The Vampire Diaries || a szerepjáték
Üdv köztünk idegen! (:
Regisztrálj oldalunkra, és fedezd fel Mystic Falls izgalmas mindennapjait. Amit garantálunk: remek társaság; tehetséges írók; unalom űzök, játékok, vetélkedők.
Csak rajtad áll. (:
The Vampire Diaries || a szerepjáték
Üdv köztünk idegen! (:
Regisztrálj oldalunkra, és fedezd fel Mystic Falls izgalmas mindennapjait. Amit garantálunk: remek társaság; tehetséges írók; unalom űzök, játékok, vetélkedők.
Csak rajtad áll. (:
The Vampire Diaries || a szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries || a szerepjáték

● Egy hely ahol te írod a történelmet, ahol a magad útjára terhelheted Mystic Falls lakosait. ●
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Üdvözlünk a Bloody Diariesen. Az oldal, a már nagy sikernek örvendő  The Vampire Diaries című sorozattal  foglalkozik, vagyis annak szerepjátékával.  Nézz szét, és érezd magad Mystic Fallsban.

Cannon lista Szabályzat   Karakterlap minta

Statistics
Összesen 38 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: JatekosAlice

Jelenleg összesen 1695 hozzászólás olvasható. in 158 subjects
Staff
 
Elena Gilbert
 
 
Katherine Pierce
Még keresett karakterek
Hotel Aurum Tyler-Lockwood_www.kepfeltoltes.hu_ Hotel Aurum Tumblr_lrfvpvGFld1qknye3_www.kepfeltoltes.hu_ Hotel Aurum Img-thing_www.kepfeltoltes.hu_ Hotel Aurum Tvd-elijah-012712_www.kepfeltoltes.hu_ Hotel Aurum Kol__s_Physical_Appearance_www.kepfeltoltes.hu_
Legutóbbi témák
» Falls Motel
Hotel Aurum EmptyVas. Márc. 03, 2013 12:53 pm by ✝ + Vezetéknév

» ✝ + Vezetéknév
Hotel Aurum EmptyVas. Márc. 03, 2013 12:51 pm by Lorena Byron

» Simon Balázs ::Vámpír::
Hotel Aurum EmptySzomb. Feb. 16, 2013 8:08 am by Simon Balázs

» Játékostárs kereső
Hotel Aurum EmptyVas. Feb. 03, 2013 10:51 pm by Marcus Aquvinsur

» 3872 Curse of the past
Hotel Aurum EmptyHétf. Okt. 01, 2012 4:39 am by Xiara Mendez

» Diariesfour
Hotel Aurum EmptyVas. Aug. 05, 2012 12:11 am by Damon Salvatore

» Night Club
Hotel Aurum EmptyPént. Jún. 22, 2012 2:11 am by Xiara Mendez

» Kedvenc zenéim
Hotel Aurum EmptyPént. Jún. 22, 2012 1:08 am by Katherine Pierce

» 1860-ból fent maradt kilátó
Hotel Aurum EmptyPént. Jún. 22, 2012 12:10 am by Caroline Forbes

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) Szomb. Dec. 16, 2017 12:48 pm-kor volt itt.
chat

 

 Hotel Aurum

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert
✘ Staff
✘ Staff
Elena Gilbert


✘ hozzászólások száma : 226
✘ regisztráció : 2011. Dec. 22.
✘ kor : 30
✘ tartózkodási hely : • Mystic Falls •

Hotel Aurum Empty
TémanyitásTárgy: Hotel Aurum   Hotel Aurum EmptySzomb. Dec. 24, 2011 3:21 am

Hotel Aurum Hotel_arum
Vissza az elejére Go down
https://bloodydiaries.hungarianforum.com
Stephanie Johnson
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Stephanie Johnson


✘ hozzászólások száma : 196
✘ regisztráció : 2012. Jan. 24.
✘ kor : 845
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

Hotel Aurum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Aurum   Hotel Aurum EmptySzer. Jan. 25, 2012 7:56 am

Hotel Aurum Miranda-K-3-miranda-kerr-28561605-100-100 Hotel Aurum Katherine-Pierce-katherine-pierce-27306097-100-100 Hotel Aurum Miranda-K-3-miranda-kerr-28561605-100-100 Hotel Aurum Katherine-Pierce-katherine-pierce-27306097-100-100

Katherine and Stephanie


WELCOME TO MYSTIC FALLS!
Ez a felirat állt a Mystic Falls-ba vezető út mellett.
Végre itt lehetek, és pihenhetek egy kicsit a hosszú utazás után. A belváros felé vettem az irányt, ahol egy kényelmesnek mutatkozó hotelt pillantottam meg. Ez tökéletes lesz nekem, ha nem is hosszú távra, legalább addig amíg találok magamnak egy normális lakást. Leparkoltam az autómat, majd befáradtam a hotel bejáratán. Gyönyörű látvány volt, az előszoba akárcsak egy régi kastély... A recepciónál hosszú sor állt, de úgy döntöttem, nem teszek ellene, inkább leülök egy székre... vagy van egy mégjobb ötletem: inkább körülnézek a hotelben. Elindultam a hosszú folyosón és esküszöm, az 1800-as években éreztem magam. Gyönyörű kivilágítás, kellemes, nyugtató zene... Még az is lehet, hogy tovább maradok egy-két hétnél.
A „felfedezőút” során egy ismerős arcra bukkantam. Charlotte Petrovát pillantottam meg a tömegben. Nem tétováztam, odamentem hozzá és üdvözöltem a régi barátnőmet.
- Charlotte! – mondtam mosolyogva – Úr Isten... nem gondoltam volna, hogy még... – csendesedett el a szóözön - ...hogy még élsz. – folytattam és alig hagytam, hogy a lány is szóhoz jusson.

Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce
✘ Staff
✘ Staff
Katherine Pierce


✘ hozzászólások száma : 285
✘ regisztráció : 2011. Dec. 23.
✘ kor : 548
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

Hotel Aurum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Aurum   Hotel Aurum EmptyCsüt. Jan. 26, 2012 7:09 am

Hotel Aurum Katherine-Pierce-katherine-pierce-27306097-100-100Hotel Aurum Miranda-K-3-miranda-kerr-28561605-100-100Hotel Aurum Katherine-Pierce-katherine-pierce-27306097-100-100

Step

"Igen, lehet, hogy igazi, de a szememben nem igazán létezik, hisz nem láttam még, és csak abban hiszek, amit látok, vagy amit valaki személyesen mondd el, és vele kapcsolatos."

Hol is kezdjem...Azon a napon épp egy személyt kerestem. Kiderült, hogy valami hotelben kellene keresnem, aminek a címét is meg tudtam szerezni. El is mentem arra a helyre, amire ki volt írva a neve: Hotel Aurum.
Mikor beléptem, régi emlékek kavarogtak a fejemben, s eszembe jutottak a...Itt fejeztem be az elmélkedést, mikor hirtelen meghallottam, hogy valaki hozzám szólt. Viszont furcsa módon Charlotte Petrovának szólított. Akkor beugrott, hogy hallottam valami Petrováról, ő az, aki az igazi Petrova. Igen, lehet, hogy igazi, de a szememben nem igazán létezik, hisz nem láttam még, és csak abban hiszek, amit látok, vagy amit valaki személyesen mondd el, és vele kapcsolatos. Azonban most ez a lány, aki megszólított, bebizonyította, hogy talán tényleg létezik, hisz úgy beszélt hozzám, ahogy egy rég látott barátnő szokott. Ki is használtam ezt a helyzetet, és kiadtam magam neki.
-Szia, ő...Sokat felejtettem, segíts! Hogy is hívnak?
Aztán elmondta, hogy hogy hívják.
-Ja, persze, már dereng! Olyan rég láttalak. Mikor is? És azóta hogy vagy?
Nem igazán tudtam/tudom, hogy Charlotte, azaz az eredeti Petrova hogyan viselkedik, úgyhogy próbáltam valahogy kicsit Elena módra beszélni a lánnyal...
Vissza az elejére Go down
Stephanie Johnson
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Stephanie Johnson


✘ hozzászólások száma : 196
✘ regisztráció : 2012. Jan. 24.
✘ kor : 845
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

Hotel Aurum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Aurum   Hotel Aurum EmptyCsüt. Jan. 26, 2012 7:45 am

Hotel Aurum Miranda-K-3-miranda-kerr-28561605-100-100 Hotel Aurum Katherine-Pierce-katherine-pierce-27306097-100-100 Hotel Aurum Miranda-K-3-miranda-kerr-28561605-100-100 Hotel Aurum Katherine-Pierce-katherine-pierce-27306097-100-100
Katherine and Stephanie


Ez lehetetlen... Charlotte tényleg nem ismer meg, vagy csak megjátssza magát? Nos az biztos, hogy nem felejthetett el, hisz egy csomó közös emlékünk van, meg satöbbi. Nem a legbiztonságosabb mód, de elárultam neki a nevemet, nem veszíthetek semmit. Végülis nem sok nálam idősebb vámpír él még...
- Stephanie vagyok... – segítettem neki, s figyelemmel kísértem minden mozdulatát.
Ez a lány, biztosan tud valamit Charlotte-ról, azért csinálja ezt velem. Végül úgy döntöttem, belemegyek a játékba...
- Nem emlékszel rám? - néztem kérdően a lányra – Hogy lehet ez? Na mindegy, a lényeg, hogy újra találkoztunk, nem? – vontam vállat bájosan.
Úgy csinált, mintha tényleg eszébe jutott volna valami, de már nehezen tudok hinni ennek a nőszemélynek... Végül érdeklődni kezdett aziránt, hogy hogy vagyok, meg ilyesmik. Én folytattam a nemrég elkezdett szerepemet.
- Na látod. Reméltem, ám hogy még emlékszel rám. – mondtam kedvesen, de mégis kissé fenyegető hangon – Hát... már nagyon rég. – bólogattam, de nem szerettem volna neki túl sok mindent elárulni – Én? Kiválóan... Boldogan élek, és te? – kérdeztem vissza illedelmesen.
Ezekkel a szavakkal is tesztelni szerettem volna a lányt, hisz ha nem ismer, nem tudhatja, hogy én nem ilyen kedves és illedelmes lányka vagyok...

Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce
✘ Staff
✘ Staff
Katherine Pierce


✘ hozzászólások száma : 285
✘ regisztráció : 2011. Dec. 23.
✘ kor : 548
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

Hotel Aurum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Aurum   Hotel Aurum EmptySzomb. Jan. 28, 2012 6:25 am

Hotel Aurum Katherine-Pierce-katherine-pierce-27306097-100-100Hotel Aurum Miranda-K-3-miranda-kerr-28561605-100-100Hotel Aurum Katherine-Pierce-katherine-pierce-27306097-100-100

Step

"Miután valami hasonló zajlott le a fejemben, folytattam az érdeklődést:..."

Miután feltettem kérdéseim, a lány egyből válaszolt. Viszont közben azt figyeltem, hogy ne mondjak olyat, amiből kiderülhet, hogy én nem Charlotte vagyok. Bár...nem a fejére esett az a lány, hanem szerintem már akkor is sejtette, hogy nincs minden rendben, így hát próbáltam még jobban elhitetni, hogy én igen is az eredeti vagyok.
-Igen, én is boldogan élek, bár hogy megmondjam az őszintét, nagyon hiányoztál, és már kerestelek is kisebb nagyobb sikerrel.
Ezt feleltem az egyik kérdésére. Azután tartottam egy kis szünetet, aztán folytattam mondanivalóm.
-Na és...Mi újság a pasik terén?...Mármint....Van most valakid?
Tudom-tudom elég gyenge kérdés, de mint már említettem, sejtelmem sincs afelől, hogy milyen lehet ez a Charlotte Petrova. Lehet, hogy vad, bár azt nem hinném, mert amilyen nagy kedvességgel futott az a lány hozzám, nem egy vadállat lehet. Úgyhogy már csak az maradt, hogy vagy kedves, vagy ilyen vegyes. Azaz kedves, de azért még is meg van a véleménye mindenről, és azt nem fél kimutatni. Aztán igazából bármi lehet, engem az sem érdekelt volna/érdekelne, hisz azokban a percekben csak az volt a fő, hogy ne jöjjön rá, hogy én Katherine vagyok. Miután valami hasonló zajlott le a fejemben, folytattam az érdeklődést:
-És ember vagy állat vért fogyasztasz? - a válaszát meg nem várva mondtam, hogy én hogy állom a dologgal - ...Ugyan is én emberit, hisz erősnek kell lennem, csak az a baj, hogy mostanában a kórházak tasakjára szoktam rá, hisz itt Mystic Fallsban egyre több hülye vámpír van, és a sok gondolatlan az embereket gyilkolássza, aminek szerintem nem lesz jó vége. Na szóval akkor te melyiket fogyasztod?
Majd - nagy nehezemre esve - illedelmesen és mosolyogva vártam a válaszát, reménykedve, hogy most már végleg elhiszi, hogy Charlotte vagyok.
Vissza az elejére Go down
Stephanie Johnson
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Stephanie Johnson


✘ hozzászólások száma : 196
✘ regisztráció : 2012. Jan. 24.
✘ kor : 845
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

Hotel Aurum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Aurum   Hotel Aurum EmptySzomb. Jan. 28, 2012 8:00 am

Hotel Aurum Miranda-K-3-miranda-kerr-28561605-100-100 Hotel Aurum Katherine-Pierce-katherine-pierce-27306097-100-100 Hotel Aurum Miranda-K-3-miranda-kerr-28561605-100-100 Hotel Aurum Katherine-Pierce-katherine-pierce-27306097-100-100
Katherine and Stephanie


A lány nem vette észre, hogy csak játszadozok és nem vagyok az a „bármit beveszek” nőszemély... De nem baj, ennek így kell lennie. Ha ő így játszik, én is így fogok.
Bizonytalanul hangzottak a szavai, és a mozdulatai is olyan... olyan furák voltak. Látszott, hogy nem tudja mit kell tegyen, és az is látszott, hogy igazából csak játssza az eszét. Azt mondta keresett, de nem jött neki össze. Ja biztosan keresett, főleg, hogy most találkozunk először. Őszintén megvallva fogalmam sincs, hogy milyen a lány személyisége, de az biztos, hogy nem ilyen.
- Inkább kissebbel. – mondtam viccesen – Nekem is megfordult már a fejemben, hogy megkereslek, de tudod, milyen vagyok. – forgattam a szemem – Tegnap kitalálom, mára elfelejtem. – folytattam.
No itt van még valami, ami egyáltalán nem igaz... Ha én kitalálok valamit, nem felejtem el amíg meg nem kapom, amit akarok.
Kérdezett a magánéletem felől is, de e téren nem hazudtam, hisz ez úgyis mindegy... Hazudtam már neki eleget, és azt hiszem még fogok is...
- Nincs, de nem is hiányzik... – vontam vállat – Jobb az élet szingliként. – sóhajtottam egyet csöndesen – Na és, te hogy állsz velük? – kérdeztem a szemöldökömet emelgetve.
És újra elkövettem ezt a hibát, hogy hazudok... Méghogy jobb az élet szingliként? Hogy mondhat ilyet egy olyan pasifaló nő, mint amilyen én vagyok? Jesszus...
Hirtelen felmerült a téma, hogy milyen vért iszok. Gondoltam, ha már ennyit hazudok ez is belefér...
- Én... igazából vega vámpír vagyok. Zacskós vért iszok. – mondtam, mintha sanyarú sorsomra utalnék – De te úgyis azt iszol, amit akarsz. Nincs megszabva. – folytattam szinte nevetve.

Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce
✘ Staff
✘ Staff
Katherine Pierce


✘ hozzászólások száma : 285
✘ regisztráció : 2011. Dec. 23.
✘ kor : 548
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

Hotel Aurum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Aurum   Hotel Aurum EmptyVas. Jan. 29, 2012 6:36 am

Hotel Aurum Katherine-Pierce-katherine-pierce-27306097-100-100Hotel Aurum Miranda-K-3-miranda-kerr-28561605-100-100Hotel Aurum Katherine-Pierce-katherine-pierce-27306097-100-100

Step

"Figyeltem a lány reakcióját, de azt is leszűrtem belőle, hogy úgy nagyjából már sejtette egy picit, hogy miről is van szó."

Hallgattam, hogy mit mond a lány, és azt vártam, hogy történjem valami. Igazából történt, ugyanis kérdéseket tettünk fel egymásnak, de miután válaszolt, már kezdtem unni ezt a hülye kérdezz - felelek dolgot...Azon gondolkodtam, hogy elmondjam-e, hogy én nem Charlotte vagyok, hanem az, aki minden gondolat és lelkiismeret furdalás nélkül letépi a fejét nyílt színen. Úgyhogy úgy döntöttem, hogy:
-Nem érdekel, ha biztos benne, ha nem esett le neki, ha csak sejtette, akkor is elmondom neki, hogy mi is a helyzet. Semmi kedvem tovább itt állni, és azt várni, hogy mikor hagyjuk abba a "heló, újra látlak" témát!-mormogtam magamban, aztán utána hangosan kimondtam, amire gondoltam.
-Arg! Nekem ebből legem van! Gondolom már elegem van! Gondolom már sejted, hogy nem én vagyok Charlotte. Én az egyik "koppintás" vagyok, vagy mi a szösz...És ha hallottál már rólam/rólunk, akkor nem, nem Elena, a mártír. Én a legrosszabb rémálmoddá tudok válni. A nevem Katherine. És..szia!
Figyeltem a lány reakcióját, de azt is leszűrtem belőle, hogy úgy nagyjából már sejtette egy picit, hogy miről is van szó. Azt nem igazán sejtettem, hogy hallott-e rólam és Elenáról, úgyhogy mielőtt feleslegesen járattuk volna a szánkat, elmondtam, hogy én nem Elena vagyok. Stephaine, Step először nem mondott semmit, aztán reagált a kicsit hosszabbra sikeredett mondandómra...
Vissza az elejére Go down
Stephanie Johnson
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Stephanie Johnson


✘ hozzászólások száma : 196
✘ regisztráció : 2012. Jan. 24.
✘ kor : 845
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

Hotel Aurum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Aurum   Hotel Aurum EmptyHétf. Jan. 30, 2012 4:19 am

Hotel Aurum Miranda-K-3-miranda-kerr-28561605-100-100 Hotel Aurum Katherine-Pierce-katherine-pierce-27306097-100-100 Hotel Aurum Miranda-K-3-miranda-kerr-28561605-100-100 Hotel Aurum Katherine-Pierce-katherine-pierce-27306097-100-100
Katherine and Stephanie


A lány motyogott valamit az orra alatt, de nem igazán lehetett kivenni, hogy pontosan mit... Ezek után fogta magát és mérgesen elárulta magát. Kiöntötte nekem szívét-lelkét, bár szerintem nem szándékosan. Azt hiszem, már sejtette, hogy rájöttem a kis hazugságára, és ez piszkálta fel annyira... Na de no problem, így megkönnyítette a dolgomat.
Én még mindig ugyanolyan nyugodt lelki állapottal hallgattam a hosszúra sikeredett mondókáját, mint két perccel ezelőtt, amikor „rég nem láttott barátnősdit” játszottunk. Végül én is megszólaltam:
- Arg! – mondtam gúnyosan utánozva, pont olyan kétségbeesetten, mint ő – Nekem is... – folytattam már teljesen más, higgadt hangnemben – És igen, már a legelején sejtettem, de csak most érkeztem Mystic Fallsba, és már hiányzott a móka, a játszadozás... Egész egyszerű ürügy, nem igaz? – mosolyogtam – Ja és, most hogy említed, tényleg hallottam valamit a hasonmásokról, vagy „koppintásokról”, ahogy te nevezed... – vontam vállat, mintha nem is érdekelne. Később úgyis téma lesz.
A lány azt feltételezi, hogy a legrosszabb rémálmommá tud válni... Na azt kétlem. Sajnos velem szemben nem nyerheti el az „Év gonosza” címet. Nos, ez van ezt kell szeretni. Legalábbis neki.
- Szóval ennyire gonosz vagy? Vagy csak te tartod magad annak? – kérdeztem, felemelve az egyik szemöldököm – Na jó, ez ne legyen vitatéma... Bár még hozzátenném, hogy neked akár én is válhatnék rémálmoddá. – kacsintottam egyet elégedetten.
Végre elértük azt a pillanatot – megjegyzem, mindketten karcolás nélkül – hogy bemutatkozunk egymásnak... Mostmár tudom, hogy az egyik hasonmás – az eredeti – Charlotte, a másik kettő pedig Katherine és Elena.
- Én Stephanie vagyok... – nyújtottam kezet – És, szia. – mondtam ugyanolyan hangnemben, mint Kat az imént.
Nagyon vártam már a következményeket, de még az is lehet, hogy valami – vagy valaki – közénk áll, és nem hagyja, hogy befejezzük ezt a „meghitt” beszélgetést...

Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce
✘ Staff
✘ Staff
Katherine Pierce


✘ hozzászólások száma : 285
✘ regisztráció : 2011. Dec. 23.
✘ kor : 548
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

Hotel Aurum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Aurum   Hotel Aurum EmptyKedd Jan. 31, 2012 6:32 am

Hotel Aurum Katherine-Pierce-katherine-pierce-27306097-100-100Hotel Aurum Miranda-K-3-miranda-kerr-28561605-100-100Hotel Aurum Katherine-Pierce-katherine-pierce-27306097-100-100

Step

"Abban a pillanatban felkaptam a fejem, és hirtelen elmosolyodtam, majd reagáltam."

Miután mindenről beszámoltam Stepnek - amit nem szoktam - , neki is volt mondandója. Végighallgattam, miközben néha beleszólva válaszolgattam arra a pár kérdésére, és megjegyzésére. Viszont közben még néhány "felfedező" arcot is vágtam, amikor olyanokat mondott. De míg beszélt, hirtelen meghallottam az ajkaiból "kiömlő" igen vicces szavakat:
- Szóval ennyire gonosz vagy? Vagy csak te tartod magad annak?
Abban a pillanatban felkaptam a fejem, és hirtelen elmosolyodtam, majd reagáltam.
-Hát...megkérdezheted mondjuk a Salvatore fivéreket, vagy akár Elenát, Bonniet, vagy Carolinét, és még had ne soroljam a neveket...Bár valakinek nem is tudom, azok közül, akiket kihasználtam... - töprengtem el, miközben eszembe jutott az a két ember, akit még a hátam közepére kívánnék. Akik nem mások, mint Klaus és Elijah. Tőlük félek, de más nem tehet nekem keresztbe. Viszont ezt a kis infót nem mondtam a lánynak, hisz...talán még a legutolsó hülye se mondana el egy személyes majdnem titoknak mondható dolgot.
Miközben ezen elmélkedtem, Step bemutatkozott, és köszönt. Mintha újrajátszottuk volna a találkozást, kivéve azt, hogy - legalább is nem hiszem - nem fogjuk elfelejteni ezt a beszélgetést. Majd visszagondoltam arra a pár sorra, ami elhangzott, majd eszembe jutott még egy nagyon jó "terv", de én inkább haszonnak mondanám. Aztán...még bármi kisülhet ebből az egészből...
-Elég...életrevaló lánynak tűnsz, sőt, nagyon szimpatikus, de remélem nem csak a szád nagy. Itt igazából arra a mondatodra gondolok, ahol azt mondtad, hogy hiányzik a móka, és a játszadozás. - majd egy kis hatás szünetet tartottam, épp csak addig, amíg a szememmel végignéztem a lány öltözékét, testalkatát, satöbbi. - Visszatérve a hasonmásokhoz...Mit tudsz rólunk? - majd újabb szünetet tartva újra folytattam mondandóm - Nem megyünk valahova leülni? Kicsit ciki itt az ajtóban álldogálni.
Majd minden kérdésemre vártam Step válaszát.
Vissza az elejére Go down
Stephanie Johnson
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Stephanie Johnson


✘ hozzászólások száma : 196
✘ regisztráció : 2012. Jan. 24.
✘ kor : 845
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

Hotel Aurum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Aurum   Hotel Aurum EmptySzer. Feb. 01, 2012 4:02 am

Hotel Aurum Miranda-K-3-miranda-kerr-28561605-100-100 Hotel Aurum Katherine-Pierce-katherine-pierce-27306097-100-100 Hotel Aurum Miranda-K-3-miranda-kerr-28561605-100-100 Hotel Aurum Katherine-Pierce-katherine-pierce-27306097-100-100
Katherine and Stephanie


Amikor Katherine meghallotta a kételkedő szavaimat, rögtön felemelte a fejét, és az egyfojtában bólogató, unott arckifejezés rögtön mássá változott. Ezt leginkább meglepettségnek nevezném... A lány még vágott egy mosolygós arcot, majd elkezdte sorolni a neveket, akik gonosznak tartják, illetve akiket eddig kihasznált. A sor viszonylag hosszú lett, de nem igazán foglalkoztatott... Amikor Kat befejezte a mondandóját, mintha még be szeretett volna illeszteni egy pár embert a sorba, de mégsem tette. Csak állt és hosszan elgondolkodott. Végül próbáltam kicsit viccesen reagálni erre az egészre, és ehhez nem kellett túl sokat törnöm az agyam, hisz már alapból egy, ilyen hülye – persze csak jó értelemben – faj vagyok...
- Nem kevés, de ez még attól is függ, hogy a Salvatore-fivérek hányan vannak... – vontam vállat bohókásan – Bár, előnyöd lenne, ha pár évszázaddal hamarabb születtél volna. – bólogattam a „szomorú” sorsára utalva.
Az egész beszélgetés szinte újrakezdődött, de mostmár Katherine és Stephanie – nem pedig Charlotte és Stephanie – között. Bevallom, jobban örültem volna, ha tényleg a rég nem látott barátnőmmel találkozok, de külsőre Kat is megteszi. Belsőre viszont... hát nem is tudom.
Hirtelen előjött Katherine kedves éne, ami szerintem nem is létezik... Van egy olyan érzésem, hogy megint valamin töri az agyát, és csőbe akar húzni. Akármi is történne, ez az utolsó lehetősége... amit perpillanat „utolsó életének” is nevezhetnénk. Ha neki is játszadozni van kedve – persze teljesen más értelemben – csak egy lépés, és játszhatjuk az igazi élet-halál játékot... Jó, lehet, hogy félreértettem valamit, ezért folytattam a beszélgetést.
- Hát, szerintem ugyanezt elmondhatnám rólad is... de még nem teszem. – vontam vállat, kissé flegmán.
Katherine érdeklődően kérdezte, hogy mit tudok a hasonmásokról... Nos erre az eredeti válaszom az lett volna, hogy csak a nevüket, de ki vagyok én, és ki ő? Nem egy rendőr hazugságvizsgálóval, úgyhogy szerintem nyugodt szívvel füllenthetek neki.
- Ami azt illeti, tudok egy s mást, de nem érdekes... – mondtam, hisz ő nem tudhatja, hogy hazudok.
Szerintem ez nem egy olyan kérdés volt, amit azért kérdezett, mert valami haszna lehet belőle, hisz egy hasonmás biztos többet tud a hasonmásokról, mint egy kívülálló. De inkább hazudok... kitudja milyen őrült ez a nőszemély.
Felajánlotta, hogy inkább menjünk, üljünk le és ott ücsörögjünk tovább.
- Rendben... – vontam vállat, nemtörődően.

Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce
✘ Staff
✘ Staff
Katherine Pierce


✘ hozzászólások száma : 285
✘ regisztráció : 2011. Dec. 23.
✘ kor : 548
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

Hotel Aurum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Aurum   Hotel Aurum EmptySzomb. Feb. 04, 2012 6:14 am

Hotel Aurum Katherine-Pierce-katherine-pierce-27306097-100-100Hotel Aurum Miranda-K-3-miranda-kerr-28561605-100-100Hotel Aurum Katherine-Pierce-katherine-pierce-27306097-100-100

Step

"A töprengésemet a csapos srác törte meg azzal, hogy kihozta az italom."

Miután mindketten igennel feleltünk arra, hogy ott kéne hagyni azt a helyet, ahol álltunk, elindultunk a földszint felé.
Mikor kiléptem a liftből, egyből megpillantottam egy tökéletes helyet, ahova leülhetünk. Egy szó nélkül elindultam felé, és ahogy a teljes térséget megláttam, azonnal megtaláltam a tökéletes helyet. Majd én is, és Step is leültünk, csak ő velem szembe. Első dolgom az volt, hogy azonnal egy frissítő, ütős italt rendeljek. Stephainét nem kérdeztem, hogy kér-e, ugyanis....szolgálja ki magát, én is magamtól kértem.
Ezek után mélyen visszaemlékeztem a fenti dolgokra, pontosabban arra, ami előtt lejöttünk ide. Már az első mondatnál eszembe jutott egy nagyon lényeges kérdés.
-Hány éves is vagy te pontosan?
Ez a kérdés csendtörőnek is elment. Viszont a választ meg nem várva folytattam tovább gondolkozásom. Már régebben, vagyis inkább eddig is feltűnt, hogy nem biztos, hogy Step végig csak kamuzik, vagy komolyan beszélget velem, de ahogy mindenre visszaemlékeztem, leesett, hogy már egészen biztos, hogy így van. Bár...bevallom, hogy én voltam, a hülye, hogy egy aprónyit i nyitottam felé. Nem is igazán sejtem, hogy mi a fene is történik velem mostanában...
A töprengésemet a csapos srác törte meg azzal, hogy kihozta az italom.
-Köszönöm!-feleltem, majd minden mosoly nélkül lehúztam, majd kértem egy újat. Ezt követően visszamerengtem, és azt gondoltam magamban, hogy:
-Ha így akarja, akkor így játszunk. Nem tudja, hogy kibe kötött bele.
Mire már teljes figyelmem a "játékunkon" lett volna, újra megszólított a csapos, hogy hány jéggel kérem...
-Kettővel!-feleltem, majd értelmetlen fejet vágva mondtam hangosan Stepnek, hogy - Nem értem miért kérdezte meg, az előbb sem tete...

Ne haragudj, hogy késett a válaszom, de el voltam havazva...:/ Smile
Vissza az elejére Go down
Stephanie Johnson
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Stephanie Johnson


✘ hozzászólások száma : 196
✘ regisztráció : 2012. Jan. 24.
✘ kor : 845
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

Hotel Aurum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Aurum   Hotel Aurum EmptySzomb. Feb. 04, 2012 7:19 am

Hotel Aurum Miranda-K-3-miranda-kerr-28561605-100-100 Hotel Aurum Katherine-Pierce-katherine-pierce-27306097-100-100 Hotel Aurum Miranda-K-3-miranda-kerr-28561605-100-100 Hotel Aurum Katherine-Pierce-katherine-pierce-27306097-100-100
Katherine and Stephanie


Gyors és magabiztos léptekkel indultunk el mindketten a lift felé, hogy lemenjünk a földszintre, és pihentessük kicsit, szegény lábainkat. A liftből kilépve, Katherine kiszemelt egy helyet, elindult felé, én pedig utána mentem. Igazán jó ízlése van a csajszinak, én sem tudtam volna ennél jobb helyet választani. De ha már itt tartunk a stílusa se rossz. Az asztalok felé menet kicsit gyorsítottam a tempón, nem akartan a lány háta mögött maradni. Lecsüccsentünk, és nemsokára a pincér is megérkezett. Csendben figyeltem, ahogy Katherine rendel, én egyelőre nem kértem semmit. Még úgyis visszatér... Mit számít az nekem, ha ő kétszer teszi meg ezt az utat, ő koptathatja a cipőjét, ez a munkája. Vagy legalábbis ezt ő vállalta be, nem? A lány egy „frissítő, ütős italt” kért, amit a scrác azonnal felírt egy kis cetlire. Amikor újra kettesben voltunk, Kat megkérdezte, hogy hány éves is vagyok valójában. Miért hazudnék neki? Megmondtam neki az igazat a korommal kapcsolatban, bár lehet,hogy még megbánom...
- Pontosan? 833 éves vagyok, de ha akarod csatolhatom hozzá a hónapot és a napot is. – mosolyogtam – És te hány éves vagy? – kérdeztem, miközben biztos voltam benne, hogy fiatalabb, mint jómagam.
Jó ideig csönd volt, egyikőnk sem szólalt meg... Kat biztosan valamin gondolkozott vagy éppen azon törte a fejét, hogy hogyan tehetne tönkre engem. Mindenesetre, jól belemerült a gondolataiba...
A csendet – és a nagy gondolkozást – a pincér törte meg, mivel meghozta a lány italát. Katherine megköszönte, majd pokerface-szel lehúzta az italt. Ez volt az a pillanat, amikor megkívántam én is valamit.
- Én is kérek egy ugyanilyet. – néztem a pincérre, aki ezt is felírta a papírra.
Amikor újra Kat felé irányult a pillantásom, ő ismét a gondolataiba merült. Kezdett kicsit idegesítővé válni, hogy nem szól semmit, csak a plafont bámulja és valamin töri a fejét, ezér megtörve a csendet, megszólaltam.
- Hahó?!? Itt vagy még? – kérdeztem miközben a tenyeremmel a szeme előtt hadonásztam.
Még mielőtt a lány válaszolt volna a nem épp intelligens kérdésemre, a pincér újra megszólalt, hogy hány jéggel kéri a kisasszony az italát. Katherine kissé dühös hangnemben válaszolt, majd hangosan megjegyezte, hogy: „Nem értem miért kérdezte meg, az előbb sem tette...”
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce
✘ Staff
✘ Staff
Katherine Pierce


✘ hozzászólások száma : 285
✘ regisztráció : 2011. Dec. 23.
✘ kor : 548
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

Hotel Aurum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Aurum   Hotel Aurum EmptyHétf. Feb. 06, 2012 7:46 am

Hotel Aurum Katherine-Pierce-katherine-pierce-27306097-100-100Hotel Aurum Miranda-K-3-miranda-kerr-28561605-100-100Hotel Aurum Katherine-Pierce-katherine-pierce-27306097-100-100

Step

"Mikor kimondtam, vagyis amikor a mondat közepénél tartottam, a csapos épp meghallotta, hogy mit is mondtam Stepnek."

Miután elmondtam gondolatom Stepnek, újra átgondoltam azt, hogy ő 833 éves, és hogy mit is árthat nekem, ha netalántán szembetűzésre kerülnénk. Igazából arra a tényre jutottam, hogy nem nagyon tudna ártani..Bár az is eszembe jutott, hogy csak kamuzik, hogy lehet, hogy megint valami hülye hazugság. De miközben mondta, végignéztem rajta, és valahogy az jött le, hogy nem, most igazat mondd, úgyhogy ennek örömére én is elárultam, hogy hány éves vagyok. Bár az igazat megvallva, kicsit tartottam attól, hogy bármi problémám lehet afelől, hogy keresztbe tesz nekem, tehát elrontja valamelyik tervemet. Bár a "készletben" lapul még sok ezer dolog....
-536 vagyok, szintúgy pontosan.
Mikor kimondtam, vagyis amikor a mondat közepénél tartottam, a csapos épp meghallotta, hogy mit is mondtam Stepnek. Letette az italokat, majd ijedve el akart gyorsan menni, de megfogtam a kezét, visszarántottam, felálltam, és megpróbáltam helyrehozni a dolgot, nehogy ebből még baj legyen. Mélyen a szemébe néztem, sé azt mondtam, hogy:
-Na szóval...Italhozás közben, te azt hallottad, hogy 18 éves vagyok, és nem pedig azt, hogy 536. De persze azt gondolod közben, hogy milyen irtózatosan szexi vagyok, és ezért a te vendégeid vagyunk erre a pár körre, és az utána lévőkre, úgyhogy ezzel most arra akarok célozni, hogy hozol még egy kört! Köszönöm!
Mikor elmondtam amit akartam, a srác még állt ott egy kicsit, aztán elindult, hogy hozza azt az ingyen italt.
Miután már a pult mögött volt, én is újra leültem, megmarkoltam az ujjaimmal jó szorosan a sokat érő tartalmú poharat, és egy kortyra lehörpintettem.
-Ahrg! Hm...ez fincsi...-jelentettem ki hangosan.
Azután letettem az akkorra üres poharat, és ránéztem Stepre, aki azokban a percekben elég szótlan volt, és ezt szóvá is tettem.
-Miért lettél ilyen szótlan? Talán nem örülsz az ingyen italnak? Én csodák csodájára mindig azt kapok. Engem szeretnek! - feleltem, remélve, hogy leesik neki ez az aprócska poén.


A hozzászólást Katherine Pierce összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 11, 2012 12:53 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Stephanie Johnson
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Stephanie Johnson


✘ hozzászólások száma : 196
✘ regisztráció : 2012. Jan. 24.
✘ kor : 845
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

Hotel Aurum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Aurum   Hotel Aurum EmptyCsüt. Feb. 09, 2012 4:25 am

Hotel Aurum Miranda-K-3-miranda-kerr-28561605-100-100 Hotel Aurum Katherine-Pierce-katherine-pierce-27306097-100-100 Hotel Aurum Miranda-K-3-miranda-kerr-28561605-100-100 Hotel Aurum Katherine-Pierce-katherine-pierce-27306097-100-100
Katherine and Stephanie


Katherine elárulta, hogy ő hány éves, és szerintem nem hazudik. Ha annyira szeretett volna hazudni ezzel kapcsolatban, idősebbnek állította volna be magát. 536 éves, úgyhogy ő se semmi...
- Hát akkor, te se vagy már annyira fiatal. – vontam vállat.
Amikor a lány épp a mondat közepénél tartott, észrevettük, hogy a pincér minden szavunkat hallotta. Persze meglepődtünk, és mint ilyenkor általában, kicsit meg is ijedtünk, hogy na most mi lesz. De mégiscsak vámpírok vagyunk, simán megigézhetünk embereket. Nos, Kat is így tett. Én csak csöndben figyeltem, ahogy Katherine elintézi az ügyet, majd a pincérsrác elindult az ingyen italainkért.
A lány kortyolt egyet az italából, és jó hangosan kijelentette, hogy ízlik neki.
- Már miért ne örülnék neki? – vágtam kérdő, mégis meglepettséget sugalló arcot – De ha már ettől függ, akkor engem is nagyon szeretnek. – vigyorogtam.
Hirtelen megcsörrent a telefonom, és hát egy üzenetem érkezett. Gyorsan megnéztem és egy kissebb meglepetés fogadott. Nem tehettem mást, elköszöntem Kat-től.
- Bocsi, de most mennem kell. – vontam vállat, műszomorkás arccal – Majd még megtalállak, ha akarlak úgyhogy, ne aggódj, hogy nem látsz viszont. – vigyorogtam, s felálltam az asztaltól – Na sziaa. – integettem a lánynak.
Egyenesen az ajtó felé vettem az irányt, kiléptem a hotelből és vámpírsebességgel elindultam a városba...

Lezárva.
Köszönöm a játékot!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hotel Aurum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Aurum   Hotel Aurum Empty

Vissza az elejére Go down
 
Hotel Aurum
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries || a szerepjáték :: ▌MYSTIC FALLS ▌ :: Belváros-
Ugrás: