The Vampire Diaries || a szerepjáték
Üdv köztünk idegen! (:
Regisztrálj oldalunkra, és fedezd fel Mystic Falls izgalmas mindennapjait. Amit garantálunk: remek társaság; tehetséges írók; unalom űzök, játékok, vetélkedők.
Csak rajtad áll. (:
The Vampire Diaries || a szerepjáték
Üdv köztünk idegen! (:
Regisztrálj oldalunkra, és fedezd fel Mystic Falls izgalmas mindennapjait. Amit garantálunk: remek társaság; tehetséges írók; unalom űzök, játékok, vetélkedők.
Csak rajtad áll. (:
The Vampire Diaries || a szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries || a szerepjáték

● Egy hely ahol te írod a történelmet, ahol a magad útjára terhelheted Mystic Falls lakosait. ●
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Üdvözlünk a Bloody Diariesen. Az oldal, a már nagy sikernek örvendő  The Vampire Diaries című sorozattal  foglalkozik, vagyis annak szerepjátékával.  Nézz szét, és érezd magad Mystic Fallsban.

Cannon lista Szabályzat   Karakterlap minta

Statistics
Összesen 38 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: JatekosAlice

Jelenleg összesen 1695 hozzászólás olvasható. in 158 subjects
Staff
 
Elena Gilbert
 
 
Katherine Pierce
Még keresett karakterek
Mystic Grill - Page 2 Tyler-Lockwood_www.kepfeltoltes.hu_ Mystic Grill - Page 2 Tumblr_lrfvpvGFld1qknye3_www.kepfeltoltes.hu_ Mystic Grill - Page 2 Img-thing_www.kepfeltoltes.hu_ Mystic Grill - Page 2 Tvd-elijah-012712_www.kepfeltoltes.hu_ Mystic Grill - Page 2 Kol__s_Physical_Appearance_www.kepfeltoltes.hu_
Legutóbbi témák
» Falls Motel
Mystic Grill - Page 2 EmptyVas. Márc. 03, 2013 12:53 pm by ✝ + Vezetéknév

» ✝ + Vezetéknév
Mystic Grill - Page 2 EmptyVas. Márc. 03, 2013 12:51 pm by Lorena Byron

» Simon Balázs ::Vámpír::
Mystic Grill - Page 2 EmptySzomb. Feb. 16, 2013 8:08 am by Simon Balázs

» Játékostárs kereső
Mystic Grill - Page 2 EmptyVas. Feb. 03, 2013 10:51 pm by Marcus Aquvinsur

» 3872 Curse of the past
Mystic Grill - Page 2 EmptyHétf. Okt. 01, 2012 4:39 am by Xiara Mendez

» Diariesfour
Mystic Grill - Page 2 EmptyVas. Aug. 05, 2012 12:11 am by Damon Salvatore

» Night Club
Mystic Grill - Page 2 EmptyPént. Jún. 22, 2012 2:11 am by Xiara Mendez

» Kedvenc zenéim
Mystic Grill - Page 2 EmptyPént. Jún. 22, 2012 1:08 am by Katherine Pierce

» 1860-ból fent maradt kilátó
Mystic Grill - Page 2 EmptyPént. Jún. 22, 2012 12:10 am by Caroline Forbes

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) Szomb. Dec. 16, 2017 12:48 pm-kor volt itt.
chat

 

 Mystic Grill

Go down 
+2
Caroline Forbes
Elena Gilbert
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Mystic Grill - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 2 EmptySzomb. Feb. 18, 2012 7:46 am

Mystic Grill - Page 2 Bonnie-B-icon-bonnie-mccullough-bennett-9271611-100-100 Mystic Grill - Page 2 665196_1300391196796_full Mystic Grill - Page 2 Bonnie-B-icon-bonnie-mccullough-bennett-9271611-100-100 Mystic Grill - Page 2 665196_1300391196796_full

Bonnie and Charlotte

Mystic Grill - Page 2 Tumblr_lgq0ja0o6D1qgm2rwo1_500

A Grillből elindultam bejárni a várost, ám megéheztem és a városjárást egy vérfürdő zárta. Miután eltakarítottam magam után arra gondoltam, hogy mi van akkor, ha Bonnie visszamegy a Grillbe, így a bárnak vettem az utat. A Grillben épp, hogy találtam egy asztalt meg is érkezett Bonnie és leült hozzám egy kérdéssel...én felálltam az asztaltól, erre Bonnie is felállt és a szemébe mondtam:
-Ha már van egy hasonmásom miért ne ismerkedjek meg vele? Kíváncsi vagyok rá...és ki tudja mi lesz Elenával a találkozás után?!
Bonnie szemében láttam a gyűlöletet és a megvetést, a szíve úgy dobogott, mint aki tudja mi fog következni és ez fájt neki.Végül a gyűlölködés után Bonnie megszólalt....
Vissza az elejére Go down
Bonnie Benett
✘ Boszorkány
✘ Boszorkány
Bonnie Benett


✘ hozzászólások száma : 176
✘ regisztráció : 2012. Jan. 07.
✘ kor : 30
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

Mystic Grill - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 2 EmptyVas. Feb. 19, 2012 4:22 am

Mystic Grill - Page 2 Bonnie-B-icon-bonnie-mccullough-bennett-9271611-100-100Mystic Grill - Page 2 665196_1300391196796_fullMystic Grill - Page 2 Bonnie-B-icon-bonnie-mccullough-bennett-9271611-100-100Mystic Grill - Page 2 665196_1300391196796_full


Charlotte & Bonnie


Meglepett kicsit amikor Charlotte felállt,ezért én is felálltam,majd a szemébe mondtam:
-Nem érdekel,hogy mit fogsz tenni,de tudd,meg attól még,hogy Elena a hasonmásod nem kell őt megismerned.És az én szememben te most egy is gyáva nyuszi vagy,mert tudhatod akkor azt is,hogy Elena ember.Tehát ha annyira nagylegény lennél,először Katherine-nel ismerkednél meg.De nem,te amióta megismertelek mindig a könnyebb utat választod.-mondtam neki idegesen.Mert ugye a legjobb védekezés a támadás.Ezt már megtanultam életem során.Miután jól kiosztottam Charlotte-ot vettem a kabátomat,és kiviharzottam a Grill ajtaján.Nem nagyon érdekelt ez az egész Charlotte-os téma,de azért jó ideig eltöprengtem rajta.Mikor már nem érdekelt a téma,felhívtam Elenát és megmondtam neki,hogy ha ellenzi is akkor is ott eszek,és figyelni fogom,hogy az a Charlotte vámpír mit művel vele.



{Részemről lezárva}
Köszönöm a játékot!!
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Damon Salvatore


✘ hozzászólások száma : 55
✘ regisztráció : 2012. Jan. 28.
✘ kor : 179
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

Mystic Grill - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07, 2012 3:58 am

Torrey and Damon

Az egész reggelemet a Grillben töltöttem iszogatva a napi adag whisky mennyiségemet. Ahogy teltek a percek egyre jobban untam magam majd levetve a kabátomat a székre dobtam le és elsétáltam a Dartshoz. Ahogy oda értem ott volt egy ficsúr aki játszott inkább próbált volna a félre löktem az útból aki egyből visszalökött majd elkapva a nyakát igéztem "-Lépj le öcsi mielőtt a nyakadat tőrném ki". Nem vagyok jó kedvemben de nagyon kicsi kellet volna még hogy kitörhessem a nyakát. Kivettem a kezéből a maradék nyíllakat majd a srác el is indult kifelé a Grillből. Oda lépkedve a táblához kihúztam a nyilakat belőle majd visszasétáltam a kellő távolságba közbe levéve a poharat beleittam a whiskybe majd visszatéve a pultra a poharat kezdtem el a játékot hogy az unalmat enyhítsem ami itt volt. Egyre többször találtam bele a tábla közepébe viszont az 1 órás játék alatt elfogyót 1 üveg whisky. Jó vagyok 1 óra 1 üveg és csak egyszer nem találtam el a maximum pontot a táblán. Már lassan kezdet beleállni a fejem az alkohol ami egy ici-picit nehézzé tette a dobálás. A hátam mögött egy különös fuvallat csapott meg a Grill ajtaján belépő nő miatt az egész nő olyan volt mint egy Madame végig is futott a tekintettem rajta minden rendben volt de a Madame kezéből hiányzott a cigaretta tehát nem volt teljesen Madame. A vállamon át figyeltem ahogy felém tart de én tovább dobáltam a nyilakat a táblába. Az utolsó nyílnál már oda ért hozzám én meg épp nyúltam a poharam felé mikor rám köszönt.
-Neked is Szia. -majd a pohár tartalmát lehúztam és sétáltam oda a táblához kiszedni a nyilakat belőle, visszasétálva a lány néztem majd mellé érve elkezdtem dobálni a nyilakat.
-Nos ? hallgatlak mit akarsz ? -kérdeztem a lánytól remélem nem hitte azt hogy megérkezik rám köszön és már minden egyes szavát iszom ha jobb csaj lenne akkor lehet meg ha jobb hangulatom is lenne majd az egyik nyilat jobban belevágtam ami a közepében álltam meg.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mystic Grill - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07, 2012 4:53 am

Mystic Grill - Page 2 Tumblr_m23kb06W2D1r7okhbo4_250Mystic Grill - Page 2 Tumblr_lypi7ipaz21qii76vo6_250

Damon & Torrey

Ma eljött az a pillanat, amikor kicsit lazább öltözéket kapok magamra. Szürke póló, bőrdzseki, szűk farmer, és magassarkú. Tökéletes, és mint mindig, ma is csinos vagyok. Az egoizmusom ma is az egekben, ezt nem tudom levetni magamról. De mindegy is, ma éppen nem volt semmilyen fontos elintézni valóm, nem mintha amúgy lenne, így gondoltam benézek a Grillbe egy kis ebédre. Amint beléptem, egyből a dartsozó fickó tűnt fel nekem, aki kora délben már whiskey-t iszogat. Odamentem hozzá, szokásomtól eltérően, és ráköszöntem.
- Szia. Zavarok? - Kérdem, de ő csak dobálja a nyilakat. Azt hiszem sejtem ki lehet, de rá hagyom a bemutatkozást, nem akarom beégetni magam, ha összekeverem valakivel. Idegesen doboltam az asztalon, majd mikor dobálni kezd újfent, odasétáltam a táblához, és elkaptam a nyilat, amit dobni készült.
- Torrey vagyok, és tudod baromira nem szép dolog, hogy hogy ilyen stílusban beszélsz velem, de nem sértődöm meg, ha esetleg kihívhatlak egy meccsre. -Incselkedem. Hangom kedves, de egyben hűvös is. Igaz, hogy enni jöttem ide, de meglátjuk.
- De, ha egyedül akarsz iszogatni... - Jelentem ki, és jelzem, ha akarja el is mehetek, és békén hagyhatom.
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore
✘ Vámpír
✘ Vámpír
Damon Salvatore


✘ hozzászólások száma : 55
✘ regisztráció : 2012. Jan. 28.
✘ kor : 179
✘ tartózkodási hely : Mystic Falls

Mystic Grill - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07, 2012 11:47 pm

Torrey and Damon

A lánynak nagyon nem tetszett a stílus de egyenlőre jobbat nem fog kapni. Majd idegesen elkezdett kalapálni az asztalon csak egy szemforgatást reagáltam rá majd csak dobáltam a nyilakat tovább. Mikor mán unta hogy dobálózok oda sétált a táblához és az egyik nyilat elkapta. Aztán meg elkezdet bemutatkozni meg hogy nem tetszik a stílusom bla bla bla én a pulthoz sétáltam ahol egy üveg whiskys üveg állt és a poharam üresen. Gyorsan kivettem egy poharat azt teli öntve löktem a lány felé.
-Nos Torrey. -néztem a lányra félszemmel majd elkezdtem felé sétálni a poharammal. -Az enyém Damon, egészségedre. -jelentettem ki majd összekoccintva a poharával lehúztam a whiskymet. -Tudod édes, -mosolyogtam a lányra. -Nem érdekelt sose mások véleménye. Majd kiakart hívni egy meccsre ami hidegen hagyott mert mást akarok Torrey-val csinálni.
-Én a meccs helyet mást képzeltem el hogy csinálni fogunk. -villant fel a szokásos sexy félmosolyom.

A játék játékos törlése miatt lezárva...

Vissza az elejére Go down
Clarissah Risen

Clarissah Risen


✘ hozzászólások száma : 5
✘ regisztráció : 2012. May. 10.

Mystic Grill - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 2 EmptySzomb. Május 19, 2012 1:13 pm

Stefan & Clarissah



Ugyan nem wált szokásommá, de nagy ritkán leugrok a Grillbe, hogy egyek wagy éppen igyak walamit. Wan, hogy rendelek walamit a neten, wagy a telefonon. Hátborzongató belegondolni, hogy mennyit wáltozott a wilág, de mindenképpen hálás wagyok, hogy megélhetem mindezt. Nemcsak a grillben, de magában a wárosban is feltűnnek ismeretlen arcok, még így, 2 éw után is. Bár tudom, ez semmi a már leélt idő után, de talán éppen ezért zawaró. Nem hibáztathatom ugyanakkor magamat sem, hiszen nem élek túl nagy társasági életet, így teljesen érthető, hogy gyakran addig soha nem látott arcokba botlok. Mindegy is igazából, hiszen mindenkit ismerek, akire szükségem wan. Akit megakarok ismerni, azt pedig megfogom.
Különbözwe oly sok társamtól, én nem szeretem a whiskyt. Megiszom, de nem a kedwencem. Rendeltem hát egy gintonicot, amit szinte azonnal kézhez is kaptam. Meglepő gyorsasággal dolgoznak itt az alkalmazottak. Beleszürcsölwe az italomba álltam el a pulttól, hogy helyet foglaljak egy asztalnál. Ki is szúrtam egy szimpatikus kis bokszot, ám mielőtt leültem wolna, irányt wáltoztattam, s wégül egy magányos de ismerős arccal szemben ültem le.
- Nocsak, Mr. Salvatore! - mosolyodtam el, amint sikeresen helyet foglaltam. A poharam halkan koccant az asztalhoz, s a fiú is felnézett rám, bár bizonyára még a hangom hatására.
- Remélem nem haragszik, hogy csatlakoztam önhöz - döntöttem kissé oldalra a fejem. Stefan-nel még régen ismerkedtem meg, de ami azt illeti, már nem is emlékszem, hogy hol, wagy éppen mikor. Talán 80 éwe lehetett, de tényleg nem walami tiszta az emlék. Egy apró kortyot ittam az italomból, s úgy wártam a reakcióját, mintha wilágmegwáltó lenne.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mystic Grill - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill   Mystic Grill - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mystic Grill
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Mystic Vidámpark
» Mystic étterem
» Mystic Fallsi Templom
» Mystic Fallsi Kórház
» Mystic fallsi vásári bódék

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries || a szerepjáték :: ▌MYSTIC FALLS ▌ :: Belváros-
Ugrás: