The Vampire Diaries || a szerepjáték
Üdv köztünk idegen! (:
Regisztrálj oldalunkra, és fedezd fel Mystic Falls izgalmas mindennapjait. Amit garantálunk: remek társaság; tehetséges írók; unalom űzök, játékok, vetélkedők.
Csak rajtad áll. (:
The Vampire Diaries || a szerepjáték
Üdv köztünk idegen! (:
Regisztrálj oldalunkra, és fedezd fel Mystic Falls izgalmas mindennapjait. Amit garantálunk: remek társaság; tehetséges írók; unalom űzök, játékok, vetélkedők.
Csak rajtad áll. (:
The Vampire Diaries || a szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries || a szerepjáték

● Egy hely ahol te írod a történelmet, ahol a magad útjára terhelheted Mystic Falls lakosait. ●
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Üdvözlünk a Bloody Diariesen. Az oldal, a már nagy sikernek örvendő  The Vampire Diaries című sorozattal  foglalkozik, vagyis annak szerepjátékával.  Nézz szét, és érezd magad Mystic Fallsban.

Cannon lista Szabályzat   Karakterlap minta

Statistics
Összesen 38 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: JatekosAlice

Jelenleg összesen 1695 hozzászólás olvasható. in 158 subjects
Staff
 
Elena Gilbert
 
 
Katherine Pierce
Még keresett karakterek
*** Farsangi buli *** - Page 2 Tyler-Lockwood_www.kepfeltoltes.hu_ *** Farsangi buli *** - Page 2 Tumblr_lrfvpvGFld1qknye3_www.kepfeltoltes.hu_ *** Farsangi buli *** - Page 2 Img-thing_www.kepfeltoltes.hu_ *** Farsangi buli *** - Page 2 Tvd-elijah-012712_www.kepfeltoltes.hu_ *** Farsangi buli *** - Page 2 Kol__s_Physical_Appearance_www.kepfeltoltes.hu_
Legutóbbi témák
» Falls Motel
*** Farsangi buli *** - Page 2 EmptyVas. Márc. 03, 2013 12:53 pm by ✝ + Vezetéknév

» ✝ + Vezetéknév
*** Farsangi buli *** - Page 2 EmptyVas. Márc. 03, 2013 12:51 pm by Lorena Byron

» Simon Balázs ::Vámpír::
*** Farsangi buli *** - Page 2 EmptySzomb. Feb. 16, 2013 8:08 am by Simon Balázs

» Játékostárs kereső
*** Farsangi buli *** - Page 2 EmptyVas. Feb. 03, 2013 10:51 pm by Marcus Aquvinsur

» 3872 Curse of the past
*** Farsangi buli *** - Page 2 EmptyHétf. Okt. 01, 2012 4:39 am by Xiara Mendez

» Diariesfour
*** Farsangi buli *** - Page 2 EmptyVas. Aug. 05, 2012 12:11 am by Damon Salvatore

» Night Club
*** Farsangi buli *** - Page 2 EmptyPént. Jún. 22, 2012 2:11 am by Xiara Mendez

» Kedvenc zenéim
*** Farsangi buli *** - Page 2 EmptyPént. Jún. 22, 2012 1:08 am by Katherine Pierce

» 1860-ból fent maradt kilátó
*** Farsangi buli *** - Page 2 EmptyPént. Jún. 22, 2012 12:10 am by Caroline Forbes

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) Szomb. Dec. 16, 2017 12:48 pm-kor volt itt.
chat

 

 *** Farsangi buli ***

Go down 
+3
Caroline Forbes
Stephanie Johnson
Katherine Pierce
7 posters
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert
✘ Staff
✘ Staff
Elena Gilbert


✘ hozzászólások száma : 226
✘ regisztráció : 2011. Dec. 22.
✘ kor : 30
✘ tartózkodási hely : • Mystic Falls •

*** Farsangi buli *** - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: *** Farsangi buli ***   *** Farsangi buli *** - Page 2 EmptyHétf. Feb. 20, 2012 6:58 am

*** Farsangi buli *** - Page 2 Tumblr_lzp72hC6mF1qdtlxmo1_250 *** Farsangi buli *** - Page 2 Tumblr_lzp72hC6mF1qdtlxmo4_250
Farsangi bál ~ Stefan & Elena


Mikor az ütőeremhez hajolt, megborzongtam. Minden egyes szavától egyre jobban szorult össze tüdőm. Nem volt számomra meglepő ,hogy ismételten a bosszúszomja foglalkoztatja, de attól még fájt. Valóban minden emberség elveszett belőle? Nem. Kizárt, hogy megbékéljek ezzel a tudattal.
- Ne félj Stefan, valahogy éreztem ,hogy...nem miattam vagy itt. - hangom keserűen csengett. Egy közeledő pincért pillantottam meg, aki kezében egy tálca pezsgőt szolgált a vendégek részére. Lekaptam egy poharat róla, majd egyszerűen biccentettem. Nem volt szándékom mikor ideértem holtrészegen távozni a partyról, de kizárt ,hogy egy kis segítség nélkül túlélném lelkileg az estét.
- Damonnel remekül megvagyunk. - tekintetemet mellkhasára vontam. Tudtam ,hogy hagynom kell elengedni ezt a témát. Minden érzelmet próbáltam elfojtani bennem ami az érzékenységemre mutatott volna. Valahogy fontosnak éreztem ,hogy erősnek tűnjek a férfi szemében.
- Mond csak, egyáltalán mi értelme van így az életednek? Ha sikerül bosszút állnod Klauson, mit fogsz tenni? Mert ha így folytatod, mindenkit elvesztesz aki még egy kicsit is kitart melletted. - ismét zöldes kék szemeibe mélyedtem, majd nyeltem egyet.
Vissza az elejére Go down
https://bloodydiaries.hungarianforum.com
Stefan Salvatore
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Stefan Salvatore


✘ hozzászólások száma : 58
✘ regisztráció : 2012. Feb. 09.
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls(jelenlegi megálló)

*** Farsangi buli *** - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: *** Farsangi buli ***   *** Farsangi buli *** - Page 2 EmptyHétf. Feb. 20, 2012 7:39 am

Elena&Stefan
Farsangi buli

Azért elmosolyodtam; széles vigyorgás volt, ami Elena szívének ijedt dobogása miatt, majd a vérének zavarodott pumpálásának hangja okozott. Az arca mindent elárult. Még mindig az önjelölt megmentési akciómat tervezgette és volt egy halvány gyanúm, hogy a bátyám, mint talpig férfi azzal eteti, hogy miattam segít neki benne. Damon ért a manipuláláshoz, de valószínűleg Elena már annyira ismeri, hogy megfeledkezett róla, hogy magán is észrevegye a hatását.
Váratlanul Elena lekapott egy pezsgővel teli poharat és felhajtotta a tartalmát. Sejtelmes, féloldalas mosollyal kísértem végig a mozdulatát. - Látom, gátlástalanabbul fogyasztass alkoholt, de tetszik. Remélem nem a megjelenésem váltotta ki. - De a mosolyom hervataggá lett, mikor bejelentette Damonnel tökéletesen elvannak. Lévén, hogy a mondat többértelmű nem mutattam, hogy bármi jellegű hatással lett volna rám. Egyedül csak attól tartottam, hogy a lány anélkül is észrevenné a burkoltságom, hogy én megpróbálom eltakarni...
- Nos, - meghátráltam a kérdése hallatán, de csak egy tizedmásodpercre. - vannak ötleteim, hogy hogyan töltsem az öröklét kicsit sem unalmas mindennapjait, lásd, Chicago. De - felemeltem okfejtésem jeléül a mutatóujjamat - Nehogy azt mondd, hogy itt bárki kitartott mellettem azok után, hogy kiderült "ripper" lettem? - mondtam vádlón. - Ha jól látom, márpedig hallani biztosan, hogy mit sustorognak az iskolatársaid, a szülők, szomszédok, a város szennye pora. Bárki aki tudja, hogy vámpír vagyok retteg és rémüldözik a gondolattól, hogy velem látnak - beszívtam élesen a levegőt. - És a kedves tudatlan társaság, a város másik fele? A hírtelenszerű lelépésem.. Áh! Ismerjük a drámát. - Újabbat kortyoltam, majd felvontam a szemöldököm, hogy ő is kér -e még.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
✘ Staff
✘ Staff
Elena Gilbert


✘ hozzászólások száma : 226
✘ regisztráció : 2011. Dec. 22.
✘ kor : 30
✘ tartózkodási hely : • Mystic Falls •

*** Farsangi buli *** - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: *** Farsangi buli ***   *** Farsangi buli *** - Page 2 EmptySzer. Feb. 22, 2012 5:19 am

*** Farsangi buli *** - Page 2 Tumblr_lzp72hC6mF1qdtlxmo1_250 *** Farsangi buli *** - Page 2 Tumblr_lzp72hC6mF1qdtlxmo4_250
Farsangi bál ~ Stefan & Elena



Akaratlanul is hangos felszisszenés tört ki belőlem a férfi mondatait hallgatva. Hirtelen elkapva tekintetem alsó ajkamba haraptam, majd amikor kitette a mondandója végére a pontot lassan visszavontam.
- Igenis kitartottunk melletted Stefan. Szerinted mégis miért kutattunk utánad fél éven át a testvéreddel, szórakozásból? - kicsit hangosabban nyilvánultam meg, mint ahogy kellett volna, így pár tékozló tekintet ránk szegődött. Ismét belekortyoltam a pezsgőmbe, majd megnyugtatva magam vettem újra egy mély lélegzetet.
- Nézd - léptem egyet felé, majd a szabad ujjaim közé fogtam kezét - tudod ,hogy sosem érdekelt az ,hogy mit gondolnak mások. De te választottad magadnak ezt az utat, amin most jársz. - elengedtem gyengéden, visszahelyezkedtem a z előző pozíciómba. Ha jobban belegondolok, azelőtt sosem gondoltam volna ,hogy eddig fajulnak a dolgok. Mennyit változott az életem 2 év leforgása alatt. Ki hitte volna, hogy az állandóan naplóját búvó kislányból egyszer természetfeletti erőkkel küzdő hasonmás lesz.
Vissza az elejére Go down
https://bloodydiaries.hungarianforum.com
Damon Salvatore
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Damon Salvatore


✘ hozzászólások száma : 55
✘ regisztráció : 2012. Jan. 28.
✘ kor : 179
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

*** Farsangi buli *** - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: *** Farsangi buli ***   *** Farsangi buli *** - Page 2 EmptySzer. Feb. 22, 2012 7:42 pm

Miután be értünk a bál terembe Mellisa egyből egy másik fickóhoz ment. Aztán a bálon oda jött hozzám hogy "sókat változtam meg hogy nem vagyok idős ilyen partikra bla bla bla"
Katherine rész.
-Ja sokat változtam most legalább nem kell utánad ugráljak.
-jelentettem ki neki majd szét néztem ki van itt.
-De te elégé öreg vagy már attól hogy van rajtad smink attól látszik a ránc a szemed alatt. -tudom hogy a vámpíroknak nincs ránca csak azért ezt oda vágtam neki rágódjon rajta. Majd elment egy fickó-hoz aki a falat támasztva nézte hogy mi folyik itt.

Bonnie rész.
Katherine után Bonnie lépet ide hozzám aki megkérdezte hogy vagyok meg hogy hogy itt vagyok ezen a party-n még azt is mondta hogy milyen jól nézek ki.
-Szia amint látod elég jól vagyok.
-Eljöttem egy kicsit bulizni nem volt kedvem otthon ülni és iszogatni. -feleltem neki aztán végig futott a szemem a lányom milyen jól ki öltözött.
-Áá azért te is kitettél magadért.
mondtam el neki majd láttam hogy Elena be toppan a terembe majd 5 perc múlva halódtam hogy Stefan-nal beszélget ki hallgattam a beszédüket.
-Most megyek van egy kis tánc ügyem Elena-val.
mondtam Bonnie-nak és ott hagytam. Aztán oda lépkedtem Elena-hoz mert eleget kínozta már a szavaival.

Stefan rész.

-Látom visszajöttél.
-néztem a tesó-ra. Jó a cucc ami rajtad van de most elrabolom Elena-t. -Feleltem a tesónak majd Elena-ra néztem.

Elena rész.
-Szabad a kezedet ?
-kérdeztem meg udvariasan és mosolyogva hogy nagyobb sikerem legyen.


Vissza az elejére Go down
Stefan Salvatore
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Stefan Salvatore


✘ hozzászólások száma : 58
✘ regisztráció : 2012. Feb. 09.
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls(jelenlegi megálló)

*** Farsangi buli *** - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: *** Farsangi buli ***   *** Farsangi buli *** - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 23, 2012 6:36 am

Elena&Stefan + Damon

Farsangi buli

Nem számítottam rá, hogy Elena-t ilyen korán kellett látnom és nem éreztem magam teljesen felkészültnek erre a beszélgetésre, még akkor is, ha tudtam, hogy be fog következni. Arra a tekintetre gondoltam, ahogy akkor nézett rám, mikor a másik lakásomban láttuk egymást és annyira rémült és bizakodó volt egyszerre. Klaus még az irányítása alatt tartott és szöget ütött a félelem a szívemben, hogy lelepleződhet. Jó lett volna egy pillanatra visszarepülni oda. Csak egy percre, hogy ne kelljen látnom a mostani, megtörtebb, kevésbé ártatlan arcát, főként, mikor rám néz.
- Fölösleges volt. - Ekkor megfogta a kezem és összekulcsolta az ujjainkat. Megfeszültem és a szemébe néztem. - Jól mondtad - egy ideig még éreztem bőrének ismerős tapintását, majd elhúztam a kezem és a zsebembe süllyesztettem. - én választottam és engem is megváltoztattak. - Mint végszóra Damon jelent meg. Berögzött mosolya az arcán terpeszkedett és engem üdvözölve végül Elenához fordult, hogy lekérje táncolni.
- Nem akarnád az első táncod a most érkezőnek adni, Elena? - Azt hiszem itt volt az első, furcsa, hogy rögtön ilyen kevés idő után, igazi mosolyom. Felé nyújtottam a kezem. Vártam, hogy döntsön miközben a fejembe egy kellemetlen gondolat kúszott be: Ez a választás most piszkosul kétértelmű...
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
✘ Staff
✘ Staff
Elena Gilbert


✘ hozzászólások száma : 226
✘ regisztráció : 2011. Dec. 22.
✘ kor : 30
✘ tartózkodási hely : • Mystic Falls •

*** Farsangi buli *** - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: *** Farsangi buli ***   *** Farsangi buli *** - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 23, 2012 6:59 am

*** Farsangi buli *** - Page 2 Tumblr_lzp72hC6mF1qdtlxmo1_250 *** Farsangi buli *** - Page 2 Tumblr_lzp72hC6mF1qdtlxmo4_250
Farsangi bál ~ Stefan & Elena & Damon



Meglepve fordultam az ismerős hang felé, aki mellettünk termett. Damon.. Habár nem épp zökkenő mentes a kapcsolatunk manapság a Rebekahval történtek miatt, áldásom rá ,hogy megjelent és félbeszakította a beszélgetésünket Stefannal .Tudtam ,hogy nem lesz kedvező vége, és még nem jött annak az ideje ,hogy megvitassuk ezeket a dolgokat. A farsang a szórakozásról és a kikapcsolódásról szól, nem szerelmi szálak ki goboncolásáról. Kissé feszülten biccentettem Stefan felé, érzéktelen arccal. Fájt amit mondott, és mindennél jobban fáj amiket tett. Zavartan pislogtam a két kézfejre, éreztem ahogy lábaim megremegnek. Továbbra is őt figyelve fektettem bele tenyerem Damonébe, majd a másik Salvatorera siklott a tekintetem. Magam sem tudom, miért így alakult a döntésem, de bármi is legyen az, ennyit kiérdemelt Stefan. Letettem a pezsgőspoharat a kezemből, a táncparkett felé vezetett elvegyülve a tömegben. Kicsit oldva magamba a hangulat egy halványka mosollyal néztem a férfi szempárjába mikor megálltunk.
- Valahogy éreztem ,hogy ez az este sem lesz átlagos. - motyogtam, majd kicsit megszorítva Damon kezét, elengedtem azt. Furkált a lelkiismeret, de úgy érzem ez esetben jól döntöttem. Szívem már már hallhatóan kalapált. Elfogott a rossz előérzet, tudtam ,hogy nem hiába. Egy rózsaszín estélyit viselő, barna göndör fürtökkel rendelkező nőre lettem figyelmes. Mintha csak tükörbe pillantottam volna, de sajnos...
- Katherine itt van?! - emeltem meg enyhén hangomat.
Vissza az elejére Go down
https://bloodydiaries.hungarianforum.com
Katherine Pierce
✘ Staff
✘ Staff
Katherine Pierce


✘ hozzászólások száma : 285
✘ regisztráció : 2011. Dec. 23.
✘ kor : 548
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

*** Farsangi buli *** - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: *** Farsangi buli ***   *** Farsangi buli *** - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 01, 2012 8:24 am

LEZÁRVA!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





*** Farsangi buli *** - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: *** Farsangi buli ***   *** Farsangi buli *** - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
*** Farsangi buli ***
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries || a szerepjáték :: ▌MYSTIC FALLS ▌ :: Bálok, rendezvények-
Ugrás: