The Vampire Diaries || a szerepjáték
Üdv köztünk idegen! (:
Regisztrálj oldalunkra, és fedezd fel Mystic Falls izgalmas mindennapjait. Amit garantálunk: remek társaság; tehetséges írók; unalom űzök, játékok, vetélkedők.
Csak rajtad áll. (:
The Vampire Diaries || a szerepjáték
Üdv köztünk idegen! (:
Regisztrálj oldalunkra, és fedezd fel Mystic Falls izgalmas mindennapjait. Amit garantálunk: remek társaság; tehetséges írók; unalom űzök, játékok, vetélkedők.
Csak rajtad áll. (:
The Vampire Diaries || a szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries || a szerepjáték

● Egy hely ahol te írod a történelmet, ahol a magad útjára terhelheted Mystic Falls lakosait. ●
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Üdvözlünk a Bloody Diariesen. Az oldal, a már nagy sikernek örvendő  The Vampire Diaries című sorozattal  foglalkozik, vagyis annak szerepjátékával.  Nézz szét, és érezd magad Mystic Fallsban.

Cannon lista Szabályzat   Karakterlap minta

Statistics
Összesen 38 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: JatekosAlice

Jelenleg összesen 1695 hozzászólás olvasható. in 158 subjects
Staff
 
Elena Gilbert
 
 
Katherine Pierce
Még keresett karakterek
✝ + Vezetéknév Tyler-Lockwood_www.kepfeltoltes.hu_ ✝ + Vezetéknév Tumblr_lrfvpvGFld1qknye3_www.kepfeltoltes.hu_ ✝ + Vezetéknév Img-thing_www.kepfeltoltes.hu_ ✝ + Vezetéknév Tvd-elijah-012712_www.kepfeltoltes.hu_ ✝ + Vezetéknév Kol__s_Physical_Appearance_www.kepfeltoltes.hu_
Legutóbbi témák
» Falls Motel
✝ + Vezetéknév EmptyVas. Márc. 03, 2013 12:53 pm by ✝ + Vezetéknév

» ✝ + Vezetéknév
✝ + Vezetéknév EmptyVas. Márc. 03, 2013 12:51 pm by Lorena Byron

» Simon Balázs ::Vámpír::
✝ + Vezetéknév EmptySzomb. Feb. 16, 2013 8:08 am by Simon Balázs

» Játékostárs kereső
✝ + Vezetéknév EmptyVas. Feb. 03, 2013 10:51 pm by Marcus Aquvinsur

» 3872 Curse of the past
✝ + Vezetéknév EmptyHétf. Okt. 01, 2012 4:39 am by Xiara Mendez

» Diariesfour
✝ + Vezetéknév EmptyVas. Aug. 05, 2012 12:11 am by Damon Salvatore

» Night Club
✝ + Vezetéknév EmptyPént. Jún. 22, 2012 2:11 am by Xiara Mendez

» Kedvenc zenéim
✝ + Vezetéknév EmptyPént. Jún. 22, 2012 1:08 am by Katherine Pierce

» 1860-ból fent maradt kilátó
✝ + Vezetéknév EmptyPént. Jún. 22, 2012 12:10 am by Caroline Forbes

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) Szomb. Dec. 16, 2017 12:48 pm-kor volt itt.
chat

 

 ✝ + Vezetéknév

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
✝ + Vezetéknév




✘ hozzászólások száma : 2
✘ regisztráció : 2013. Feb. 01.

✝ + Vezetéknév Empty
TémanyitásTárgy: ✝ + Vezetéknév   ✝ + Vezetéknév EmptyPént. Feb. 01, 2013 2:23 pm

✝ + Vezetéknév > - csillagot törölj!
• ✝ + Vezetéknév •

ADATOK •

Teljes név :: ✝ + Vezetéknév
Tartózkodási hely :: Templom
Születési dátum/hely :: Názáret; I.e. 2000
Kor :: Sok...
Rang :: Isteni

LEÍRÁS •

Belső tulajdonságok :: A jellemem eléggé... szilárd. Többnyire feszült szoktam lenni, de ez már csak így megy a családunkban. Feszülünk.

Külső tulajdonságok :: A bőröm mahagóni színű; szépen csiszolt, fényes darab vagyok. A hajamat szögekkel szoktam lófarokba kötni. A nyakamba pedig egy ősi nyelven íródott idézetet vésettem: "A regisztráció kereszt, plusz vezetéknévvel történjen."

Álmok, vágyak :: Szeretnék még legalább száz évig élni!

Félelmek :: Korhadás

Hozzátartozók :: Anya: Asztal Vezetéknév, Apa: Sir Karó Vezetéknév

Karaktered arca :: FA

TÖRTÉNELEM •

Magányosan róttam a kihalt, sivár utcát. A szüleim napok óta nem hajlandóak szóba állni velem, mert lefeküdtem Túri Danival... ja, bocsi, ez a Sárarany, és nem az én történetem.
Visszatérve az utcára, pár napja "költöztem" ki ide, mivel a főbérlőm felmondta a bérleti szerződést. Pénzem nincs, Jézus - az ügyvédem - pedig Húsvétig nem ér rá, szóval teljesen magamra maradtam. Meg van már a húsz sor?! Igazán nem szeretnék gondot okozni, ezért igyekszem megírni azt a húsz sort, habár nagyon soknak tűnik, ezért nehezemre esik szép, kerek mondatokat formálni, mint ez a gyönyörűség itt. Szóval, homeless vagyok... és ezt a homeless szállót még a néhai nagyanyám, Szent Fazék de Tölgy ajánlotta. Tudniillik, ő is itt élt, amíg meg nem ismerte a nagyapámat, idősebbik Karó Vezetéknevet. A családomról ennyit... térjünk is át a párkapcsolatomra: Finn Mikaelson az én egyetlen párom! Mindig is szerettem őt, már KERESZT koromban is ott díszelegtem a koporsóján, aztán egy szép nap, amikor Niklaus nem figyelt, bemásztam Finn mellé. A szerelmünk azóta tart, azóta vagyunk elválaszthatatlanok. Finn igazán csendes típus, amolyan anyámasszony katonája, ezért szinte azonnal dominává váltam. Az esküvőt májusra tervezzük - csak, hogy KERESZTbe tegyek Caroline-nak, aki ugyanezt az időpontot választotta ki.
A pletykák szerint Finn már meg is vette nekem az esküvői ruhámat. Az esküvő előtt koronametszésre megyek, majd lecsiszoltatom a lábaimat, hogy mindenem tökéletes legyen.
Vissza az elejére Go down
Lorena Byron

Lorena Byron


✘ hozzászólások száma : 6
✘ regisztráció : 2012. May. 05.

✝ + Vezetéknév Empty
TémanyitásTárgy: Re: ✝ + Vezetéknév   ✝ + Vezetéknév EmptyVas. Márc. 03, 2013 12:51 pm

Gyönyörű karakterlap, tisztségemtől fogva elfogadlak! Foglalj avatart és mehetsz játszani!
Vissza az elejére Go down
 
✝ + Vezetéknév
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries || a szerepjáték :: ▌ KARAKTEREK ▌ :: Elfogadásra váró karakterek-
Ugrás: