üdv köztünk idegen! (:
Regisztrálj oldalunkra, és fedezd fel Mystic Falls izgalmas mindennapjait. Amit garantálunk: remek társaság; tehetséges írók; unalom űzök, játékok, vetélkedők.
Csak rajtad áll. (:
The Vampire Diaries || a szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries || a szerepjáték

● Egy hely ahol te írod a történelmet, ahol a magad útjára terhelheted Mystic Falls lakosait. ●
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Üdvözlünk a Bloody Diariesen. Az oldal, a már nagy sikernek örvendő  The Vampire Diaries című sorozattal  foglalkozik, vagyis annak szerepjátékával.  Nézz szét, és érezd magad Mystic Fallsban.

Cannon lista Szabályzat   Karakterlap minta

Statistics
Összesen 38 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: JatekosAlice

Jelenleg összesen 1695 hozzászólás olvasható. in 158 subjects
Staff
 
Elena Gilbert
 
 
Katherine Pierce
Még keresett karakterek
Tantermek                                                               Tyler-Lockwood_www.kepfeltoltes.hu_ Tantermek                                                               Tumblr_lrfvpvGFld1qknye3_www.kepfeltoltes.hu_ Tantermek                                                               Img-thing_www.kepfeltoltes.hu_ Tantermek                                                               Tvd-elijah-012712_www.kepfeltoltes.hu_ Tantermek                                                               Kol__s_Physical_Appearance_www.kepfeltoltes.hu_
Legutóbbi témák
» Falls Motel
Tantermek                                                               EmptyVas. Márc. 03, 2013 12:53 pm by ✝ + Vezetéknév

» ✝ + Vezetéknév
Tantermek                                                               EmptyVas. Márc. 03, 2013 12:51 pm by Lorena Byron

» Simon Balázs ::Vámpír::
Tantermek                                                               EmptySzomb. Feb. 16, 2013 8:08 am by Simon Balázs

» Játékostárs kereső
Tantermek                                                               EmptyVas. Feb. 03, 2013 10:51 pm by Marcus Aquvinsur

» 3872 Curse of the past
Tantermek                                                               EmptyHétf. Okt. 01, 2012 4:39 am by Xiara Mendez

» Diariesfour
Tantermek                                                               EmptyVas. Aug. 05, 2012 12:11 am by Damon Salvatore

» Night Club
Tantermek                                                               EmptyPént. Jún. 22, 2012 2:11 am by Xiara Mendez

» Kedvenc zenéim
Tantermek                                                               EmptyPént. Jún. 22, 2012 1:08 am by Katherine Pierce

» 1860-ból fent maradt kilátó
Tantermek                                                               EmptyPént. Jún. 22, 2012 12:10 am by Caroline Forbes

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) Szomb. Dec. 16, 2017 12:48 pm-kor volt itt.
chat

 

 Tantermek

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Katherine Pierce
✘ Staff
✘ Staff
Katherine Pierce


✘ hozzászólások száma : 285
✘ regisztráció : 2011. Dec. 23.
✘ kor : 548
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

Tantermek                                                               Empty
TémanyitásTárgy: Tantermek    Tantermek                                                               EmptySzomb. Dec. 24, 2011 4:56 am

Tantermek                                                               921tanterem


Na miket tudtok ide alkotni...
Vissza az elejére Go down
Xiara Mendez
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Xiara Mendez


✘ hozzászólások száma : 63
✘ regisztráció : 2012. Apr. 19.
✘ tartózkodási hely : MF

Tantermek                                                               Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tantermek    Tantermek                                                               EmptyKedd Május 08, 2012 5:14 am

Deborah and Xiara

Meguntam azt, hogy kimaradjak az élet folyásából! Nem vagyok túl öreg, vagyis nem nézek ki öregnek...ugyan az a 99 év nem is olyan borzadály! No de mégis az iskola az iskola s hát az igazgató is megmondta, hogy fontos be illeszkedni a közösségbe. Evvel egyet is értek olyan téren, hogy legalább elterelem figyelmemet esti álmomról. Halk kopogással állok meg azon terem ajtaja előtt, mely túloldalon tartja ismeretlen osztály társaimat. A zsivaj jelzi, hogy nem törődtek bele, hogy lassan kezdetét veszi első órájuk.
- Na jó..- sóhajtok s lenyomom a kilincset. Egyre csak növekszik a rés , amin keresztül egy élettel teli közösséget pillanthatok meg.
~Aj.. rég voltam diák.. hajaj.. csak ne bukjak le..~ villantok bátortalan mosolyt bentiek felé.
Szabad kezemmel beletúrok zavartan hullámos hajtincseim sokaságába s ezt követően megigazítom narancs sárga bő ujjú nyárias felsőmet, melynek mély szabású nyak ívét sárga flittek övezik.
- Sziasztok!- köszönök feléjük.
~Egek.. de rég is voltam diák... ~ ismerem el s nézelődve keresek egy még szabad padot, ahova le telepedhetek. Nem érzem magamat kirívónak.. hiszen ők is eléggé szabadosan öltöznek..és nem baj ha követem picit a divatot. Elvégre a farmer, amit nadrágban hordok még tartja magát a trendi cuccok között.
-Hm.. hova is üljek...- gondolkodom... de végül sárga anyagú táskám egy , a hátsó sorban árválkodó padon terem, s én annak székére ülök le. Hallom hogy súgnak össze a többiek akik valamennyi figyelemre méltattak.
~ Na jó.. ez nem lesz egyszerű.~ sütöm le szemeimet órarendemre amit lefénymásoltak nekem.
Nem szándékozom itt is magányba süppedni s folyton balsejtelmeket sugalló jeleket keresni. Már az megnyugtat, hogy tömegben vagyok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tantermek                                                               Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tantermek    Tantermek                                                               EmptyKedd Május 08, 2012 5:36 am

Xiara & Deb

Ki hitte volna, hogy amint beteszem a városba a lábamat, nem a szórakozóhely lesz az első hely amit meglátogatok, hanem az iskola? Kifújtam a levegőmet, és ide-oda kapkodtam a fejemet, keresve egy nyamvadt parkolóhelyet, de sehol se leltem. Végül megtaláltam, és leparkoltam fekete Jeep-pemmel. Amint kitettem a lábamat a kocsiból (ami nem hétköznapi) máris megbámultak. Kaptam a megjegyzéseket, fütyüléseket. Felvettem a fekete Ray Ban-es napszemüvegemet, kiemeltem a hatalmas táskámat, és elindultam az iskola kapuja felé.
Úgy keresgéltem össze-vissza, mint egy hülye turista, aki most először jár itt. Végre megtaláltam az igazgatóit, beiratkoztam, megjegyzést tettek, hogy ne öltözzek máskor ilyen kihívóan. Végül nem érdekelt, hogy mit mondott, de felsétáltam az osztályhoz. Mély levegőt vettem mielőtt betettem a lábamat. Nem cápák, nem fognak harapni.. Csak normális, átlagos diákok lesznek velem egy osztályba.. Átléptem a küszöböt, az összes tekintete szinte rám szegődött. Mindent láttam: féltékenységet, izgalmat. Páran össze is súgtak. Fúú.. ekkora nagy szám, hogy valaki új érkezik az iskolába? Magassarkúm túl hangosan kopogott a padlón, ebben a csendes osztályban. Egy barna hajú lány mellett volt egy szabad hely. Szerencse, hogy itt is egy helyes padok vannak. Utálom, ahol együtt kell ülni egy padban.. Túl kötött. Nem köszöntem nekik, igazából nem érdekelt semmi. Valamelyik szünetbe, majd bemegyek a mosdóba és elszívok egy szál cigit, mert ezt nem bírom. A tekintetek.. Fogalmam sem volt, hogy milyen tantárgy fog jönni. Végül is a barna hajú lányhoz hajoltam.
- Szia, bocsi, nem tudnád megmondani, hogy milyen óra következik? - kérdeztem meg tőle halkan. Bár a tanulás egyáltalán nem érdekel. Tudok annyit figyelni, hogy kettessel átmenjek. Jobb úgyse kell nekem..
Vissza az elejére Go down
Xiara Mendez
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Xiara Mendez


✘ hozzászólások száma : 63
✘ regisztráció : 2012. Apr. 19.
✘ tartózkodási hely : MF

Tantermek                                                               Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tantermek    Tantermek                                                               EmptyKedd Május 08, 2012 5:50 am

Xiara & Deb

~Nocsak! ~ feszül ívbe szemöldököm, mikor fülembe csattant a magassarkú kemény talpa, mely még a folyosóról szűrődött befelé. Nyílt újra az ajtó s most minden szempár egy új, igencsak érdek feszítő jelenségre irányultak.
~Tuti, hogy nem a tanár... de megnyugtat, hogy nem én vagyok az első új diák.~ Újnak lenni okozhat némi nehézséget de ahogy rá pillantottam a másik lányra elmosolyodtam.
~ Azt hiszem ezen a napon nem csak egy régi ismerőst látok majd viszont. Sőt..lehet, hogy egy újat szerzek?~ fut ágy agyamon. De nem... az órarend igaz mutatta , hogy lesz egy biológia óra, de nem voltam benne biztos, hogy az tartja akire gondolok.
- Persze drága...- felelek nyugodtan. - Elsőre egy unalmas történelem. Remélem nem valami vén pápaszemes okostojás lesz az. - sóhajtom. Ha bár egyik kedvenc tantárgyam... mégis inkább valami látványosabbat szeretnék... rajzot.. vagy valami hasonlót.
Érzem hogy megannyi szempár méreget végig minket.
- Köszöntelek az ujjak clubjában. - teszem hozzá s az órarendet át illesztem asztalára, hogy megnézhesse...már ha nagyon érdekli.
- Sziasztok csajok.- lép asztalunk elé egy, az osztály nagy menője. Maga a laza stílusa s öltözete is erre utal. Biztos, hogy kondizik mert van izma.- Van kedvetek szünetben dumálni? - támaszkodik kettőnk padára kezeivel.
Vékony szemöldököm ívbe feszül s zselétől fényes fejét pásztázom.
~Egek.. inkább egy vadászt csókolok meg!~ harapok rózsaszínre festet ajkamba.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tantermek                                                               Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tantermek    Tantermek                                                               Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tantermek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries || a szerepjáték :: ▌MYSTIC FALLS ▌ :: Közép iskola és területe-
Ugrás: