The Vampire Diaries || a szerepjáték
Üdv köztünk idegen! (:
Regisztrálj oldalunkra, és fedezd fel Mystic Falls izgalmas mindennapjait. Amit garantálunk: remek társaság; tehetséges írók; unalom űzök, játékok, vetélkedők.
Csak rajtad áll. (:
The Vampire Diaries || a szerepjáték
Üdv köztünk idegen! (:
Regisztrálj oldalunkra, és fedezd fel Mystic Falls izgalmas mindennapjait. Amit garantálunk: remek társaság; tehetséges írók; unalom űzök, játékok, vetélkedők.
Csak rajtad áll. (:
The Vampire Diaries || a szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries || a szerepjáték

● Egy hely ahol te írod a történelmet, ahol a magad útjára terhelheted Mystic Falls lakosait. ●
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Üdvözlünk a Bloody Diariesen. Az oldal, a már nagy sikernek örvendő  The Vampire Diaries című sorozattal  foglalkozik, vagyis annak szerepjátékával.  Nézz szét, és érezd magad Mystic Fallsban.

Cannon lista Szabályzat   Karakterlap minta

Statistics
Összesen 38 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: JatekosAlice

Jelenleg összesen 1695 hozzászólás olvasható. in 158 subjects
Staff
 
Elena Gilbert
 
 
Katherine Pierce
Még keresett karakterek
Simon Balázs ::Vámpír:: Tyler-Lockwood_www.kepfeltoltes.hu_ Simon Balázs ::Vámpír:: Tumblr_lrfvpvGFld1qknye3_www.kepfeltoltes.hu_ Simon Balázs ::Vámpír:: Img-thing_www.kepfeltoltes.hu_ Simon Balázs ::Vámpír:: Tvd-elijah-012712_www.kepfeltoltes.hu_ Simon Balázs ::Vámpír:: Kol__s_Physical_Appearance_www.kepfeltoltes.hu_
Legutóbbi témák
» Falls Motel
Simon Balázs ::Vámpír:: EmptyVas. Márc. 03, 2013 12:53 pm by ✝ + Vezetéknév

» ✝ + Vezetéknév
Simon Balázs ::Vámpír:: EmptyVas. Márc. 03, 2013 12:51 pm by Lorena Byron

» Simon Balázs ::Vámpír::
Simon Balázs ::Vámpír:: EmptySzomb. Feb. 16, 2013 8:08 am by Simon Balázs

» Játékostárs kereső
Simon Balázs ::Vámpír:: EmptyVas. Feb. 03, 2013 10:51 pm by Marcus Aquvinsur

» 3872 Curse of the past
Simon Balázs ::Vámpír:: EmptyHétf. Okt. 01, 2012 4:39 am by Xiara Mendez

» Diariesfour
Simon Balázs ::Vámpír:: EmptyVas. Aug. 05, 2012 12:11 am by Damon Salvatore

» Night Club
Simon Balázs ::Vámpír:: EmptyPént. Jún. 22, 2012 2:11 am by Xiara Mendez

» Kedvenc zenéim
Simon Balázs ::Vámpír:: EmptyPént. Jún. 22, 2012 1:08 am by Katherine Pierce

» 1860-ból fent maradt kilátó
Simon Balázs ::Vámpír:: EmptyPént. Jún. 22, 2012 12:10 am by Caroline Forbes

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) Szomb. Dec. 16, 2017 12:48 pm-kor volt itt.
chat

 

 Simon Balázs ::Vámpír::

Go down 
SzerzőÜzenet
Simon Balázs

Simon Balázs


✘ hozzászólások száma : 1
✘ regisztráció : 2013. Feb. 16.
✘ tartózkodási hely : Hátad mögött

Simon Balázs ::Vámpír:: Empty
TémanyitásTárgy: Simon Balázs ::Vámpír::   Simon Balázs ::Vámpír:: EmptySzomb. Feb. 16, 2013 8:08 am

Simon Balázs ::Vámpír:: Tilinger_attila-021_251453_14387
• Simon Balázs•



ADATOK •

Teljes név :: Simon Balázs
Tartózkodási
hely :: Mystic Falls
Születési dátum/hely :: Budapest, 1424 December. 1
Kor :: 589
Rang :: Vámpír




LEÍRÁS •

Belső tulajdonságok ::
Közvetlen és kedves illedelmes ám olykor rideg. Könnyen el veszti a fejét és nagy vérszomja van. Bár azt jól kezeli szeret a halandókkal játszani míg más fajokkal nem igen szokott kommunikálni, bele értve a vámpírokat is. Viccelődni nagyon szeret de a gyengébbeket védi még akkor is ha vadászról van szó.

Külső tulajdonságok ::
193cm magas jól sportolt férfi ról beszélünk, mindig divatos haja rövid melírozott. Tekintete kissé rideg smaragd zöld szemekkel bír ami megbabonázza az embert.

Álmok, vágyak :: Megtalálni az igazit és boldognak lenni. És egy társvámpír addig is míg ez nem történik meg.
Félelmek :: Megöli egyik szerettét és vérével csillapítja étvágyát.

Hozzátartozók :: Simonné Kincses Nóra (anya vámpír) Ikertestvére: Simon Péter (vámpír)

TÖRTÉNELEM •
Kezdhetném, hogy megszülettem nevelkedtem, vagy kezdhetem attól a naptól, amikor át változtam én s iker öcsém? Gondoltam, hogy az utóbbi izgat, téged hát legyen. Magyarországon éltünk pontosabban Győrben gyermekéveink ott teltek, sőt az egész halandó életem nem igen utaztam se én sem testvérem. Halandóként élveztük a napot és azt, hogy élünk felfedeztük környezetünk. Apánkról annyit hogy nem él már nem tudom mi okból, de nem is érdekel. Anyám vámpír én tettem azzá, de erről később. Testvéremmel elválaszthatatlanok voltunk mindig egymást ugrattuk. Egészen húszadik életévünk betöltéséig akkoriban lettem én és Péter vámpírok. Egy bált adtunk anyám ötlete volt akkoriban még nem voltunk húsz évesek, de már párév volt addig. Egy férfi is a bálon volt, aki utána maradt. Sokat beszélt és vitatkozott anyámmal és csak este láttuk sosem volt nappal velünk mindig a kulcsra zárt szobájában volt. Páterrel mi sosem törődtünk vele gondoltuk különc vagy ilyesmi azért mozog este. Minket a csajok érdekeltek amúgy is nem az, hogy ez a fickó mit csinál. Látom, már kezdesz izgulni nagyon helyes. Pár év így telt, de huszadik életévem betöltése után kíváncsi voltam arra mit csinál ez a tag. Anyámnál volt egy kulcs a hoz a szobához ahol ez a férfi lakott, amit én el is emeltem sikeresen. Ma már nem biztos, hogy jó ötlet volt hisz ettől lettem az a szörny, ami ma vagyok. Kinyitottam s beléptem a szobába semmi extra első látásra. Ám mikor a borba kortyoltam, ami a szobájában volt egy kristály kancsóban akkor jöttem rá, hogy nem normális a fazon mivel vér volt benne. Ekkor csukódott be az ajtó a férfi ált ott a neve, talán ha még emlékszem Edward, de nem tudom milyen Edward. Először kérdezgetett, hogy mit keresek a szobájában, ami ráadásul nem is az övé hisz én lakom itt. Kérdőre vontam, hogy még is ki olyan aberrált, hogy vért iszik. Ekkor elmondta, hogy ki és mi ő persze én nem hittem, sőt szólni akartam a testvéremnek és anyámnak. Ekkor megragadott és az ajtónak hajított, ami a hálójába nyílt. Egy üvegdohányzó asztalon landoltam, ami azonnal betört és a csuklóim elvágták a vállamba bele ált és dőlt a vér belőlem. Edward ekkor azt mondta most már hiszel nekem? Én már nem értettem semmit biztosra vettem meg halok ekkor a vérét adta nekem és meg gyógyultam. Bár meg mentett akkor azt hittem, de ez nem volt igaz, amikor felálltam meg köszöntem és ki akartam menni. Ekkor eltörte a nyakam és holtan estem össze. Később felébredtem, de már nem voltam ember. A testvérem és anyám miattam azok, akik nem akartam vámpír lenni meg akartam halni tudtam, ha nem eszek vért, akkor meg is halok, anyám meg a testvérem majd azt hiszi, beteg vagyok, és azért vagyok gyenge. Ám nem így lett pár napig ez ment, hogy nem iszom vért, de miután a szakácsnő meg vágta magát és a vérének szagát meg éreztem egyből vérét vettem Edward nevetett tudta ez lesz. Testvérem meg látott és meg is ijedt, hogy mi vagyok. Edward később napon égett el sosem hagyta el a birtokot, Pétert én változattam át és anyámat is nem akartam el veszteni őket. Ezek után mind utaztunk sok-sok éven át mind magyarban, mint külföldön Mystic Falls-ban most járok, másodszor csak érdekel mi lett a várossal ennyi év után. Még Francia országban szereztem be három napfény gyűrűt . Nekem testvéremnek és anyámnak.
Vissza az elejére Go down
 
Simon Balázs ::Vámpír::
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries || a szerepjáték :: ▌ KARAKTEREK ▌ :: Elfogadásra váró karakterek-
Ugrás: