The Vampire Diaries || a szerepjáték
Üdv köztünk idegen! (:
Regisztrálj oldalunkra, és fedezd fel Mystic Falls izgalmas mindennapjait. Amit garantálunk: remek társaság; tehetséges írók; unalom űzök, játékok, vetélkedők.
Csak rajtad áll. (:
The Vampire Diaries || a szerepjáték
Üdv köztünk idegen! (:
Regisztrálj oldalunkra, és fedezd fel Mystic Falls izgalmas mindennapjait. Amit garantálunk: remek társaság; tehetséges írók; unalom űzök, játékok, vetélkedők.
Csak rajtad áll. (:
The Vampire Diaries || a szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries || a szerepjáték

● Egy hely ahol te írod a történelmet, ahol a magad útjára terhelheted Mystic Falls lakosait. ●
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Üdvözlünk a Bloody Diariesen. Az oldal, a már nagy sikernek örvendő  The Vampire Diaries című sorozattal  foglalkozik, vagyis annak szerepjátékával.  Nézz szét, és érezd magad Mystic Fallsban.

Cannon lista Szabályzat   Karakterlap minta

Statistics
Összesen 38 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: JatekosAlice

Jelenleg összesen 1695 hozzászólás olvasható. in 158 subjects
Staff
 
Elena Gilbert
 
 
Katherine Pierce
Még keresett karakterek
Udvar és kinti tér Tyler-Lockwood_www.kepfeltoltes.hu_ Udvar és kinti tér Tumblr_lrfvpvGFld1qknye3_www.kepfeltoltes.hu_ Udvar és kinti tér Img-thing_www.kepfeltoltes.hu_ Udvar és kinti tér Tvd-elijah-012712_www.kepfeltoltes.hu_ Udvar és kinti tér Kol__s_Physical_Appearance_www.kepfeltoltes.hu_
Legutóbbi témák
» Falls Motel
Udvar és kinti tér EmptyVas. Márc. 03, 2013 12:53 pm by ✝ + Vezetéknév

» ✝ + Vezetéknév
Udvar és kinti tér EmptyVas. Márc. 03, 2013 12:51 pm by Lorena Byron

» Simon Balázs ::Vámpír::
Udvar és kinti tér EmptySzomb. Feb. 16, 2013 8:08 am by Simon Balázs

» Játékostárs kereső
Udvar és kinti tér EmptyVas. Feb. 03, 2013 10:51 pm by Marcus Aquvinsur

» 3872 Curse of the past
Udvar és kinti tér EmptyHétf. Okt. 01, 2012 4:39 am by Xiara Mendez

» Diariesfour
Udvar és kinti tér EmptyVas. Aug. 05, 2012 12:11 am by Damon Salvatore

» Night Club
Udvar és kinti tér EmptyPént. Jún. 22, 2012 2:11 am by Xiara Mendez

» Kedvenc zenéim
Udvar és kinti tér EmptyPént. Jún. 22, 2012 1:08 am by Katherine Pierce

» 1860-ból fent maradt kilátó
Udvar és kinti tér EmptyPént. Jún. 22, 2012 12:10 am by Caroline Forbes

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) Szomb. Dec. 16, 2017 12:48 pm-kor volt itt.
chat

 

 Udvar és kinti tér

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Katherine Pierce
✘ Staff
✘ Staff
Katherine Pierce


✘ hozzászólások száma : 285
✘ regisztráció : 2011. Dec. 23.
✘ kor : 548
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

Udvar és kinti tér Empty
TémanyitásTárgy: Udvar és kinti tér   Udvar és kinti tér EmptySzomb. Dec. 24, 2011 5:01 am

Udvar és kinti tér Suli3


Itt bármivel eltudjátok tölteni az időtöket szünetekben, vagy órák után...
Vissza az elejére Go down
Bonnie Benett
✘ Boszorkány
✘ Boszorkány
Bonnie Benett


✘ hozzászólások száma : 176
✘ regisztráció : 2012. Jan. 07.
✘ kor : 30
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

Udvar és kinti tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar és kinti tér   Udvar és kinti tér EmptyHétf. Ápr. 30, 2012 1:13 am

Adriane&Bonnie

Udvar és kinti tér Bonnie-Bennett-bonnie-bennett-23910994-100-100Udvar és kinti tér Jennifer_aniston_laugh_avatar_100x100_46086Udvar és kinti tér Bonnie-Bennett-bonnie-bennett-23910994-100-100


-Juhéé!Végre vége a mai napnak ,nincs több órám!De az igazi buli még csak most kezdődik!-ezzel a mondattal értem ki a suli udvarához.
-Hátha találok valaki ismerős arcot!-gondoltam.
De senkit nem találtam...Jobban mondva senki ismerőst nem találtam.Volt egy lány,szőke hajjal aki éppen az egyik fa alatt üldögélt,és egy könyvet olvasott.Odamentem hozzá,és ahogyan közelebb értem,azt vettem észre,hogy körülbelül ugyanannyi idős lehet,mint én.
-Szia,a nevem Bonnie,mit olvasol?-kérdeztem izgatottan...A lány nem felelt,csak a könyv első lapját mutatta meg,hogy éppen egy kalandregényt olvas.
-Leülhetek melléd?
A lány megint nem válaszolt,csak a fejével bólintott.
-Nagyon belemerülhetett az olvasásba-gondoltam.
-Lesznek még óráid,azért ülsz itt,vagy csak szereted ezt az öreg tölgyfát és szeretsz olvasni,és a szabadban lenni?-kérdeztem...
Vissza az elejére Go down
Adriane Chars
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Adriane Chars


✘ hozzászólások száma : 48
✘ regisztráció : 2012. Jan. 06.
✘ kor : 159
✘ tartózkodási hely : Mistyc Falls

Udvar és kinti tér Empty
TémanyitásTárgy: Udvar és kinti tér   Udvar és kinti tér EmptyHétf. Ápr. 30, 2012 2:53 am


Bonnie & Adri

Szia! -köszöntem vissza. Nem lesz több órám persze ülj csak le nyugodtan! Szeretek itt a szabadba üldögélni és kalandregényeket olvasni! -mondtam és rá mosolyogtam! Új vagyok itt és még nem tudom mi merre van! Ez az első napom itt! -mondtam. Remélem körbe vezetsz majd? -kérdeztem várva válaszát! Az én nevem Adriane de szólíts csak Adrinak. Szeretek a szabadba üldögélni, mert ilyenkor eltöprenghetek azon ami éppen bánt vagy hasonlókon! -mondtam mi közbe a szemébe néztem és rá mosolyogtam! Te miket szeretsz? -kérdeztem, hogy jobban megismerhessem.

Udvar és kinti tér Jennifer-Aniston-photo
Vissza az elejére Go down
Bonnie Benett
✘ Boszorkány
✘ Boszorkány
Bonnie Benett


✘ hozzászólások száma : 176
✘ regisztráció : 2012. Jan. 07.
✘ kor : 30
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

Udvar és kinti tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar és kinti tér   Udvar és kinti tér EmptySzomb. Május 05, 2012 7:50 am

Adriane&Bonnie

Udvar és kinti tér Bonnie-Bennett-bonnie-bennett-23910994-100-100Udvar és kinti tér Jennifer_aniston_laugh_avatar_100x100_46086Udvar és kinti tér Bonnie-Bennett-bonnie-bennett-23910994-100-100

-Persze,ha gondolod akkor körbevezethetlek.-mondtam kicsit szerényen.
-Ja,és én szeretek olvasni,meg sportolni.
-És ha már itt tartunk te hol laksz?Itt valahol Mystic Falls-ba??
-Nagyon kedves kis város,én magam is itt lakok,nagyon szeretem.
Azon gondolkodtam,hogy hagynom kéne egy kicsit őt is beszélni,mert állandóan csak én matyogok...Egy pár pillanatra elgondolkodtam rajta,hogy nem lehet ez idegesítő mások számár,hogy állandóan csak hadarok és hadarok...
Közben Adri is tudott kicsit olvasni.Körülbelül egy 3 oldalt.
-Hé,Adri, itt vagy??-kérdeztem.Felemelte a fejét de nem mondott semmit.
-Ömm...szerinted nem vagyok túl idegesítő??-kérdeztem,és hagytam,hogy ő beszéljen...
Vissza az elejére Go down
Adriane Chars
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Adriane Chars


✘ hozzászólások száma : 48
✘ regisztráció : 2012. Jan. 06.
✘ kor : 159
✘ tartózkodási hely : Mistyc Falls

Udvar és kinti tér Empty
TémanyitásTárgy: Udvar és kinti tér   Udvar és kinti tér EmptySzomb. Május 05, 2012 11:16 pm


Bonnie & Adri

Örültem ,hogy volt végre valaki akivel végre megtaláltam a hangulatot! Eddig a napom nagyon rossz volt de ahogy találkoztam Bonnieval kezdett jobb lenni! Köszi, hogy körbe vezetsz itt a suliba! -mondtam és mosolyogtam rá. Örültem annak is , hogy volt valami közös bennünk ha valaki más is találkozik biztos jobb lesz a napja! Én nem rég érkeztem a városba és most egy Motelben lakok! - mondtam és mosolyogtam rá. Én is megszerettem mikor beléptem a városba nagyon jó kezdtek itt alakulni a dolgaim és ezért is maradtam. Igen Bonnie itt vagyok nem mentem el! - mondtam neki. Engem nem idegesítesz hanem felvíditasz és nyugodtan mond csak azt amit szeretnél engem nem zavarsz! - mondtam és mosolyogtam. Ha valaki azt mondja, hogy idegesítő vagy akkor az az illető nem tudja mit beszél! -mondtam és néztem rá!

Udvar és kinti tér Jennifer-Aniston-Sedu-Hair-Styles-Icon
Vissza az elejére Go down
Bonnie Benett
✘ Boszorkány
✘ Boszorkány
Bonnie Benett


✘ hozzászólások száma : 176
✘ regisztráció : 2012. Jan. 07.
✘ kor : 30
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

Udvar és kinti tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar és kinti tér   Udvar és kinti tér EmptyCsüt. Május 10, 2012 6:09 am

Adriane&Bonnie


Udvar és kinti tér Bonnie-Bennett-bonnie-bennett-23910994-100-100Udvar és kinti tér Jennifer_aniston_laugh_avatar_100x100_46086Udvar és kinti tér Bonnie-Bennett-bonnie-bennett-23910994-100-100

-Persze,körbevezetlek.Nagyon örülök,hogy megismertük egymást.Kész főnyeremény vagy Adri!
-Gyere,itt van az udvar,a sportpálya,a.... és ez így ment tovább,egészen addig amíg rá nem néztem az órámra...
-Jézusom,hogy elszaladt az idő!Bocs Adri,mennem kell,mert elkések.Sziaa,és örültem,hogy találkoztunk.


Játéék végee!

Köszönöm,élmény volt veled játszani... Razz
Vissza az elejére Go down
Adriane Chars
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Adriane Chars


✘ hozzászólások száma : 48
✘ regisztráció : 2012. Jan. 06.
✘ kor : 159
✘ tartózkodási hely : Mistyc Falls

Udvar és kinti tér Empty
TémanyitásTárgy: Udvar és kinti tér   Udvar és kinti tér EmptyCsüt. Május 10, 2012 6:52 am



Bonnie & Adri


Én is köszönöm a játékot! Razz

Udvar és kinti tér Jennifer-Aniston-Sedu-Hair-Styles-Icon
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Udvar és kinti tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar és kinti tér   Udvar és kinti tér Empty

Vissza az elejére Go down
 
Udvar és kinti tér
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries || a szerepjáték :: ▌MYSTIC FALLS ▌ :: Közép iskola és területe-
Ugrás: