The Vampire Diaries || a szerepjáték
Üdv köztünk idegen! (:
Regisztrálj oldalunkra, és fedezd fel Mystic Falls izgalmas mindennapjait. Amit garantálunk: remek társaság; tehetséges írók; unalom űzök, játékok, vetélkedők.
Csak rajtad áll. (:
The Vampire Diaries || a szerepjáték
Üdv köztünk idegen! (:
Regisztrálj oldalunkra, és fedezd fel Mystic Falls izgalmas mindennapjait. Amit garantálunk: remek társaság; tehetséges írók; unalom űzök, játékok, vetélkedők.
Csak rajtad áll. (:
The Vampire Diaries || a szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries || a szerepjáték

● Egy hely ahol te írod a történelmet, ahol a magad útjára terhelheted Mystic Falls lakosait. ●
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Üdvözlünk a Bloody Diariesen. Az oldal, a már nagy sikernek örvendő  The Vampire Diaries című sorozattal  foglalkozik, vagyis annak szerepjátékával.  Nézz szét, és érezd magad Mystic Fallsban.

Cannon lista Szabályzat   Karakterlap minta

Statistics
Összesen 38 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: JatekosAlice

Jelenleg összesen 1695 hozzászólás olvasható. in 158 subjects
Staff
 
Elena Gilbert
 
 
Katherine Pierce
Még keresett karakterek
Város utcái Tyler-Lockwood_www.kepfeltoltes.hu_ Város utcái Tumblr_lrfvpvGFld1qknye3_www.kepfeltoltes.hu_ Város utcái Img-thing_www.kepfeltoltes.hu_ Város utcái Tvd-elijah-012712_www.kepfeltoltes.hu_ Város utcái Kol__s_Physical_Appearance_www.kepfeltoltes.hu_
Legutóbbi témák
» Falls Motel
Város utcái EmptyVas. Márc. 03, 2013 12:53 pm by ✝ + Vezetéknév

» ✝ + Vezetéknév
Város utcái EmptyVas. Márc. 03, 2013 12:51 pm by Lorena Byron

» Simon Balázs ::Vámpír::
Város utcái EmptySzomb. Feb. 16, 2013 8:08 am by Simon Balázs

» Játékostárs kereső
Város utcái EmptyVas. Feb. 03, 2013 10:51 pm by Marcus Aquvinsur

» 3872 Curse of the past
Város utcái EmptyHétf. Okt. 01, 2012 4:39 am by Xiara Mendez

» Diariesfour
Város utcái EmptyVas. Aug. 05, 2012 12:11 am by Damon Salvatore

» Night Club
Város utcái EmptyPént. Jún. 22, 2012 2:11 am by Xiara Mendez

» Kedvenc zenéim
Város utcái EmptyPént. Jún. 22, 2012 1:08 am by Katherine Pierce

» 1860-ból fent maradt kilátó
Város utcái EmptyPént. Jún. 22, 2012 12:10 am by Caroline Forbes

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) Szomb. Dec. 16, 2017 12:48 pm-kor volt itt.
chat

 

 Város utcái

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert
✘ Staff
✘ Staff
Elena Gilbert


✘ hozzászólások száma : 226
✘ regisztráció : 2011. Dec. 22.
✘ kor : 30
✘ tartózkodási hely : • Mystic Falls •

Város utcái Empty
TémanyitásTárgy: Város utcái   Város utcái EmptySzomb. Dec. 24, 2011 2:36 am

Város utcái 00013923
Vissza az elejére Go down
https://bloodydiaries.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Város utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Város utcái   Város utcái EmptyHétf. Jan. 30, 2012 9:09 am

(Katherine Pierce)


Pár hete érkeztem meg a városba, aminek igen furcsa neve van, de azt mondták, hogy ez egy szép város. Viszont a nemrég még nyugodtságáról híres városban egyre több olyan esetet hallottam, ami rokonaimmal is történt. Amikor rájuk gondoltam, mindig úgy éreztem, sírnom kell, de mégsem tettem, hiszen megfogadtam, nem mutatom magam gyengének. Ez a város talán tartogat számomra jó dolgokat is.
Bár egyenlőre még egyedül vagyok, reméltem, hogy megismerkedek egy-két emberrel, és nem lesz olyan szörnyű az itt élés, mint gondoltam eleinte.
Elég szép idő volt ma, így bátran indultam sétálni, és benéztem pár boltba is. Aztán hazafelé indultam. Egy elég kihalt utcán sétáltam, és ekkor már kicsit az idő is lehült, ezért néha megborzongtam a hideg levegőtől.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce
✘ Staff
✘ Staff
Katherine Pierce


✘ hozzászólások száma : 285
✘ regisztráció : 2011. Dec. 23.
✘ kor : 548
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

Város utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Város utcái   Város utcái EmptyKedd Jan. 31, 2012 7:01 am

Város utcái 28285_1324732004_100_100Város utcái Xin_0404041919227291845725Város utcái 28285_1324732004_100_100

Jess

Aznap kicsit hűvös, de napos nap volt. Délelőtt csak unatkoztam, majd úgy döntöttem, hogy nem fogok egész nap a TV és az egyéb dolgok rabja lenni, aztán elindultam valamerre. Azt még akkor nem tudtam, hogy pontosan hova is, csak azt, hogy kiszabaduljak az unalomból. Mentem egy kissé furcsa utcán, de nem voltam egyedül. Egy szőkés-barnás hajú nő - de nem pontosan tudom milyen hajszínű - volt pár méterre tőlem.
Mikor egyre jobban közeledtünk egymáshoz, a lány éppen egy tócsát akart kikerülni. Sikerült is neki, viszont én ott voltam a tócsa előtt, és nekem esett. Kiesett a kezéből pár vásárlós zacskó, ami teljesen kiborult. A lány gyorsan lehajolt, hogy összeszedje a dolgait, én meg - hogy bevalljam - már kicsit éhes voltam, és csak arra tudtam gondolni, hogy milyen vacsi lehet. De persze előtte segítettem neki, és lehajoltam felvenni a dolgait.
-Szia, Kat vagyok! Téged hogy hívnak?
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Damon Salvatore


✘ hozzászólások száma : 55
✘ regisztráció : 2012. Jan. 28.
✘ kor : 179
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

Város utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Város utcái   Város utcái EmptyHétf. Márc. 12, 2012 9:39 pm

Damon and Lexi

Ahogy sétáltam a város utcáin hogy egy kicsit kiszellőztessem a fejem a tegnap kis balhé miatt Stefan-nal egyre jobban utálom már a tesót pláne hogy most már nem is lehet kezelni. Régen Lexi segített Stefan-t át pofozni a jó oldalra de amint tudjuk Lexi halót mivel én döftem át a szívét egy karóval. De ki tudta hogy ilyen fordulatot vesz hogy Stefan megint a sötét oldalt szolgálja de hát ezt is írhatom Katherine számlájára mert ez mind ő miatt volt hogy kiszabadítsam a kriptából mert Lexi elszúrhatta volna az egész tervemet amit kiagyaltam. Még a pasija majdnem ki is nyírt Georgia hanem lett volna Elena bizony már végem lett volna de hát ezért szerethető Elena is hogy még az ellenségét is megmenti de nem mindig jó vegyük például az Ősök halálát már rág vége lehetett volna az egésznek de Elena "elrontotta". Amint sétáltam az a város utcáin éreztem hogy valaki követ hátra néztem de nem láttam ott senkit ezért folytattam az utat de résen voltam hogy semmi meglepetés ne érjen engem. Elég ingerült voltam ahogy lépkedtem az úton sosem szerettem ha én vagyok a "préda" akire vadásznak. Majd egy olyan régi szellő csapott meg amit azóta nem éreztem mióta megöltem Lexi-t majd hátra pillantottam és nem volt előttem senki majd mikor folytattam volna az utat tovább előttem állt Lexi.
-Lexi. -mondtam meghökkenve hisz megöltem akit megölök az maradjon is a sírba ne keljen fel. -Te nem vagy hallót ? -kérdeztem majd az a mondat jutott eszembe na véged lesz most Damon Salvatore
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Város utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Város utcái   Város utcái EmptyHétf. Márc. 12, 2012 10:33 pm

Visszatértem Mystic Fallsba.A lényeg az, hogy segítsek Stefan-on és bosszút álljak Damon-on.Vettem pár új ruhát (persze nem pénzért megigéztem az eladót), megcsináltattam a hajam és már neki is indultam a városnak, hogy találkozzak a régi vagy esetleg új ismerőseimmel.Hallottam, hogy az Ősök visszatértek, Klaus, Elijah, a testvéreik ,sőtmég az anyjuk is Ester.Katherine felől olyanok keringtek, hogy itt van.Ennek kifejezetten örülök, mert lenne hozzá néhány szavam Stefan miatt.Ugyanis, ha ő nincs boldog emberi életet él.És ő megérdemelte volna.Minden erőmmel azon leszek, hogy akkor is, ha vámpír jó élete legyen és ne tegye tönkre senki, mint pl. Klaus, vagy Katherine és remélem Elena a segítségemre lesz.Szóval elindultam Mystic Falls utcáin, amik elég kihaltak voltak így estefelé, de én nagyon szeretem az ilyen estéket.Egyszer csak megláttam előttem a mai vacsorám.De ezt csak gondoltam ugyanis közelebbről megnézve megláttam, hogy ki az.Damon.Hallottam, hogy észrevesz ezért felugrottam egy fára, majd amint hátranézett eléugrottam.Látszott rajta, hogy megijedt, mert hiszen ő ölt meg.
-De igen halott vagyok.Legalábbis vámpír.
Tetszett ez a két mondatt így legalább arra gondoltam kérdezősködni fog, hogy hogy kerülök ide meg ilyenek.Nekem is voltak kérdéseim hozzá.
-Na és mi van az öcséddel?Javult már?
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Damon Salvatore


✘ hozzászólások száma : 55
✘ regisztráció : 2012. Jan. 28.
✘ kor : 179
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

Város utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Város utcái   Város utcái EmptyKedd Márc. 13, 2012 8:40 pm

A lány jelenléte meglepet per pillanat nem tudtam hogy minek örüljek hogy halót vagy nem mert mivel most él mindjárt én leszek halót. De hogy itt van nagy az esély hogy ki tudja Stefan-ból szedni a ripperséget és újra visszakapjuk a mártír Stefant aztán Elena örülhet. Az is meglepet hogy nem támadt meg és egy fához nyomva kitépte volna szívemet. Ő inkább elkezdett kérdezősködni lehet hogy már bejövök neki és ezért vagyok még életben.
-Azt látom hogy még vámpír vagy. -feleltem oda neki majd végigfutott a tekintettem Lexi-n.
-Stefan-nal ? inkább csak rosszabbodott a helyzet teljesen megörült.. Gondolkodtam el miket csinált Elena-val majd karrba tett kézzel beszélgettem Lexi-vel.
-Szóval most hogy itt vagy éppen és egészségesen hozzá is láthatsz hogy Stefan-t tisztába rakd. -Úgy mondtam Lexi-nek mint ha Stefan egy kisbaba lenne akinek tele van pelenkája de hát ha ez van Stefan-nal akkor ez van.
-Gondolom azért vagy itt hogy segíts Elena-nak meg Stefan-nak. -érdeklődve vártam a választ. -Vagy tévedek ? -és egy mosollyal zártam az egész kérdést. Komoly esély van arra hogy ha itt van Lexi hogy Stefan újból jó fiu legyen mint régen és Elena örülhet igaz én is örülök mert azért nekem jobban áll a rossz fiússág mint neki.
-A pasid fog neked örülni hogy visszatértél. -egy félmosolyt bevágva kíváncsian vártam a reakciót. Na és most hogyan tovább kérdeztem meg magamba mert amint észreveszem az egész estét vele fogom tölteni mert sajna Lexi-től nem nagyon tudok szabadulni még ha halót is vagy elő már nem tudom mi.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Város utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Város utcái   Város utcái EmptyKedd Márc. 13, 2012 10:32 pm

Látszott rajta a nagy meglepettség, hogy visszatértem.Abban biztos voltam, hogy még mindig nem érti az egészet, de nem is fogom neki elmesélni.Semmi kedvem hozzá.Legszívesebben kitörtem volna a nyakát aztán leszúrtam volna, mint ő engem.Azt tudom, hogy ő rosszabb körülmények között fog meghalni, mint én.Kínok között.Megtudtam, hogy Stefan még rosszabbul van és teljesen megőrült.Ez rossz hír.Ezután Damon azt mondta ”rakjam tisztába”, bizonyosan nincs vele tisztában mit is kell ilyenkor tenni.Szegény élvezze az életét amég csak lehet!
-Nem igazán azért Damon!Leginkább igen, de inkább, hogy bosszút álljak a második halálomért.
Ez azért számított a másodiknak, mivel vámpírrá válásom halállal kezdődött.Reméltem egy kicsit nagyobb félelmet látok majd rajta.Kevés kellett hozzá, hogy most azonnal megöljem.
-Igen bizonyára Lee örülni fog.Nem próbált megölni?
Nagy érdeklődéssel vártam a választ ugyanis nagyon kíváncsi voltam erre.
-Remélem még nem öltétek meg az Ősöket!Hagytatok nekem is?
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Damon Salvatore


✘ hozzászólások száma : 55
✘ regisztráció : 2012. Jan. 28.
✘ kor : 179
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

Város utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Város utcái   Város utcái EmptyPént. Ápr. 06, 2012 5:04 am

Tényleg meglepet hogy visszatért Lexi de szerintem ezt Lexi is észrevette. De hát ki nem lepődött volna meg ha egy halót visszatért. Minden mondatában érezhető hogy ki akar nyírni engem de hát csalódnék benne ha nem ezt akarná de azért szar dolog hogy engem akar megölni.
-Ezt a bosszú dolgot jegelhetnéd az Ősök halálukig. -feleltem oda Lexi-nak nem mint ha félnék csak azért jól jön az erősítés majd előjött a pasijával hogy megpróbált e ölni engem majd még az Ősök is szoba jöttek.
-Jaa. -nyújtottam el a szót. -Majd nem sikerült is neki ha Elena nem lett volna ott akkor most nem láthatnám hogy visszatértél. -mondtam neki majd egy vigyort tettem hozzá a mondat mellé.
-Ne aggódj meghagytuk mindet. -mondtam oda gúnyosan. Úgy mondja mint ha eltudná őket intézni hát nekünk nem sikerült nem hogy neki. -Tudod lett volna alkalmunk megölni őket kétszer is, csak egyszer Stefan cseszte el egyszer meg Elena az Elijah-ért érzett baráti kötelék miatt. -meséltem el Lexi-nek aprólékosan na meg a lényeget.
-Szerintem már hozzá is láthatsz Stefan tisztába tevéséhez. -imádom ezt a jelzőt mondani Stefan-ra xd.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Város utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Város utcái   Város utcái Empty

Vissza az elejére Go down
 
Város utcái
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Város háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries || a szerepjáték :: ▌MYSTIC FALLS ▌ :: Belváros-
Ugrás: